• Nízké ceny
    • Dobrá kvalita

DOPORUČUJI!!

To nás velmi těší.

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a snažíme se neustále naše služby zlepšovat.

Děkujeme Vám za Vaši kladnou recenzi a za to, že nás tím podporujete v našem úsilí být stále lepší.

Těšíme se na další nákup.

• Rychlost, spolehlivost, nizka cena

Dobrý den.

Děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se vždy doručit zásilku co nejrychleji a jsme rádi, že jste s naší službou spokojeni.

Přeji pěkný den

• Dobré ceny
    • Rychlé doručení
    • Není nevýhoda, ale mínus dávám za poškozenou dárkovou krabici.

Dobrý den.

Srdečně Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste ocenili naši kvalitu, cenu a výběr, což je pro nás velmi důležité.

• Nízká cena a kvalita. Spokojenost

Dobrý den.

Srdečně Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste ocenili naši kvalitu a cenu, což je pro nás velmi důležité.

• Přehlednost ,cena,rychlost dodání
    • Nevím

Dobrý den.

Srdečně Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste ocenili přehlednost našeho e-shopu, což je pro nás velmi důležité.

Přeji krásný den

Lucie z Výprodej Povlečení

• Jsem nadšená, zboží luxusní a oproti klasickému obchodu jsem ušetřila polovinu ceny Jsem moc spokojená s kvalitou i rychlostí dodání, vřele doporučuji

Krásný den

• rychlost, kvalita, cena

To nás velmi těší.

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá. Jsme rádi, že se Vám naše zboží líbí a že Vás uspokojil výběr zboží a cena.

Přeji pěkný den.

• Rychlé vyřízení objednávky, vyhovující cena

rychlé vyřízení objednávky
    dobrá cena

Dobrý den.

Srdečně vám děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu!. Snažíme se vždy doručit zásilku co nejrychleji a jsme rádi, že jste s naší službou spokojeni.

Lucie z Výprodej Povlečení

• Výběr zboží, ceny, komunikace.

Rychlý, bezproblémový obchod. Doporučuji

Dobrý den.

Srdečně Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste ocenili naši kvalitu a cenu včetně komunikace, což je pro nás velmi důležité.

Lucie z Výprodej Povlečení

• S cenou i kvalitou jsem spokojená

To nás velmi těší.

děkujeme Vám za Vaši podporu a kladnou recenzi! Jsme rádi, že jsme Vám mohli poskytnout kvalitní produkty za přijatelnou cenu, a že jste s námi spokojeni.

Přeji pěkný den

• Slušné ceny
    • Rychlé vyřízení objednávky

Nakupuji zde již po několikáté, vždy jsem byla spokojená.

Dobrý den.

Srdečně vám děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu!

Lucie z Výprodej Povlečení

• Rychlé doručení,uchazejici ceny, dobré doporučení ostatnich doplňků k objednanému zboží
    • Z několika prken k posteli ještě tekla smůla a lamelovy rošt byl sfušovaný-páska na roštech byla velice špatně nacvakaná k roštům .

• Cena a rychlé dodání

Reakce obchodu Výprodej Povlečení

Vaše kladná recenze je pro nás velmi cenná! Jsme rádi, že se Vám naše produkty líbí a že si myslíte, že jsou cenově dostupné a kvalitní.

Zároveň děkujeme za pozitivní recenzi ohledně rychlosti dodání. Jsme velmi potěšeni, že jsme Vás mohli uspokojit a že jste si zvolili náš e-shop pro Vaše nákupy.

Přeji hezký den.

Lucie z Výprodej Povlečení

• vyhodne ceny a dobra kvalita
    • Dlouha dodaci lhuta.Po urgovani napsali,ze musi zbozi naskladnit.Ale nespechala jsem na to

Dobrý den.

Těšíme se na další nákup.

Krásný den

• Kvalita

Reakce obchodu Výprodej Povlečení

Vaše kladná recenze je pro nás velmi cenná! Jsme rádi, že se Vám naše produkty líbí a že jsou pro Vás cenově dostupné a kvalitní.

Přeji hezký den.

Lucie z Výprodej Povlečení

• Slušný výběr za dobré ceny
    • Při poslání do balíkovny,nemožné platit na dobírku

I když chápu ten důvod k vůli kterému to tak je,že si lidé něco objednají a pak si to nevyzvednou

Dobrý den.

Srdečně Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu!

• Rychlé dodání,super komunikace,super cena
    • -

Dobrý den.

Srdečně Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste ocenili naši komunikaci a cenu, což je pro nás velmi důležité.

Jsme velmi rádi, že jsme Vás mohli potěšit rychlým dodáním!

Lucie z Výprodej Povlečení

• Pěkné zboží za dobré ceny.

Vybrala jsem si za dobrou cenu to,co jsem potřebovala,abych měla sladěnou koupelnu a ještě něco navíc.Ručníky jsou jemné,barva jako na obrázku,při praní budu postupovat podle doporučení obchodu,aby byly stále tak jemné.

• Fajn výběr zboží
    • Solidní ceny
    • Dobrá komunikace

Jsme rádi, že jste ocenili naši kvalitu a cenu, což je pro nás velmi důležité.

Děkujeme Vám za Vaši vstřícnost a příjemnou komunikaci. Těší nás, že naše zákaznická podpora splnila vaše očekávání.

• cena, kvalita
    • rychlost dodání