• Ochota pracovat

• Rychlá montáž, do 3 dnů

Firmu VIP Klima vřele doporučuji.
    Montovali mi 2 klimatizace AUX za 35,000 Kč.
    Byla rychlá komunikace, poradili mi s umístěním.
    Slušní, komunikativní, neustále udržovali pořádek.
    Asi za necelé 2 hodiny jsem se už ohříval

• Otřesná komunikace
    • Podvodné jednání

Naprosto nedoporučuji. POZOR, nabízejí jako NOVINKU klimatizaci, která je STARÝ MODEL! Nejdříve jsme volali jejich technikovi kvůli připojení. Technik řekl, že je jedno, zda bude přívod zleva či zprava. Po objednání přišel email, že je připojení špatně a má být vlevo. Když jsme volali zděšení opět danému technikovi, tak nám řekl, že je to blbě, že tam budou všude krycí lišty na potrubí (NOVOSTAVBA...). A jako argument řekl, že to připojit jde z obou stran, ale o těch lištách nic neřekl, proč taky... Následně, když jsem montáž poptal jinde, tak mi bylo řečeno, že mi prodávají starý model jako novinku. Celou objednávku ruším a varuji ostatní. Ani jeden zaměstnanec neumí pořádně česky a to ani psát. Velmi pochybná firma. NEDOPORUČUJI, rychle pryč

Spolehlivý,rychle realizované, šikovný montéři.

vše naprosto v pořádku, perfektní domluva termínu, zboží dodáno rychle, montáž do 3 dnů vysvětlení profesionální, doporučuji

Velmi ochotný personál. Po zavolání vždy poskytli požadované informace. Krátká čekací doba na instalaci do 3 dnů. Při instalaci, technici vše vysvětlili, a vše po sobě uklidili!!! Doporučuji

• nikdy více s VIP Klima!!!!!

zboží bylo zakoupeno s montáží. "Montáž" prováděl jakýsi Bulhar. Naprosto neodborně. Neznal ani rozdíl mezi metrickým a coulovým potrubím používaným v klimatizacích. K místu instalace (byt, stěny podlahy) se chval naprosto bezohledně a neprofesionálně, jako prase! Celou dobu montáže, která díky jeho neodbornosti, trvala cca 9 hod. nadával , stěžoval si a sváděl svou neschopnost na tisíc a jeden jiný vnější důvod. Montáž - tj. výměna staré klimatizace za novou (takže žádné průrazy zdí, instalace konzolí atd.), stála 12 000Kč. Nakonec utekl aniž by zajistil ekologickou likvidaci (ze zákona v ceně zakoupeného nového výrobku) staré klimatizace. Zkrátka KATASTROFA! Mám velké obavy o funkčnost instalovaného výrobku! Již nikdy více cokoli s VIP Klima!!! Fujtajksl!

Reakce obchodu VIP Klima

Děkujeme za hodnocení které vůbec není pravdivé, 9 hodin trvala demontáž kvůli tomu že jste měli 20 metrů starý potruby které neodpovídají na klimatizace které jste si obědnal. Podle normy potřebujete minimálně 10,12 cm od stropů ,vy jste měl místo jenom 2 cm od stropů proto se muselo vymyslet varianty a ztratit čas ,to samý s venkovním jednotky. Za demontáž vůbec jste neopozornoval firmu že máte starý klimatizace, za demontáž a likvidace klimatizací se platí zvlášť byl jste informován hned na začátku montáže, souhlasily jste s tím a na konec stejně jste ne zaplatily demontáž proto vám zůstaly ty klimatizace na památku

• rychlost dodání a instalace do tří dnů od objednání

Objednávka do 3 dnů platí, Montážníci přijeli, namontovali, uklidili, vyzkoušeli, díry do zdí vyvrtali , bez zbytečných destrukcí vnější i vnitřní omítky,
    Montáž 2 ks klimatizací Samsung naprostá spokojenost doporučujeme

jsou velmi rychlí.Přijeli a namontovali klimatizaci za dva dny po objednání, velmi dobrá komunikace. Montáž za 2h, vše uklízeno, doporučujeme.

Velmi nedůvěryhodná komunikace. Neměl jsem po několika emailech a pár pravděpodobně oprávněných recenzích vůbec odvahu zakázku realizovat.

• Doporučujeme

• rychlost dodání cca 3 dny

Fa VIP klimatizace ,mohu jen doporučit, vše proběhlo v naprostém pořádku

• Amatéři

• Jednoznačně cena.

Pořídil jsem klimatizaci i s montáží. Cena byla bezkonkurenční, jen jsem si tedy musel zaizolovat po instalaci průraz zdí, doladit uchycení vnitřní jednotky a opravit zapojení v zásuvce, které bylo provedené hrozně a zásuvka ani nebyla přidělána zpět ke zdi (zapojení v krabičce zásuvky). Jinak spokojenost, za nic jsem nepřiplácel, jen maličkosti, které by někoho mohli zaskočit, já s tím spíše za tu cenu počítal.

• přijatelná cena, včetně bezproblémové montáže
    • rychlá realizace objednávky
    • platba nelze kartou

• Rychlé doručení a montáž

rychlost, ochota, slušní montážnící, bez problémů, zamontováno, uklizeno

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Blesková reakce. dodávka byla provedena do 24 hodin