Rychlé doručení zboží

ne přišlo

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

velice nás mrzí že nás nedoporučujete a vaše nespokojenost. Důvodem ale bylo, že vám při objednávání byla zamítnutá platba platební bránou. Obratem, dne 6.3.2019 vám byla vystavena a zaslána zálohová faktura k proplacení, která do dnešního dne není uhrazena. Zboží by bylo po uhrazení připraveno k odeslání. V tomto případě jsme postupovali dle obchodních podmínek. Pokud se nám ozvete, vše rádi vyřešíme.

Tým Allservices

• Vše na jednom místě. Zboží za přijatelnou cenu. Přívětivý perzonál. Nakupuji již několik let.

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme Vám za kladnou recenzi. :))Děkujeme za věrnost.

Tým AllServices :)

rychlé jednání, dobrá cena, až na tu drahou dopravu

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme Vám za kladnou recenzi. :))Budeme rádi, když nás opět využijete k dalším nákupům. PS: dopravu nad 2 000 tis. máte u nás zdarma.

Tým AllServices :)

• velká ochota, rychlá dodávka,

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši hezkou recenzi, která nás velmi potěšila a budeme rádi, když u nás opět nakoupíte. :))
    Tým AllServices :)

• rychlé dodání, skvělá komunikace

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. :)Těší nás , že jste s námi spokojeni a budeme rádi, když nás opět využijete při dalším nákupu. :))Tým AllServices

• sortiment

Tým AllServices :)

Pouze jsem čekal až bude zboží v požadovaném množství.

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi. Bohužel se občas stane, že čekáme než nás dodavatel zaveze a dodací doba pak může být delší. Vaše hodnocení nás potěšilo a budeme rádi, když nás využijete k dalším nákupům. :) Tým AllServices :))

profesionální kvalitní eshop, rychlé jednání, spolehlivost, naprostá spokojenost.

Tým AllServices :)

Výborná komunikace s obchodem a následně i s kurýrem, mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme Vám za kladnou recenzi. :))Velmi nás potěšila a budeme rádi, když nás opět využijete k dalším nákupům.

Tým AllServices :)

Rychlost dodání, kvalitní zboží.

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme Vám za kladnou recenzi. :))Mooc nás potěšila. Budeme rádi, když nás opět využijete k dalším nákupům.
    Tým AllServices :)

možnost výběru z kanceláře u pc

Tým AllServices :)

• rychlé dodání, dobré ceny

Tým AllServices :)

• Rychlé dodání, nízké ceny.

Nic.

Velmi rychlé dodání

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Těší nás , že jste s námi spokojeni a budeme rádi, když nás opět využijete při dalším nákupu. Tým AllServices

Rychlé a vstřícné jednání

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme Vám za kladnou recenzi. :)) Budeme rádi, když nás opět využijete k dalším nákupům.
    Tým AllServices :)

• rychlé vyřízení objednávky. Zboží splnilo mé očekávání
    • žádná

Rychlé vyřízení objednávky. Houbičky splnily mé očekávání - opravdu dobrá pomoc při úklidu.

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Rychlá komunikace a slušná nabídka zboží.