hezky zabalené zboží

Vše Ok

• Dobrá komunikace ze strany obchodu

Kabelka byla krásně zabalená a objednávka rychle vyřízená

Rychlá a vtipná komunikace. Zboží krásně zabaleno.

Vše úplně v pořádku. Naprostá spokojenost :)

• Pohotova reakce, dokonale zabalení. Pl

Jako vždy skvělí

• Vše super

Vše bylo v pořádku objednávka mi došla brzy. Jsem spokojená

• Jsem spokojená.

• Pohodlný nákup z domova

Pohodlný nákup z domova a dobrý výběr.

Rychle vyřízení objednavky, krásné zabalení, krásné výrobky, naprostá spokojenost

• pestrá nabídka sortimentu
    • přehledné webové stránky
    • možnost vybrat různé druhy dopravy
    • možnost platby předem i na dobírku
    • komunikace obchodu formou několika emailů od automatu - emailů vcelku nadbytečných
    • komunikace obchodu formou oznámení do emailů případně telefonátu předpokládá nejspíš okamžitou reakci a nedává prostor na nějakou odpověď

na základě této zkušenosti obchod spíše nedoporučuji, zboží je sice do jednoho týdne připraveno k vyzvednutí, avšak na jiném místě než bylo zadáno v objednávce , je v Z-boxu , sice dostupném 24 hodin, ale vyžaduje několik podmínek (nahranou aplikaci v mobilu se zadáním platební karty atp.), přičemž obchodník byl na tuto skutečnost emailem předem upozorněn (komunikace zdlouhavá a problematická a bezvýsledná)

Reakce obchodu VUCH

děkuji za Váš čas, který byl věnován této recenzi.

Vámi vybrané místo bylo bohužel plné a proto došlo k přesměrování zásilky. Zpětně si uvědomujeme, že volba jiné nejbližší pobočky jiné služby nemusí každému vyhovovat. Snažili jsme se najít nejrychlejší cestu k doručení balíčku, na který jste čekala už delší dobu. Z toho plynula i snaha o telefonní kontakt, který máme osvědčený jako nejrychlejší cestu k řešení.

Budeme rádi, když se nám ozvete v odpovědi na e-mail, který jsme zasílali, abychom mohli celou situaci dořešit.

Neváhejte se na nás obracet na naší zákaznické podpoře a rády se Vám budeme věnovat. Kontakt na nás je [email protected] nebo zavolejte na zákaznickou linku +420 466 566 493. Linka je v provozu každý pracovní den od 8.00 do 17.00.

Kamila

S baťůžkem jsem maximálně spokojená. Vřele doporučuji. Je to už můj několikátý nákup a všechny výrobky jsou vynikající.

nabídka výborná, rychlost neuvěřitelná

• Báječná spolupráce s operatorkama obchodu.

• Obchod můžu doporučit. Skvělá komunikace. Zboží hezky zabalené.

Nic

Dlouhodobě kupuji přímo na e-shopu výrobce, velká spokojenost

Reakce obchodu VUCH

Dobré dopoledne,
    děkujeme za čas, který jste věnovala napsání takovéto recenze.

Jsme rádi, že naše snahy přispívají ke spokojenosti našich zákazníků. A rádi budeme dělat ještě více!

V případě, že budete mít jakýkoliv dotaz nebo se budete chtít poradit o novinkách, jsme Vám k dispozici na naší zákaznické podpoře na [email protected] nebo zavolejte na zákaznickou linku +420 466 566 493. Linka je v provozu každý pracovní den od 8.00 do 17.00.