• zakoupeno v VIP Klima před 2 měsíci

• Děkují za dodání klimatizace, vše proběhlo v pořádku a v krátkém čase namontováno
    • Vřele doporučuji jsem spokojen s komunikací operátorku a technikům který mi vše vysvětlili a poradili umístění
  • zakoupeno v VIP Klima před 2 měsíci

ještě objednávku nemám , tak nemám co hodnotit.

• zakoupeno v VIP Klima před 4 měsíci

• zakoupeno v VIP Klima před 5 měsíci

• dobrá komunikace
    • šikovný a pracovitý servis
    • umí vhodně poradit dle vlastních zkušeností
  • zakoupeno v VIP Klima před 5 měsíci

• Rychlá a kvalitní domluva
    • Akce, instalace zdarma
    • Montáž typu, náš zákazník, náš pán
    • Nic mě nenapadá, ale to ukáže třeba čas, pokud nastanou problémy

Včera instalováno, kvalitně, profesionálně, prostě vše jak mělo a má být.

• Naprostá spokojenost s klimatizací i odborně provedenou montáží.

Doporučuji Stanislav Dlouhý

• zakoupeno v VIP Klima před 6 měsíci

Děkuji firmě za montáž klimatizace s kterou jsem velice spokojený, rychle dodany, za dvě hodiny jsme jiz topili.
    Vřelé doporucuji

• zakoupeno v VIP Klima před 7 měsíci

• Velmi rychlé jednání
  • zakoupeno v VIP Klima před 7 měsíci

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Bohužel moje nejhorší zkušenost. Firma není autorizovaným prodejcem a podle toho to vypadá. Vlastníci a zaměstnanci cizinci, o reklamaci nebo záruce zřejmě nikdy neslyšeli, protože na problémy vůbec nereagují. Ve finále vyjde vše mnohem dráž, protože si opravu musíte zajistit jinde, nebo se s nimi soudit.

Reakce obchodu VIP Klima

Prosím Recenze od anonymního uživatelé nebereme do úvahy.
    Představte se jménem, číslem faktury, e-maiel, recenze může psat kdokoliv jako například konkurenční firmy na které jsme podali třešné oznámení

> Kontrola klimatizace a jednání s p.Hudákovou i s mechaniky naprosto
    > perfektní. Funkce klimatizace O.K.

• zakoupeno v VIP Klima před 1 rokem

• super jednání , i přes víkend

• rychlost a preciznost

Byl jsem velice spokojen, při objednání mně vyšli vstříc s požadovaným termínem a montéři byli velmi ochotní a slušní.
    Práci provedli perfektně.
    Cena za materiál a montáž byla velmi příznívá.
    Vip Klima mohu jen doporučit.
    Jiří

Varuji - tento obchod je naprosto neseriózní. Při objednávce Vám slibí cokoliv, při montáži to pak "nejde". Montéři při montáži způsobili značné škody, firma se tím ale vůbec nezabývá - na maily prostě nereagují, fotky škod je nezajímají. Upozornila jsem je, že nedodržují české zákony, když nereagují na reklamaci (mám fotky před a po montáži). Firma mi vůbec nedala možnost poskytnout recenzi zde na Heureku, pomocí obvyklého prokliku. Objednávala jsem mailem a žádala jsem o oficiální objednávku, ale napsali mi, že prý jako objednávka slouží faktura (!). O možnost přidání recenze jsem musela kontaktovat podporu Heureky. Problematická komunikace s montéry - jeden vůbec nemluvil česky, druhý jen lámaně, platbu vyžadují v hotovosti.

• Hlavně kvalita a rychlost realizace od objednání v neděli jsem objednal a v úterý už jsem měl ráno zaměstnance VIP-KLIMA u dveří s novou klimatizací. Práce čistá rychlá a hlavně kvalitní.

Rychlost kvalita flexibilita

• zakoupeno v VIP Klima před 1 rokem

Rychlá čistá akce, naprostá spokojenost

Minulý rok jsem s firmou měl drobný problém s termínem předsezonní přípravy, který jsem jim uvedl do hodnocení. Nicméně práce byla provedena odborně a kvalitně.

Letos jsem byl maximálně spokojen. Firemní technici jsou na vysoké odborné úrovni. Termín byl velice rychlý a technici vstřícní. Firmu vřele doporučuji. Josef Dudl

Máme klimu od VIP-klima čerstvě cca 14 dní, 2 jednotky. Dům není postavený úplně ideálně a technici to neměli vůbec jednoduché. Musím ale říci, že jsme s montáží maximálně spokojeni. Pánové byli příjemní, moc se snažili, aby vše bylo 100%, uklidili po sobě, vše vysvětlili, vyzkoušeli. Trvalo to opravdu dlouho, ale proto, že pracovali pečlivě v rámci naší ne ideální stavby, ještě se za to omluvili... Já VIP-klima doporučuji!

Vše proběhlo tak jak má. Reakce okamžitá a montáž sice ne do 3 dnů, ale do 5 byla na stěně a už topíme.
    Pánové byli slušný a vše vysvětlili v češtině.