bezproblémové jednání i dodání

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Těší nás , že jste s námi spokojeni a budeme rádi, když nás opět využijete při dalším nákupu. Tým AllServices

• rychle doručení objednávky , kvalita zboži

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Obchod super. Jen mi připadá zbytečné balit plastový kanistr do spousty smršťovací plastové folie.

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši kladnou recenzi. Velmi nás potěšila a budeme rádi , když nás opět využijete k dalším nákupům. :))
    Produkty se snažíme vždy zabalit tak, aby se nepoškodili. Tým AllServices :)

vyřízení všech objednávek rychle a při nějakém rozdílu v množství zboží, okamžitá rychlá a vstřícná komunikace

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme Vám za kladnou recenzi. :)) Budeme rádi, když nás opět využijete k dalším nákupům.

• rychlost, výběr
    • nemám

• spolehlivost
    • ochota

• Vše bylo OK.

Tým AllServices :)

Protože jsem chtěl doplněk k zařízení, který neměli přímo v nabídce, platil jsem až po zaslání zálohové faktury. Platbu jsem provedl obratem po obdržení zálohové faktury a další tři dny se nic nedělo. Doporučoval bych obchodu zasílat informaci zákazníkovi o došlé platbě.

Dobrý den
    Jsme rádi že vzhledem k tomu jak avizujeme může bankovní převod trvat až 3 dny, došlo k realizaci tak rychle. Potvrzení o provedené platbě klasickým bankovním převodem souvisí s účetním procesy a není jej lehké jednoduše implementovat, ale i tak děkujeme za námět k vylepšení. S pozdravem tým AllServices.

rychlé a bezchybné dodání bez komplikací

Tým AllServices :)

• rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme Vám za kladnou recenzi. :)) Velice nás potěšila a budeme rádi, když nás opět využijete k dalším nákupům.

• RYCHLOST A DOBRÁ CENA

• Rychle dodani

• rychlost vyřízení objednávky
    • špatné značení pro pěší jak se do prodejny dostat

V prodejně je možno zakoupit zboží i bez objednávky. Nabízí velmi kvalitní výrobky s nano částicemi - nic lepšího jsem nepoznala. Vyčištěný povrch zůstává velmi hladký po dlouhou dobu. Několik dní pak stačí pouze přetřít místa hadříkem a je uklizeno!

Tým AllServices :)

vše bez problémů, velmi rychlé a profesionální vyřízení

Spokojenost nadevše.Rychle dodani.Super

• spolehlivý dodavatel
    • zboží skladem
    • vlastní doprava

Tým AllServices :)

• kvalitní a cenově dostupné zboží

Můj druhý nákup na těchto stránkách, mají veliký výběr a zatím jsem tam našla vše, co jsem potřebovala. Jsem spokojená a budu se tam určitě vracet.

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme za Vaši kladnou recenzi. :) Moc nás potěšila a jsme rádi, že nás budete dále využívat k dalším nákupům.:))

-široký sortiment
    - příznivé ceny

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní ohodnocení. :)) Velmi nás potěšilo a budeme moc rádi, když nás využijete k dalším nákupům. :))