• Zboží, které bylo objednáno před 8 dny ještě nedorazilo.

Reakce obchodu Vital Country

Dobrý den, v tomto předvánočním období opravdu nestíháme, proto od začátku měsíce na toto v našem obchodě upozorňujeme. Je to proto, aby nedošlo k nedorozumění ohledně doby dodání. Krásný den Jaromír Čiha Vital Country

• Zboží bohužel ještě nedorazilo

Reakce obchodu Vital Country

• Objednané a zaplacené zboží nedorazilo. Nikdo mne nekontaktoval.

Reakce obchodu Vital Country

Dobrý den, na každé stránce našeho obchodu najdete upozornění, že zásilka bude v každém případě zpožděna z důvodu vysokého počtu objednávek. Mrzí nás Vaše recenze, protože i přes upozornění ještě před objednáním si na delší dobu dodání stěžujete. Toto upozornění tam však je z důvodu těmto problémům předejít. Krásný den Jaromír Čiha Vital Country

• žádná
    • firma nekomunikuje
    • zboží nedorazilo

od 14.11.2023 se firma neozvala,zboží nedorazilo i když je zaplacené.NEDOPORUČUJI TUTO FIRMU!

Reakce obchodu Vital Country

Dobrý den Vlado, na každé stránce našeho obchodu najdete upozornění, že zásilka bude v každém případě zpožděna. Toto upozornění je tam od začátku měsíce. Jsme pro Vás na zákaznické lince každý pracovní den do po-pá 08:00 - 15:00 hodin, jak máme uvedeno v záložce kontakty na našem e-shopu. Předám vaši zprávu na zákaznickou podporu a ty se s Vámi spojí. Přeji krásný den Jaromír Čiha Vital Country

• Zboží zatím nedorazilo. 13.11. jsem byla informována o změně stavu zásilky, že se vychystává. Ale zatím žádná změna

Reakce obchodu Vital Country

Děkujeme moc za Vaši recenzi. Vážíme si toho.