• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Přístup,komunikace ,montáž,vše ok.

• rychlá instalace
    • není tištěný návod v CZ

• Nemohl jsem sehnat vůní do domácí přenosné klimatizace zde ji měli a dobrá cena
    • Nemá žádné slabiny

Dobrá komunikace dobře doručení firma nemá s ničím problém mohu jen doporučit paní na info lince je příjemná a VELICE OCHOTNA není pro ně žádný problém

Moc Vám děkuji za hodnocení,

Budeme se na Vás i nadále těšit. hezký den

• Dobré ceny, kvalitní komunikace, montáž splnila moje očekávání
    • nevím

Byla jsem velmi spokojena s příjemným jednáním zástupcem firmy, rychlé dodání včetně montáže. Příjemná komunikace s pracujícími zajišťující montáž.

• Rychlá a vstřícná komunikace
    • ?

Vše co bylo domluveno bylo splněno. Montáž byla naplánována na 10 hod 120 km od Prahy a v 10,01 jsem měl hovor, že stojí před vraty.

Budeme se na Vás i nadále těšit. hezký den.

• Přehlednost, výborná komunikace, rychlost dodání a rychlost a kvalita montáže.
    • Nevím

Klimu jsem objednal i s montáží. Zprvu jsem nebyl úplně rohodnut mezi dvěma jednotkami různých značek. Paní mi po telefonu ochotně poradila a ve své třídě doporučila tu lepší což mi později nezávisle potvrdil i známý chlaďař. V pondělí jsem objednal a následující středu přijeli pracovnící a začali s montáží. Byli jsme domluveni na 11:00 hodin. Za 5 jedenáct stáli před domem. Práce jim šla od ruky, uklidili po sobě i vyluxovali. Při montáži dbají i na estetickou stránku navrhnou i lepší řešení pro umístění klimy, je vidět, že při práci přemýšlejí. Na mém domku se již vystřídala nejedna firma, ale před touhle opravdu klobouk dolu. Dostali jsme i voňavku do klim. jednotky zdarma. L profily se silentbloky jsem si domluvil jinde a levnějí, s čímž firma neměla problém a následně mi udělala nabídku, že profily a silentbloky dodají za stejné peníze jako firma, kde jsem je měl zamluveny. To se opravdu jen tak nevidí. Mohu všem jen doporučit a věřte a vězte, že název VIP Klima není jen pro horních 10 000 VIP, ale pro všechny a VIP je od nich odvedená práce na 100 procent.

• vyborna komunikace
    • nenasel

Velice prizniva cena, vyborna komunikace a velice rychla dodavka i s montazi.
    Doporucuji!!!

• Rychlost.Dobrá cena.
    • Na webových stránkách jsou některé dílčí montážní práce uváděny jako zvlášť placené. Ve skutečnosti bylo provedení zdarma.Tato nepřesnost je ke škodě obchodu.

Rychlé a slušné jednání. Pečlivé provedení montáže.Dohodnutá cena platí.

Budeme se na Vás i nadále těšit. hezký den.

• Velmi dobrá cena a maximální vstřícnost při jednání ohledně dodání včetně montáže.

Bezkonkurenční cena,
    vstřícnost při jednání ohledně dodání,
    tento obchod mohu doporučit i ostatním.

• Super ceny
    • Nevim

Po objednani bylo odepsano.Skvela telefonicka domluva.Termin byl rychli a montaznici ochotny se vším všude.
    Obdrzela jsem darek vune do klimatizace,hned muj pokojik opeknel...
    Dekuji velice pekne za spolupraci doporucuji

• Rychlost - ochota!!!

Budeme se na Vás i nadále těšit. hezký den.

• perfektní služby, včetně odborné monáže

• Dobra komunikace.
    • Nevim

Dekuji velice piekne za nakup klimatizace...Po ukončeni montaže vše bilo uklizeno a pladba probehla po instalaci obdrželi zme darek,vune do klimatizace.DEKUJI....

Budeme se na Vás i nadále těšit. hezký den.

• Perfektní komunikace paní při objednání klimatizace, velmi vstřícná. Díky zakoupení dvou klimatizací výrazná sleva (možná i díky končící sezóně).
    • Technici upravení ve firemních trikách, slušní, ochotní. Ikdyž se při instalaci vyskytlo mnoho problémů, které výrazně prodloužily dobu instalace na celý den (elektřina ve zdi, trám...), vždy si poradili a práci dokončili. A nic jsem nedoplácel za složitou montáž, jen za krycí lišty, ty nejsou v nabídce. Své práci rozumí. Reklamaci řeší okamžitě a ochotně. Někoho může odradit, ze jsou z Bulharska, ale já bych to po této zkušenosti dal jako přednost. Všichni mluví česky.
    • Nevím

Maximálně doporučuji.

Moc Vám děkuji za hodnocení, pane Škara

Budeme se na Vás i nadále těšit. hezký den.

• Vlastní montážní/servisní tým tj. jedna záruka
    • Nic nezazanamenáno

Rychlá komunikace, dodržený termín dodání a velmi profesionální přístup montážního týmu.

Moc Vám děkuji za hodnocení, Karel,

Jsem rád, že jste využil možnosti objednání klimatizace a montaž přes internet , snažíme se opravdu o co nejpohodlnější služby. :-)

Budeme se na Vás i nadále těšit.
    hezký den.