S obchodem jsem velmi spokojen. Zboží bylo naistalováno do dvou dnů po objednání. Technik, který instalaci prováděl byl velmi slušný a instalaci provedl profesionálně. Zařízení funguje. Komunikace s obchodem byla velice vstřícná. Jsem velmi spokojen a doporučuji tento obchod.

Za 5 dní od objednávky už byli montéři na místě.O 1 den zpožděno,ale to nebylo na závadu,s paní jsme se v pohodě domluvili na druhý den.Montérum jde práce dobře od ruky,naměří,jeden vrtá a druhý zároveň vysává.. žádný nepořádek.za 2.5 hod bylo hotovo.Poradí,vysvětlí.. za mne naprostá spokojenost.

• Konzole není součástí i přesto že je na ilustračním obrázku
    • Instalace zdarma, ale doprava za 1500Kč …
    • Skryté poplatky…. NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu VIP Klima

Dobrý den děkujeme moc za recenze, na obrazku jste měl mobil iPhone 13 pro, ne chtěli by jste to jako darek , nebo ?

Obchod bez problémů, montáž v ceně, naprostá spokojenost. Montéři přijeli včas, montáž provedli rychle, vyzkoušeli. Drobný zádrhel obratem vyřešili.

• Rychlé dodání a montáž na profesionální úrovni
    • Nechal bych si poradit při výběru produktu, ale možná jsem se jen málo ptal

• Dobrá komunikace, montáž zboží okamžitě, profesionální pracovníci, rychle provedená práce.
    • široký výběr zařízení
    • na webových stránkách bylo v nabídce i zboží, které již neměli, vedeno jako "skladem", nabídli okamžitě srovnatelnou náhradu

Celkově jsem spokojen, jednalo se o klimatizaci, byl jsem mile překvapen komunikací obchodu, rychlostí dodání a montáže. Vše proběhlo dle dohody. Dopředu seznámili i s dalšími náklady na montáž dle mé osobní specifikace a vše sedělo.

Již od VIP-Klima máme 2 klimatizace a jsme velice spokojeni s přístupem zákaznické linky + montáží a servisem.
    Máme v plánu zakoupit další 3 klimatizace do naší firmy !

DOPORUČUJEME

• Děkují za dodání klimatizace, vše proběhlo v pořádku a v krátkém čase namontováno
    • Vřele doporučuji jsem spokojen s komunikací operátorku a technikům který mi vše vysvětlili a poradili umístění
  • ještě objednávku nemám , tak nemám co hodnotit.

• dobrá komunikace
    • šikovný a pracovitý servis
    • umí vhodně poradit dle vlastních zkušeností

• Rychlá a kvalitní domluva
    • Akce, instalace zdarma
    • Montáž typu, náš zákazník, náš pán
    • Nic mě nenapadá, ale to ukáže třeba čas, pokud nastanou problémy

Včera instalováno, kvalitně, profesionálně, prostě vše jak mělo a má být.

Děkuji firmě za montáž klimatizace s kterou jsem velice spokojený, rychle dodany, za dvě hodiny jsme jiz topili.
    Vřelé doporucuji

• Velmi rychlé jednání
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• super jednání , i přes víkend

Rychlá čistá akce, naprostá spokojenost

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• dobrá práce