• Kvalitní zboží
    • Krásně zabalená zásilka
    • Příjemná komunikace

• Rychlost vyřízení obj.
    • Spolehlivost

Vždy vše vyřízeno na výbornou.

• Kvalitní kabelky a doplňky
    • Rychlé zpracování a doručení objednávky

• Rychlé dodání, vkusně zabalené a zboží kvalitní. Jsem spokojená.

jen samé pozitivní zkušenosti,hlavně oceňuji rychlost s jakou jsou objednávky vyřízeny. Nakupovala jsem již vícekrát a jen spokojenost.

Dobrý den Jano,
    jsme rádi, že se nám podařilo dostát svému jménu a udělat z Vás spokojenou zákaznici.

Pokud Vás napadne jakýkoliv podnět na zlepšení, kousky, které byste u nás ráda viděla, neváhejte nás kontaktovat na [email protected] nebo zavolejte na zákaznickou linku +420 466 566 493. Linka je v provozu každý pracovní den od 8.00 do 17.00.

Kamila

Rychlost dodání, zboží splnilo očekávání

• Rychlost a kvalita vždy top

Vše v pořádku a krásne zabalené. Rada tu nakupuji . Moc dekuji

Skvělá komunikace, rychlost, profesionální

bezva vše ok

Zboží bylo rychle dodáno a krásně zabaleno.

Dobré odpoledne,
    děkujeme za pozitivní recenzi a zároveň si vážíme času, který jste nám věnovala.

Díky tomu víme, že se ubíráme správným směrem a můžeme těšit naše zákazníky třeba i zmíněným balením.

Budete-li chtít pomoci s výběrem nebo už vytvořenou objednávkou, neváhejte se na nás obracet písemně na [email protected] nebo zavolejte na zákaznickou linku +420 466 566 493. Linka je v provozu každý pracovní den od 8.00 do 17.00.

Kamila

• Rychlé dodání, dobrá komunikace, krásně zabalené zboží

• Rychlé dodání, pěkně zabaleno. Vhodné jako dárek. Celkově kvalitní zpracování a praktické kapsy zapínání.

Koupeno v akci. Porovnání cena kvalita super! Určitě zase objednám. Třeba jako dárek

• Všechno v pořádku

Všechno v pořádku taška velmi hezká

Vše dorazilo v pořádku, navíc krásně zabalené

Prehledne webove stranky, zajimava nabidka, vyborna komunikace. Prijemne prostredi prodejny, krasne kabelky i penezenky, perfektni zpracovani. Proste vse na jednicku!

Dobré dopoledne,
    děkujeme za krásnou recenzi a zároveň si vážíme času, který jste nám věnovala.

Snažíme se dělat maximum pro naše zákazníky a vymýšlet nové designy a kolekce, které potěší naše zákazníky.

V případě, že budete mít jakýkoliv dotaz nebo se budete chtít poradit, jsme Vám k dispozici na naší zákaznické podpoře na [email protected] nebo zavolejte na zákaznickou linku +420 466 566 493. Linka je v provozu každý pracovní den od 8.00 do 17.00.

Kamila

• Velmi rychké dodání a vše krásné zabaleno

• Velký výběr
    • Kvalita

• Krásně zabaleno i s mašlí, no prostě rozmazlování !!!

• nelíbí se mi, že mi obchod v emailové komunikaci tyká

Dobrý dopoledne,
    těší nás doporučení Vuchu zde na Heuréce a čas, který jste recenzi věnovala.

Jsme e-shop, který pracuje s neotřelými a nestandartními designy, akcemi a prezentací sebe sama. S tím souvisí i způsob naší komunikace, kterou chápeme jako hravou, přátelskou a otevřenou směrem k naším zákazníkům.

Mrzí nás, že to na Vás působí jakkoli negativně, protože to děláme právě pro naše zákazníky. Váš podnět samozřejmě předáme kolegům, kteří tvoří kampaně.

• velmi spolehlivý obchod