Dobrý den.

Děkujeme Vám za Vaši vstřícnost a příjemnou komunikaci. Těší nás, že naše zákaznická podpora splnila vaše očekávání.

Těšíme se na další nákup.

Lucie z Výprodej Povlečení

• rychlé a bezproblémové dodání
    • rychlá komunikace

Dobrý den.

Děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se vždy doručit zásilku co nejrychleji a jsme rádi, že jste s naší službou spokojeni.

Přeji pěkný den

• Skvělá komunikace, rychlost dodání

To nás velmi těší.

Krásný den

Lucie z Výprodej Povlečení

• Rychlost, přehlednost a perfektní komunikace

Dobrý den.

Srdečně Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste ocenili přehlednost našeho e-shopu, což je pro nás velmi důležité.

Lucie z Výprodej Povlečení

• Výběr zboží, ceny, komunikace.

Rychlý, bezproblémový obchod. Doporučuji

Dobrý den.

Srdečně Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste ocenili naši kvalitu a cenu včetně komunikace, což je pro nás velmi důležité.

• Rychlá komunikace ,rychlé odeslání ,
    • Vše bez problémů

Dobrý den.

Srdečně Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se vždy doručit zásilku co nejrychleji a jsme rádi, že jste s naší službou spokojeni.

Jsme rádi, že jsme mohli být pro Vás užiteční a že jste byli s naší komunikací spokojeni. Těšíme se na Vaši příští návštěvu našeho e-shopu.

• Rychlé dodání,super komunikace,super cena
    • -

Dobrý den.

Srdečně Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste ocenili naši komunikaci a cenu, což je pro nás velmi důležité.

Jsme velmi rádi, že jsme Vás mohli potěšit rychlým dodáním!

• Fajn výběr zboží
    • Solidní ceny
    • Dobrá komunikace

Dobrý den.

Jsme rádi, že jste ocenili naši kvalitu a cenu, což je pro nás velmi důležité.

Lucie z Výprodej Povlečení

• Vše v naprostém pořádku, doba doručení, kvalita výrobku, komunikace obchodu - vše výborné.

Dobrý den.

Jsme rádi, že jste ocenili naši kvalitu a cenu, což je pro nás velmi důležité.

Přeji pěkný den

• Dobrá komunikace

Dobrý den.

Srdečně Vám děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu!

Jsme velmi rádi, že jsme Vás mohli potěšit rychlým dodáním! Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá.

Přeji krásný den

Lucie z Výprodej povlečení

• Cena, komunikace.

Dobrý den.

Děkujeme Vám za Vaši vstřícnost a příjemnou komunikaci. Jsme rádi, že naše zákaznická podpora splnila Vaše očekávání.

Těší nás, že jste ocenili naši kvalitu a cenu.

• velký výběr zboží
    • komunikace

Bohužel objednávka postele byla dodána s rozdílnými díly v dekoru dřeva. Tuto chybu jsem reklamoval a zatím čekám na výsledek reklamace.

To nás velmi těší.

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá. Jsme rádi, že se Vám naše zboží líbí a že Vás uspokojil výběr zboží.

Lucie z Výprodej Povlečení

• rychlá reakce, sbalení zboží, doručení.
    • Obchod se zákazníkem dobře komunikuje

Celková spokojenost!

• Vstřícná komunikace během nákupu.
    • Zboží je kvalitnější, než na obrázku
    • Jsem spokojená

Obchod mě překvapil. Opravdu kvatulni zboží. Kupovala jsem polštáře a podložku na matraci.

• dobrá komunikace
    • rychle doručení
    • bohužel po vyprání dle informací z etiket (raději jsme prali ještě na nižší teplotu), jsou prostěradla tak do pelechu pro psa. Nepříjemné na dotek.

Dobrý den ,

děkujeme za zpětnou vazbu. Velice nás mrzí, že zboží nesplnilo Vaše očekávání.

Zboží můžete reklamovat vyplněním formuláře s fotografiemi na https://www.vyprodejpovleceni.cz/sos a jistě nalezneme řešení k Vaší spokojenosti.

Vaši záležitost budeme řešit, abychom sjednali nápravu.

Hezký den

Lucie z Výprodej Povlečení

• Rychlé doručení, perfektní komunikace, zboží kvalitní.

• Velký výběr. Ceny. Komunikace se zákazníkem. Rychlost dodání.
    • Zatím o žádné nevím.

• dobrá komunikace

• Trošku jsem se obávala kvality zboží, vzhledem k názvu obchodu, ale jsem velmi mile překvapena:-) Zboží je kvalitní, dorazilo velmi rychle, komunikace s obchodem výborná!

• Cena, komunikace, rychlost dodání

Spokojenost, doporučuji