• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 2 týdny

• I když zboží nebylo skladem, dodáno bylo velice rychle

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme Vám za kladnou recenzi. :)) Velice nás potěšila a budeme rádi, když nás opět využijete k dalším nákupům.

• rychle dodani az domu

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi. :)) Budeme rádi, když nás opět využijete k dalším nákupům.

• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 1 měsícem

vše v pořádku, rychlé dodání

• Úžasná rýchlosť odoslania
    • Výborné ceny

Spokojnosť s obchodom. Objednávku som odoslala cca o 14tej a už o 16tej bola predaná dopravcovi. Škoda len, že Zásilkovni trvalo 4 pracovné dni a 1 víkend, kým to bola schopná doručiť. Eshop ale super!

• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 2 měsíci

Spolehlivost, nákup bez jakýchkoliv problémů.

• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 2 měsíci

Vše v pořádku, rychlost dodání.

• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 2 měsíci

• Výborná dostupnost, moc milí lidé, kteří ochotně poradí, kvalitní produkty za dobrou cenu

• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 2 měsíci

• Perfektní služba, přehledný web, komunikace výborná, ceny skvělé, sortiment vynikající

Jsem velmi spokojen, pro tento typ zboží jsme našli tímto již našeho stálého dodavatele.

• Rychlost dodani

• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 2 měsíci

rychlé jednání, rychlé dodání zboží, doporučuji

• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 2 měsíci

• Rychlá komunikace a vyřízení objednávky.

• profesionální jednání
    • spolehlivost
    • ochota
    • odborníci na svém místě

• Levne zbozi nekvalitni

Ano za malo penez malo muziky

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojen se zbožím a ihned nás nedoporučujete. Pokud byste nás kontaktoval nabídli bychom vám řešení třeba výměnu za kvalitnější/dražší produkt . V naší nabídce máme ověřené produkty ve všech cenových spektrech, tak aby si vybral každý.

• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 3 měsíci

• Bleskové dodání a doprava zdarma

Jsme spokojeni

• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 3 měsíci

• jednoduché objednání, dovoz rychle a v termínu

rychlost objednaného zboží

• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 3 měsíci

Jsem velmi spokojená, super komunikace, ochotní a vstřícní zaměstnanci. Nás nejoblíbenější obchod, jinde nenakupujeme.

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme za kladnou a opravdu úžasně milou recenzi. :)) Přesně takto spokojené zákazníky mít je naším cílem.:)) Budeme rádi, když nás opět využijete k dalším nákupům.

• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 3 měsíci

Mýdlo je strašné agresivní,vysušuje pokozku!!!

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi. :))Zatím jsme se setkali jen s pozitivními ohlasy na toto mýdlo. Velice nás Vaše negativní zkušenost překvapila. V zimním období mívají ruce vysušené téměř všichni z chladného počasí. Zkuste zvážit, zda by nebylo třeba zakoupit vyživující krém na ruce. :) Budeme rádi, když nás opět využijete k dalším nákupům.

• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 3 měsíci

celková spokojenost, komunikace i vyřízení objednávky bez problémů

• nakoupil v obchodě Vybavení pro úklid před 3 měsíci

zkušenosti zatím mizivé, objednávala jsem poprvé, ale vše bylo v pořádku a rychle vyřízeno