• není to hned

montáž zdarma a přesně podle mého přání

• Nepochopitelné jednání, 3krát domluvena schůzka s technikem, ani jednou nedorazil, žádná omluva, žádné zdůvodnění

Naprosto příšerná komunikace. Třikrát jsme naprosto zbytečně čekali na příjezd technika pro projednání technického řešení umístění klimatizace. Ani jednou se nikdo neomluvil, nikdo nezavolal. Takto si skutečně profesionální službu nepředstavuji. Zbytečně nám kvůli tomu 14 dní stál kus stavby. Museli jsme hledat jinde. Ač je možné, že jsou schopni udělat svoji práci - montáž dobře (dle ostatních recenzí), komunikace se zákazníkem je skutečně zoufalá. Nelze tuto firmu doporučit, riskujete přinejmenším ztrátu času.

Děkujeme za recenzi,
    před zpracováním objednávky sté nás měli nejdřív kontaktovat telefonický, nebo e-mailem. Po přijetí objednávky sme Vám zpracovali nezávazní cenovou nabídku s montáži zdarma a termínem na realizaci u které by technici přišli rovno na místo a montáž dle možností uskutečnili, popřípadě nějakých komplikaci sme Vám navrhli odstoupení od objednávky a u neprovedené realizace nebudeme nic účtovat, termín sté odmítli.
    Bili sté informovaní že do měsíce Vám nemůžeme poslat technika aby šel cca 200km na schůzku z Prahy jenom na konzultaci, ještě sme Vás žádali o fotky a půdorys, bohužel sme nic nedostali.
    Vaša recenze není důvodem stížnosti, recenzi nebereme do úvahy za nespokojeného zákazníka.

• vstřícné a milé jednání, perfektní a rychlá práce

• Více naslouchat požadavkům zákazníka .

• Skvělá komunikace
    • Rychlá dodávka
    • Precizní práce na místě

Technici dorazili přesně v domluveném čase, bez řečí se dali do práce, udělali všechno přesně, jak jsem potřeboval, a makali, dokud nebylo všechno hotovo (což bylo velice rychle). Můžu jen doporučit.

• V akci je montáž bezplatná i s dopravou do 100km

Rychlá reakce a domluva.
    Šikovní a rychlí montážníci.

• RYCHLÉ PROFESIONÁLNÍ JEDNÁNÍ

• Montáž zdarma ke koupi klimatizací.

• Perfektní komunikace
    • Příznivé ceny
    • Velký výběr produktů
    • Rychle a kvalitně provedená montáž
    • Montáž a doprava zdarma

• Odborná monzáž byla rychlá ve výborné kvalitě
    • obchod inzeruje 3dny na montž ale není to pravda
  • Montáž objednaného zařízení měla proběhnout do tří dnů od objednávky zatím je přislíbena na 2.7 tj. tři týdny od objednávky. Tím pádem se nemohu vyjádřit spokojen či nespokojen. Zatím spíše nespokojen.

• Dobrý produkt účinný a tichý
    • Vysoké pracovní nasazení techniků
    • Cena s montáží neobsahuje montáž venkovní jednotky 599Kč ani cenu konzole na zeď také 599Kč

• Rychlá komunikace
    • Perfektní přístup techniků
    • Rychlá a bezproblémová instalace
    • Bohužel jsme nedostali slíbenou vůni do klimatizace :)

Komunikace s obchodem super, technici přijeli ve slíbený čas. V bytě se chovali slušně, vše po sobě uklidili, na zemi měli kartony a i přes problémové vrtání do panelu bylo vše provedeno na výbornou.

Mám to z montáží tak čekám do 1.6. 2018 pak uvidim

Slíbili mi vůně do klimatizace za pozdní dodání. Nedostali je.

• Strašná komunikace
    • Neschopnost odpovědět na dotaz
    • Na email odpověď po týdnu, absolutně nepochopili dotaz
    • Neumějí česky, ani na jejich lince podpory, ani při odpovědi na mail
    • Na druhý mail v angličtině, v naději, že pochopí dotaz (translator z angličtiny přeci jen lepší do jejich rodného jazyka), neodpověděli a je to týden..

Reakce obchodu VIP Klima

Váženy zákazníku děkujeme Vám za hodnoceni, ale bohužel žádná komunikace mezi námi e-mail nebila.
    Jedině co smě od Vás dostali je nějaký e-mail s hieroglyfy a nemohli sme dle toho zjistit co poptáváte a proto sme to brali za chybu v systému.
    Máme NON-STOP dispečink který se hned spojil s Vámi telefonicky a přijali sme Vaši objednávku která bila v den domluvy odeslaná.

Chyba nenastala u nás že sté zboží obdržel později, ale u České Pošty.

• Montážní firma odvedla dobrou praci

Nový výrobek s chladivem R 32 , s popisem původního R 410, výrobek nemá dvourotační kompresor, ale jen obyčejný , pro někoho maličkost pro jiného důvod reklamace a vrácení výrobku

Reakce obchodu VIP Klima

hned na začátek bych ráda uvedla skutečnost, že klimatizační jednotka s chladivem R32 je stejného modelu, funkčností a parametru jak klimatizační jednotka s chladivem R410A.
    Dle telefonických informaci a katalogu od naších dodavatelů nám jasně bilo řečeno že klimatizační jednotka má stejný PŘEHLED FUNKCÍ A VYBAVENÍ - které sou naprosto stejné.
    Víz Scan katalogu v e-mailu.

Děkujeme za pochopení

V.I.P-klima.cz