• Velký výběr zboží, dobré ceny, rychlost doručení, výborná komunikace s obchodem.

V tomto obchodě ráda opakovaně nakupuji a všem 100% doporučuji.

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, moc děkujeme za krásnou recenzi , která nás velmi potěšila. Vážíme si , že jste naším věrným zákazníkem a budeme se těšit na Váš další nákup. :)) Tým Allservices :)

pri hledani prostredku na PVC mi chybel filtr k vyhledani dle povrchu

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme za upozornění na nedostatek, se kterým se pokusíme něco udělat. :)Těší nás, že jste s námi spokojení a budeme rádi , když nás opět využijete k dalším nákupům. :)) Tým AllServices

• Jeden den objednáno a druhý den doručeno. Naprostá spokojenost.

Rychlost a přehlednost

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi:)) Jsme rádi, že jste s námi spokojená a věříme, že to tak zůstane i nadále. :)
    Tým AllServices

První zkušenost s obchodem,zatím super

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi:)) Jsme rádi, že jste s námi spokojený a věříme, že to tak zůstane i nadále. :)
    Tým AllServices

• Dobré ceny
    • možnost rozšířit nákup na výdejním místě
    • rychlé vyřízení

Vše šlo bez problémů, na výdejním místě rychlá a ochotná obsluha

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši hezkou recenzi, která nás velmi potěšila a budeme rádi, když u nás opět nakoupíte. :))
    Tým AllServices :)

• rychlost, přesnost, konzultační porada

rychlost dodání

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme Vám za kladnou recenzi. :))Budeme rádi, když nás opět využijete k dalším nákupům.

• rychlost a přehlednost

• rychle, levně

Tým AllServices :)

• rychlé jednání i dodání, přehledné internetové stránky, bezchybné dodávky

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme Vám za milou recenzi. Těší nás, že jste s námi spokojeni a budeme rádi, když u nás opět využijete k dalším nákupům:) . S pozdravem Tým AllServices :))

Objednáno a bez dlouhých prodlev dodáno bez problémů.Doporučuji.

Tým AllServices :)

Dobré zboží za rozumné ceny.

Byl jsem spokojen.

Vše super

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. :)Těší nás , že jste s námi spokojeni a budeme rádi, když nás opět využijete při dalším nákupu. :))Tým AllServices

Byl sem moc spokojenej,ale bohužel z vážných důvodů,sem musel objednávku zrušit,hned jak budu v pořádku,objednám si zboží znovu.

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme Vám za kladnou recenzi. :)) Snad to příště klapne. Brzké uzdravení.

Vše OK

Tým AllServices :)

• skvělá komunikace i přístup, firma zajistila i zboží, které běžně nenabízejí

• *****
    • -

rychlé dodání, dobrá komunikace

delší doba dodání

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi. Bohužel se občas stane, že čekáme než nás dodavatel zaveze a dodací doba pak může být delší. Vaše hodnocení nás potěšilo a budeme rádi, když nás využijete k dalším nákupům. :) Tým AllServices :))