• Zbozi prislo poskozene, nechteli vymenit, nepouzitelne. Za me velky spatny

Reakce obchodu Vital Country

Dobrý den Markéto, fungus kombuchy jste reklamovala po několika měsících a jak jste psala po několika várkách kombuchy. Pokud vám najednou fungus přestal růst může to být způsobeno mnoha faktury jako je například dodržování správného postupu nebo prostředí. Fungus je živý organismus a není nesmrtelný. Pokud máte zájem zjistit informace o správném postupu přípravy, najdete ho na našich stránkách v detailu produktu. Krásný den Jaromír Čiha Vital Country

V pondělí objednáno a ve čtvrtek teprve balíček odeslali. Do teď jsem neobdržela.

Reakce obchodu Vital Country

"Dobrý den, paní Lucie, omlouváme se za zdržení. Bylo způsobeno velkým počtem objednávek, které nám přišly právě v tomto období, kdy se blížil konec akce na zvýhodněnou cenu dopravy. Dalo nám to pěkně zabrat, ale nyní je již vše v pořádku a balíčky chodí včas. Přeji krásný den.

• Není co hodnotit

Reakce obchodu Vital Country

Děkujeme za Vaši recenzi, které si moc vážíme.

Čekat týden víc než týden na doručení zbozi? Moje první a zároveň poslední objednávka. Příště budu líp vybírat obchod, kde nakupovat

Reakce obchodu Vital Country

Děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel i přes veškerou snahu je někdy nad naše síly tolik objednávek odbavit. V rychlosti dodání nejsme tak silní to je pravda. Naopak v čem jsme silní velmi je kvalita potravin, které svým zákazníkům posíláme. Možná nám ještě někdy v budoucnu dáte šanci si to u Vás zlepšit. Mějte se fajn Jaromír Čiha Vital Country

• Objednávky trvají strašně dlouho. Týden je pro ně čas, kdy se rozhodnou dojít k tiskárně a vytisknout objednávku.

Reakce obchodu Vital Country

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Mrzí nás delší doba dodání, ale je to způsobeno vysokým počtem objednávek z důvodu probíhající slevové akce. Příště to bude rychlejší. Děkujeme za pochopení.

Obchod mi poslal všechny 3 kusy zboží s prošlou expirací

Reakce obchodu Vital Country

Dobrý den Lenko, zboží jste zakoupila v kategorii zboží po DMT (datum minimální trvanlivosti). V detailu produktu byla tato informace napsána na 2 místech výrazným červeným nápisem a u fotky byl štítek DMT, proto nerozumíme tomu, že to hodnotíte jako negativní. Krásný den Jaromír Čiha Vital Country

• objednáno lněné semínko drcené, dorazilo ale semínko mleté

Reakce obchodu Vital Country

Dobrý den Bohuslave, jemnost či hrubost drcení je velmi subjektivní. Drtíme vždy na stejnou hrubost. Zatím jste první kdo je nespokojený s velikostí frakce. Možná jste čekal více hrubější strukturu, ale bohužel zavděčit se každému je velmi těžké. Každý máme jiné potřeby a způsoby použití. Krásný den Jaromír Čiha Vital Country

Obchod se celkově zhoršil, asi už mají dost zákazníků :-(.
    Obchod vám napíše v pracovní den dopoledne, že zboží předali přepravní službě, ale není to pravda.
    Zboží objednané v neděli, vše skladem, dorazí až v pátek.
    Zadáte, že potřebujete dodat na jinou adresu, jiné jméno, tel. číslo a mail a stejně vše chodí vám...

Reakce obchodu Vital Country

Dobrý den Honzo, podle našeho systému jsme předali zásilku po 4 dnech od objednání přepravci. Bohužel trochu nestíháme z důvodu vysokého počtu objednávek. Od druhé poloviny února vše již bude jiné a zásilky byudou chodit daleko rychleji. Krásný den Jaromír Čiha Vital Country

Zboží napadené škůdcem zavíječem, obchod na reklamaci nereaguje.

Reakce obchodu Vital Country

Dobrý den Libore, reklamaci jsme společně vyřešili k Vaší spokojenosti. Bohužel u obilných výrobků jako je lámaná pohanka se občas něco pokazí a vyhnout se tomu bohužel nedá. Vše jsme na základě Vašeho podnětu prohlédli a následně šarži stáhli. Krásný den Jaromír Čiha Vital Country

ani po týdnu od objednávky (ihned zaplaceno) zboží ani nepředáno dopravci

Reakce obchodu Vital Country

Dobrý den paní Jano, omlouváme se za zdržení, které je způsobeno velkým počtem příchozích objednávek. Usilovně pracujeme na rozšíření našich řad a věřím, že zanedlouho bude vše tak jak má být. Krásný den Jaromír Čiha Vital Country

Týden cčekám a zboží nikde,na jiných eshopech objednávka do 3dnu doma.

Reakce obchodu Vital Country

Dobrý den paní Stáňo, omlouváme se za zdržení, které je způsobeno velkým počtem příchozích objednávek. Usilovně pracujeme na rozšíření našich řad a věřím, že zanedlouho bude vše tak jak má být. Krásný den Jaromír Čiha Vital Country

• Nedoručeno

Objednávku jsem vytvořila 18.1 dnes je 26.1 a balíček stále nikde.

Reakce obchodu Vital Country

Dobrý den paní Pavlíno. Podle našeho systému Vám byla zásilka doručena. Je možné, že ji přebral někdo jiný? Prosím kontaktujte nás, abychom mohli zásilku dopátrat. Jaromír Čiha Vital Country

Každopádně mi nepřipadá "Fazole bílá JUMBO" velikostně v poměru k tomu, co jsem obdržel a zaplatil! Naměřil jsem průměrně 1,5 mm. To fakt není "Jumbo"!

Reakce obchodu Vital Country

Dobrý den Zdeňku, 1,5mm nám přijde velmi málo. To by byla fazole sotva vidět. Možná jste myslel 1,5cm v průměru což by asi odpovídalo mají kolem 1,5 - 2 cm a odpovídají specifikaci dodavatele. Asi jste čekal něco jiného. Pokud by jste zavolal rádi bychom vám fazole přeměřili a poslali např. fotku s metrem. Sám by jste usoudil, zde je to produkt který odpovídá vašim požadavkům. Krásný den Jaromír Čiha Vital Country

Zboží objednané a zaplacené nebylo dodáno ani po 14 dnech i přes písemné a telefonické urgence - volané číslo nedostupné.

Reakce obchodu Vital Country

Dobrý den, v tomto předvánočním období opravdu nestíháme, proto od začátku měsíce na toto v našem obchodě upozorňujeme. Je to proto, aby nedošlo k nedorozumění ohledně doby dodání. Krásný den Jaromír Čiha Vital Country

objednáno 12.12.23 a doposud nic nepřišlo

Reakce obchodu Vital Country

• Zboží, které bylo objednáno před 8 dny ještě nedorazilo.

Reakce obchodu Vital Country

Přišlo mi už hodnocení nákupu, ale zboží jsem stále neobdržela.

Reakce obchodu Vital Country

• Jestli se sami neozvete, tak nekomunikují
    • Nedodrzuji terminy z eshopu ani z telefonátů

V pondělí 11.12. jsem udělal objednavku, fle eshopu mela byt doručena do tri dnů. V pondělí 18.12. jsem telefonoval do obchodu, kde mi bylo sděleno, ze dnes nebo zitra bude moje objednavka expedována. 19.12. pořád expedována nebyla, tak jsem volal o storno a vrácení platby. Telefonáty i vraceni platby probehly bez problémů.
    Tohle byl můj treti nákup v tomhle eshopu, prvni dva byly problémů, i kdyz taky s delší dodací lhůtou, bohužel tam již nenakoupim, ignorovat zakaznika a neinformovat o prodlevě si dnes dovoli málokterý e-shop.

• Dobrá kvalita zboží
    • Naprosto tragické termíny doručení, i když objednám pouze zboží, co je skladem. 10 dní od objednání a zaplacení se nic neděje. Velké zklamání.

Reakce obchodu Vital Country

Obchod nebyl schopen temer po 2 tydnech vyexpedovat zbozi k preprave.