• Jiná barva peněženky, než na internetu. Není tak výrazně vínová.

Rychlé vyřízení objednávky, dobrá komunikace.

• Velice rychlé doručení. Kabelka je precizně zpracovaná. Rovné švy, kvalitní zip, hezká podšívka. Má ideální velikost. Přišla v krabici s mašlí.

Dobrý den Lucie,
    děkujeme za hodnocení a pochvalu, které si moc vážíme.
    Snažíme se, aby každý z Vás dostal bezvadný kus krásně zabalený a cítil se obdarován.
    Budeme se těšit, že si u nás opět vyberete nějaký letní doplněk.

V případě, že budete mít jakýkoliv dotaz nebo se budete chtít poradit, jsme Vám k dispozici na naší zákaznické podpoře na [email protected] nebo zavolejte na zákaznickou linku +420 466 566 493. Linka je v provozu každý pracovní den od 8.00 do 17.00.

• Vuch = láska
    • Vše naprosto perfektní

Naprosto perfektní zkušenost. Rychlé dodání do eshopu. Nádherné balení ... To bylo jako vánoce materiál perfektní ... Nemám co vytknout.

• Rychle dodani, pěkně zboží splnilo mé ocekavani
    • Zvážila bych týkaní zákazníkům, týkat 80 leté damě...nenakupuji jen teens.

Batoh je podle mého výběru, takže spokojenost, příjemně mě překvapilo zabalení do krabičky převázané mašlí, to bylo moc hezké.

• Rychlost vyřízení
    • Kvalita zboží
    • Hezké dárkové balení bez příplatku

Obchod je přehledný a slevy jsem uvítala.Zboží hezky zabalené a hezké.
    Jen mi nefungluje email na opakovanou objednávku, hláška tento email obchod nezná, asi nějaký šotek.

Hezký den přejeme,
    děkujeme za zpětnou vazbu a reakci, jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojená a ráda u nás nakupujete.
    Vaši e-mailovou schránku jsme prověřili a vše je v pořádku, věříme že se jedná o chybovou hlášku.

kolektiv Vuch

Nádherně zabalené. Velká spokojenost.

Rychlost dodání. Kabelka moc pěkná, elegantní a kvalitní ….měla jsem to jako dárek, jen krabice rozbitá a papír ve kterém jsou kabelky zabaleny roztrhaný… ještě že jsem si nechala papír a krabici z předchozí objednavky a přebalila… obdarovaná byla nadšená.

• Rychlost, krásné balení,kabelka splnila mé očekávání

• Krásně zabaleno, rychlé vyřízení objednávky.

• Spolehlivost, rychlost, krásně zabaleno

Dobrý den Moniko,
    velmi děkujeme za hodnocení a doporučení.
    Budeme rádi, pokud nám zachováte přízeň i nadále, těšíme se na Vás.

kolektiv Vuch

Miluji kabelky batohy i peněženky, je to originál a hlavně top

• Rychlost, supr balení, výborná komunikace

• Rychle vyrizena objednávka i doručení

Objednávka presne a ve všem odpovídala, navíc nádherné dárkové balení, jako zákazníka si me získali přístupem, rychlosti , kvalitou, velice doporučuji a těším se na další nákup

• Rychlé odeslání
    • Krásně zabaleno

S obchodem i výrobky jsem moc spokojená.
    Jen proces objednání má v sobě nestandardní krok, který zbytečně může zmást zákazníka - v košíku ve shrnutí je uvedena cena s dopravou, přestože zákazník ještě žádnou dopravu nevybral. Jinde jsem se s tím nesetkala. Možná by stačilo uvést, že se jedná o cenu s dopravou a bude upravena dle konkrétně vybrané dopravy v dalším kroku.

bez problémů a rychle vyřízeno, hezky zabaleno

Reakce obchodu VUCH

těší nás Vaše spokojenost s rychlostí doručení a balením. První dojem je i pro nás důležitý a proto si na balení zakládáme.

Děkujeme za úžasnou recenzi a vynasnažíme se těšit naše zákazníky i do budoucna.

Budete-li chtít pomoci s výběrem nebo už vytvořenou objednávkou, neváhejte se na nás obracet písemně na [email protected] nebo zavolejte na zákaznickou linku +420 466 566 493. Linka je v provozu každý pracovní den od 8.00 do 17.00.

Za tým Vuch
    Kamila

Krásně zabalené

Rychlost dodání.Kvalita provedení výrobku.Spokojenost po všech stránkách.

• Rychlé dodání. Zboží nádherně zabalené. Kabelka i peněženka super:-)

Jsem velmi spokojená.