• Kvalitní produkty
    • Široké portfolio
    • Zoufalá komunikace

Obchod jsem zvolil protože prodávané komponenty je možné díky přeflešovanému FW zakomponovat do Apple domácnosti.
    16.12.2023 dorazila objednávka, bohužel nekompletní. Chyběl snímač za cca 80,-Kč což není nic co by mě až tak trápilo, smutné je, že jsem ihned založil požadavek s dotazem na řešení.. 3.1.2024 jsem odesílal email na kontaktní emailovou adresu, ale do dnešního dne se nikdo neobtěžoval se ani ozvat. Jinak s produkty jako takovými naprostá spokojenost.

• ceny, sortiment
    • česká firma, telefonický kontakt OK
    • špatné recenze, ale podle své zkušenosti to není tak zlé
    • odkaz v obchodních mailech od Votio je vyhodnocen antivirovým programem jak nebezpečný odkaz !?

• nejlepší cena na netu
    • bleskově expedováno

super , vše ok

Vždy jen pozitivní, co se týče chytré domácnosti. Mají vše dobře dozděleno dle smart platforem, následně dle využití. SUPER!

• Skvělá komunikace

Vše proběhlo v pořádku.

Vše proběhlo na 1 s hvězdičku. Výborná komunikace, ochota při řešení problému, který se nestal jejich vinou a také rychlé dodání.
    Určitě doporučuji.

• Perfektní zákaznický přístup
    • Dobrá cena

Potřeboval jsem nestandardní věc a dostal jsem nadstandardní pomoc. Děkuji moc.

• Příjemné chování v obchodě
    • Dobrá cena
    • Možnost vyzvednutí v Pardubicích
    • Informace o zboží na místě

Dobrá cena a možnost vyzvednutí v Pardubicích byl první důvody zde nakoupit.
    Nicméně příjemná obsluha, dokonce jsem byl schopen se zeptat na další zboží a hnedka jsem dostal odpověď, takže taky super.
    I s placením na místě mi vyšli vstříc.
    Za mě rozhodně celková spokojenost.

• Rychlost, dostupnost
    • Pokud máte reklamaci, reklamaci vyřídí obratem, ale stojí Vás to poštovné.

Obecně jsem s tímto eshopem spokojený, mají zajímavou nabídku produktů a ceny na dnešní dobu OK.

- Ochotní, pořadí se zapojením přes tel.
    - Rychlé dodání

Vsechno OK, dobra komunikace od obchodu. Jasny online manual k produktu pres QR kod na strankach dodavatele.

• rychlé dodání, vše měli skladem

• rychlost doruceni
    • spatny popis zbozi, pokud zarizeni potrebuje pro svoji funkcnost dalsi komponenty, melo by byt uvedeno u popisu zbozi, coz v tomto pripade neni. samotne zarizeni samo o sobe neni funkcni celek.
    • na jasny dotaz jsem dostal odpoved jako od cinana

Reakce obchodu Voltio

Dobrý den, vámi zakoupené zařízení pro svoji funkčnost v LAN síti samozřejmě další komponenty nepotřebuje. Vy požadujete funkčnost mimo vaší LAN síť, a tam je opravdu potřeba další prvek, což je ale dáno přímo protokolem Homekit od Apple a to vám napsala i naše podpora. S pozdravem, team Voltio.cz.

• Dobrá komunikace
    • Speciálně nastavené komponenty (flashnuté pro podporu Homekitu)

Rychlé dodání, přehledné stránky. Podpora na telefonu.

• Apple Homekit na vše :)
    • Zákaznický servis po tel.

• flash pro Apple Homekit