• Kvalitní zboží, dobrá cena.
    • Dlouhá doba dodávky, horší komunikace s obchodem.

Asi čtvrtá objednávka, kvalitní zboží, bohužel delší, více jak týden, doba dodávky přestože zboží skladem. Přestože slíbeno, že druhý den zboží odejde, odešlo třetí den. Pořád opičky jak běhaj po skladě ale nic víc. Pokud o nic nejde, nevadí. Pokud chcete rychle, problém.

Reakce obchodu Vital Country

Dobrý den, v tomto předvánočním období opravdu nestíháme, proto od začátku měsíce na toto v našem obchodě upozorňujeme. Je to proto, aby nedošlo k nedorozumění ohledně doby dodání. Krásný den Jaromír Čiha Vital Country

• žádná komunikace, telefon stále obsazený, dlouhá dodací lhůta, respektive zboží jsem ještě neobdržela.

Obchod nekomunikuje - neodpoví na mail, telefonicky se nelze spojit - pořád obsazeno. Zboží jsem ještě neobdržela, ačkoliv obchod již zaslal dotazník spokojenosti....

• Špatná komunikace

Objednávku jsem zaplatil hned. Týden čekám na odezvu obchodu.