• výběr zboží (6)
  • ochota (4)
  • nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 2 týdny

• rychle doručení objednávky , kvalita zboži
  • nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 2 týdny

Obchod super. Jen mi připadá zbytečné balit plastový kanistr do spousty smršťovací plastové folie.

• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 2 týdny

vyřízení všech objednávek rychle a při nějakém rozdílu v množství zboží, okamžitá rychlá a vstřícná komunikace

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme Vám za kladnou recenzi. :)) Budeme rádi, když nás opět využijete k dalším nákupům.

• rychlost, výběr
    • nemám

• spolehlivost
    • ochota

• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 4 týdny

• Vše bylo OK.

• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 1 měsícem

Protože jsem chtěl doplněk k zařízení, který neměli přímo v nabídce, platil jsem až po zaslání zálohové faktury. Platbu jsem provedl obratem po obdržení zálohové faktury a další tři dny se nic nedělo. Doporučoval bych obchodu zasílat informaci zákazníkovi o došlé platbě.

Dobrý den
    Jsme rádi že vzhledem k tomu jak avizujeme může bankovní převod trvat až 3 dny, došlo k realizaci tak rychle. Potvrzení o provedené platbě klasickým bankovním převodem souvisí s účetním procesy a není jej lehké jednoduše implementovat, ale i tak děkujeme za námět k vylepšení. S pozdravem tým AllServices.

• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 1 měsícem

rychlé a bezchybné dodání bez komplikací

• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 1 měsícem

• rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme Vám za kladnou recenzi. :)) Velice nás potěšila a budeme rádi, když nás opět využijete k dalším nákupům.

• RYCHLOST A DOBRÁ CENA

• Rychle dodani

• rychlost vyřízení objednávky
    • špatné značení pro pěší jak se do prodejny dostat

V prodejně je možno zakoupit zboží i bez objednávky. Nabízí velmi kvalitní výrobky s nano částicemi - nic lepšího jsem nepoznala. Vyčištěný povrch zůstává velmi hladký po dlouhou dobu. Několik dní pak stačí pouze přetřít místa hadříkem a je uklizeno!

• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 1 měsícem

vše bez problémů, velmi rychlé a profesionální vyřízení

Spokojenost nadevše.Rychle dodani.Super

• spolehlivý dodavatel
    • zboží skladem
    • vlastní doprava

• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 2 měsíci

• kvalitní a cenově dostupné zboží

Můj druhý nákup na těchto stránkách, mají veliký výběr a zatím jsem tam našla vše, co jsem potřebovala. Jsem spokojená a budu se tam určitě vracet.

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme za Vaši kladnou recenzi. :) Moc nás potěšila a jsme rádi, že nás budete dále využívat k dalším nákupům.:))

-široký sortiment
    - příznivé ceny

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní ohodnocení. :)) Velmi nás potěšilo a budeme moc rádi, když nás využijete k dalším nákupům. :))

• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 2 měsíci

Slušné chování, bezproblémové parkování u provozovny