široká nabídka, rychlá komunikace

Reakce obchodu Vseproploty.cz

děkujeme za hodnocení, které jsme od Vás dostali. Jsme rádi, že jste byl spokojen s našimi službami.

Bezva komunikace

Reakce obchodu Vseproploty.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, které jsme od Vás dostali. Vždy se snažíme, aby komunikace s našimi zákazníky byla co nejrychlejší a bezproblémová. Jsme moc rádi, že jste byl spokojen s našimi službami.
    Budeme se na Vás těšit při příštím nákupu.

Anna, ČESKÉ PLOTY

Osm dní a nic :-(

Reakce obchodu Vseproploty.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, kterou jsme od Vás dostali. Omlouváme se za nepříjemnosti, které nastali s Vaší objednávkou. Jedna část Vaší objednávky, konkrétně zboží ze zahraničí, má momentálně zpoždění při přepravě.
    Dle posledních informací by zboží mělo přijít nejpozději příští týden. Vaše trpělivost a pochopení jsou pro nás velmi důležité a velmi si jich vážíme. Pokud byste měl jakékoliv další dotazy nebo potřeboval další informace ohledně Vaší objednávky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme Vám za trpělivost a pochopení v této situaci.

• Zbozi Vám pomohou naložit do auta

Chytrolín ve vysokozdvižném vozíku. Plno řečí a pak mi odře nárazník.

Reakce obchodu Vseproploty.cz

děkujeme Vám za Vaše hodnocení, které jsme od Vás dostali. Omlouváme se Vám za komplikace, které nastaly při přebírání zboží. Bezprostředně po incidentu jste nám měl škodu nahlásit. Proti takovým škodám jsme řádně pojištěni a vše bychom s Vámi vyřešili.

Anna, VŠE PRO PLOTY

Naprosto standartní služby. Spokojenost.

Reakce obchodu Vseproploty.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu ohledně našich služeb. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Budeme se těšit na Váš další nákup.

dobrý

Reakce obchodu Vseproploty.cz

děkujeme Vám za hodnocení, které jsme od Vás dostali. Jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojen. Budeme se těšit na Váš další nákup.

Anna, VŠE PRO PLOTY

• Perfektní přístup, rychlé jednání, pomoc při nakládaní objednaného materiálu

Reakce obchodu Vseproploty.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, kterou jsme od Vás dostali. Jsme velmi potěšeni, že jste byl spokojen s našimi službami. Budeme se těšit na Váš další nákup.

Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Vseproploty.cz

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu ohledně Vaší objednávky. Jsme potěšeni, že jste spokojen s našimi službami. Věříme, že rychlost a efektivita jsou klíčovými faktory pro uspokojení našich zákazníku, a je pro nás důležité, aby každá objednávka byla vyřízena co nejrychleji a s maximální péčí. Budeme se těšit na Váš další nákup.

• Rychlé vyřízení a doručení

Reakce obchodu Vseproploty.cz

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Jsme potěšeni, že jste spokojen s našimi službami a že jste ocenil rychlost jakou jsme Vaší objednávku zpracovali. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a těší nás, že jste si naše služby cenili.

Anna, VŠE PRO PLOTY

• klasické zboží které hledají zahrádkáři apod

Reakce obchodu Vseproploty.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Vaše hodnocení je pro nás velmi důležité, a těší nás, že jste ocenila sortiment, který nabízíme. Budeme se těšit na Váš další nákup.

• Ok vše v pohodě

Reakce obchodu Vseproploty.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, kterou jste nám dal. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a snažíme se zajistit, aby veškeré zákaznické požadavky byly vyřízeny co nejrychleji a nejefektivněji.

Anna, VŠE PRO PLOTY

Rychle vyřízeno, doprava zdarma, navíc ještě zdarma úprava na požadovanou délku. Skvělá komunikace. Doporučuji.

Reakce obchodu Vseproploty.cz

děkujeme Vám za Vaší zpětnou vazbu. Jsme velmi rádi, že jste spokojen s našimi službami a komunikací. Budeme se těšit na Váš další nákup.

Anna, VŠE PRO PLOTY

• Vše rychle a bez problému
    • Není

Reakce obchodu Vseproploty.cz

děkujeme Vám za zaslání zpětné vazby. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a jsem rád, že jste byli s našimi službami spokojeni. Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na další nákup.

Anna, VŠE PRO PLOTY

Výborná komunikace, vstřícnost a ochota v rámci prodeje produktů

Reakce obchodu Vseproploty.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, kterou jsme od Vás dostali. Vaše slova jsou pro nás velkým povzbuzením a potvrzením, že se naše snaha o kvalitní služby vyplácí. Je pro nás důležité, aby byli naši zákazníci plně spokojeni s jejich nákupy a cíleně se snažíme poskytovat Vám nejen kvalitní produkty, ale také vynikající zákaznický servis.

Anna, VŠE PRO PLOTY

Rychlost vyřízení objednávky a doručení

Reakce obchodu Vseproploty.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, kterou jsme od Vás dostali. Jsme velmi rádi, že jste byla spokojena s naším přístupem a službami. Budeme se těšit na Váš další nákup.

Anna, VŠE PRO PLOTY

Zboží bylo dodáno rychle a bez problémů.

Reakce obchodu Vseproploty.cz

děkujeme Vám za zaslání zpětné vazby, kterou jsme od Vás dostali. Spolehlivost a rychlost jsou pro nás velmi důležité a snažíme se zajistit maximální spokojenost našich zákazníku. Jsme velmi potěšeni, že jste s našimi službami spokojen.

cena,velký výběr,rychlost dodaní

Reakce obchodu Vseproploty.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste byl spokojen s našimi službami a že jsme splnili Vaše očekávání.
    Rádi jsme Vám nabídli široký výběr zboží a zajistili rychlé dodání. Budeme se těšit na Váš příští nákup.

Anna, VŠE PTO PLOTY

Bezproblémová komunikace i dovoz.

Reakce obchodu Vseproploty.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, kterou jsme od Vás dostali. Vždy se snažíme, aby komunikace s našimi zákazníky byla co nejrychlejší a bezproblémová. Jsme moc rádi, že jste byla spokojena s našimi službami. Budeme se na Vás těšit při příštím nákupu.

Anna, VŠE PRO PLOTY

rychle vyrizeni objednavky, na miste jsou ochotni zamestnanci, kteri nenucene nabidnou i doplnkove zbozi dle objednavky

Reakce obchodu Vseproploty.cz

děkujeme Vám za hodnocení, moc si ho vážíme. Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s našimi službami a s tím, jak jsme se postarali o Vaši objednávku. Rádi bychom Vám poděkovali za Vaši důvěru a za to, že jste si vybral naší firmu.

Anna, VŠE PRO PLOTY

Dodání dle dohody, spokojenost.

Reakce obchodu Vseproploty.cz

děkujeme Vám za hodnocení, které jsme od Vás dostali. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a snažíme se zajistit, aby každá objednávka byla vyřízena co nejrychleji a bez problémů. Děkujeme Vám za Vaši důvěru.
    Budeme na Vás těšit při dalším nákupu.