• Dodací lhůty dva max. tři pracovní dny
    • Praktické a hezké zboží přesně podle mých představ.

Už jsem koupila několik kabelek, batůžků i peněženek pro sebe i jako dárky
    a vždy velká spokojenost.

Rychlé dodání a krásná peněženka,přesně tak jak mi vyhovuje už objednávala po druhé,materiál perfektní.Doporučuji

Celková spokojenost.Super.

• Rychle dodáno

Reakce obchodu VUCH

děkujeme za čas, který jste strávila napsáním této recenze.

Snažíme se vybírat takové způsoby přepravy, které k Vám nejlépe doručí Vuchky, abyste se s nimi mohla těšit co nejdříve.

V případě, že budete chtít pomoci s výběrem, neváhejte se na nás obracet na naší zákaznické podpoře a rády se Vám budeme věnovat. Kontakt na nás je [email protected] nebo zavolejte na zákaznickou linku +420 466 566 493. Linka je v provozu každý pracovní den od 8.00 do 17.00.

• Vždy krásně zabaleno

• vše proběhlo naprosto v pořádku, zboží bylo krásně zabaleno, baťůžek je perfektní

Rychlé dodání, krásné zboží, luxusní balení.

• Hezky zabalené zboží.
    • Lepší komunikace s přepravcem.

Reakce obchodu VUCH

jsme rádi, že se nám podařilo dostát svému jménu a udělat z Vás spokojenou zákaznici.

Na balení nám opravdu záleží a víme, jak důležitý je první dojem. Proto jsme rádi, když vidíme, jak to těší naše zákazníky.

S přepravcem zkusíme domluvit co bude nejefektivnější. Poprosíme Vás, můžete nám upřesnit jak myslíte komunikaci s přepravcem? Chodilo Vám mnoho nebo naopak málo info mailů či nevolal? Děkujeme za upřesnění.

Pokud budete potřebovat pomoci s výběrem nebo už vytvořenou objednávkou, neváhejte se na nás obracet písemně na [email protected] nebo zavolejte na zákaznickou linku +420 466 566 493. Linka je v provozu každý pracovní den od 8.00 do 17.00.

• Spolehlivodt

Objednávala jsem zde poprvé, vše v naprostém pořádku. Velmi mile mě překvapilo balení, jak přišly věci zabalené nádhera. Krabice ovázaná stuhou, po otevření krabice, kabelky i batoh zabalené v papíru opravdu moc pěkné. Určitě zde neobjednávám naposledy

• rychlé doručení zboží
    • hezky a originálně zabaleno jako dárek

• Rychlá dodávka
    • Zboží krásně zabaleno
    • Batohy super

• Přehledné stránky
    • Žádná

Rychlost a komunikace, i když slibovaný termín dodání byl 30.4 a zboží bylo dodáno 2.5.

Dobrý den K. K.,
    těší nás Vaše spokojenost s Vuchkami, komunikací a naším webem. A děkujeme za recenzi.

Za zpoždění se omlouváme, podíváme se, co se událo s Vaší objednávkou a podnikneme kroky k tomu, aby se to v budoucnu ideálně neopakovalo.

• ochota, krásné balení

• Skvělá komunikace
    • Produkty opravdu fungují
    • Vysoká kvalita

Jsem velice spokojená. Všem doporučuji.

• Rychlost dodání, krásné balení

Nádherná nabídka zboží, kvalitní komunikace. S batohy jsem moc spokojena.

• komunikace
    • kvalita

• Rychlost dodani

Objednala jsem si eko balení za 1 Kč a počítala jsem, že mi zboží přijde v jedné již použité krabici. Místo toho mi zboží přišlo v krabici, ve které byla krabice a v ní krabicky se zbožím

Dobré odpoledne,
    děkujeme za čas, který jste strávila napsáním této recenze.

Jsme rádi, když slyšíme, jak naši zákazníci čím dál víc využívají eco balení. Veškeré naše krabice jsou z recyklovaných materiálů a proto balení do krabic nezatěžuje prostředí. Hlavní účel tohoto balení je zbavení se plastových obalů. Naši vizi a to, kam chceme směřovat naleznete ZDE: https://www.vuch.cz/Udrzitelnost-Vuch .

Kamila

• Úžasný obchod jsem moc spokojena batůžek je krásný velký super sedi děkuji a manžel je nadmíru spokojen s boxerkami děkujeme
    • Žádné

• Krásné balení