• Strašná komunikace
    • Neschopnost odpovědět na dotaz
    • Na email odpověď po týdnu, absolutně nepochopili dotaz
    • Neumějí česky, ani na jejich lince podpory, ani při odpovědi na mail
    • Na druhý mail v angličtině, v naději, že pochopí dotaz (translator z angličtiny přeci jen lepší do jejich rodného jazyka), neodpověděli a je to týden..

Reakce obchodu VIP Klima

Váženy zákazníku děkujeme Vám za hodnoceni, ale bohužel žádná komunikace mezi námi e-mail nebila.
    Jedině co smě od Vás dostali je nějaký e-mail s hieroglyfy a nemohli sme dle toho zjistit co poptáváte a proto sme to brali za chybu v systému.
    Máme NON-STOP dispečink který se hned spojil s Vámi telefonicky a přijali sme Vaši objednávku která bila v den domluvy odeslaná.

Chyba nenastala u nás že sté zboží obdržel později, ale u České Pošty.

• Montážní firma odvedla dobrou praci

• vstřícné a rychlé jednání, rychlá a odborná instalace

Firmu můžu s čistým svědomím doporučit

• Solidní cena
    • seriózní jednání
    • rychlost dodávky
    • na základě recenzí jsem "neprohloupil"

Příjemná montážní parta
    jak se domluvilo, vše platilo
    připraveny pouze konzole a přívod.kabel
    při montáži dbají na pořádek a opatrnost (při vrtání vysavač, uvnitř ani nezašlapaná podlaha, čistá práce), vysvětlení ovládání, montáž za 1,5 hod,
    Skvělá spolupráce, rychlost i solidní jednání.
    Vřele doporučuji - naprostá spokojenost. !!!

Nový výrobek s chladivem R 32 , s popisem původního R 410, výrobek nemá dvourotační kompresor, ale jen obyčejný , pro někoho maličkost pro jiného důvod reklamace a vrácení výrobku

Reakce obchodu VIP Klima

hned na začátek bych ráda uvedla skutečnost, že klimatizační jednotka s chladivem R32 je stejného modelu, funkčností a parametru jak klimatizační jednotka s chladivem R410A.
    Dle telefonických informaci a katalogu od naších dodavatelů nám jasně bilo řečeno že klimatizační jednotka má stejný PŘEHLED FUNKCÍ A VYBAVENÍ - které sou naprosto stejné.
    Víz Scan katalogu v e-mailu.

Děkujeme za pochopení

V.I.P-klima.cz

• VIP-CLIMA TEAM

VIP CLIMA are amazing young people!Yesterday they was been at my home in Kladno,to install me air conditioner.This team work very cleany and carefully with every single client!Best regards!

• Výborný obchod, mají velmi výborný přístup a jsou velmi ochotní.

Doporučuji dalším známým zde kpovat

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Přístup,komunikace ,montáž,vše ok.

• rychlá instalace
    • není tištěný návod v CZ

• komunikace

Sice byla malá nesrovnalost ohledně záručního listu, ale vše bylo vysvětleno k mé spokojenosti. Obchod bych doporučil, ale klimatizaci Samsung ne. Za to obchod nemůže.

• - ve srovnání s možnostmi v kamenných obchodech v místě bydliště (Plzeň) výrazně širší nabídka klimatizací za lepší ceny, vstřícnější k zákazníkům, lepší a komplexnější zákaznický servis, naprosto přehledná a logicky uspořádaná nabídka výrobků i souvisejících služeb, návody v češtině ke stažení z webu, realizace po celé ČR
    • - realizace objednávky zcela splnila naše očekávání, vše co bylo deklarováno na webu a přislíbeno v rámci mailové objednávky bylo splněno
    • - vybrali jsme klimatizaci Airwell HKD 012, konečná cena včetně montáže 17.500,-Kč včetně konzole, doprava byla do 100km,takže skutečně zdarma jak je slibováno na webu
    • - montáž v dohodnutý den v dubnu započala ve smluvený čas, nebyl problém termín v sobotu, pracovali zde 4 pracovníci firmy několik hodin, vše proběhlo bez problémů, po montáži vše uklidili i vyluxovali vlastním vysavačem, nábytek během montáže přikryli igelity
    • - po 3 měsících od montáže v režimu občasného užívání (v horkých dnech i 24h nepřetržitě) nemáme žádnou připomínku k výrobku ani montáži, vše funguje zcela dle našich představ
    • - operátorka na lince i montážní pracovníci byli velmi vstřícní, zdvořilí a v rozsahu který dokážeme laicky posoudit i plně odborně způsobilí, před realizací objednávky i po ní plně funguje telefonická i mailová komunikace
    • - po provedení montáže řádné vyplnění všech dokladů včetně záručního listu. Firma nabízí též pravidelný servis, k jeho realizaci se prý ozvou sami v ročním intervalu.
    • - jednotka byla před namontováním bez pochybností nová, před námi vše vybalováno z igelitů a krabice, ani v tomto žádný háček nebyl
    • - osobně jsme žádná relevantní negativa nezaznamenali. Někomu by možná mohlo vadit, že zaměstnanci nejsou Češi (snad Bulhaři, nevím) - česky se domluví, ale na složitější (např. technické) debaty zejména s montážními pracovníky by to asi nestačilo - komplikovanější dotazy proto lépe zaslat mailem, aby měla operátorka pro jejich zodpovězení možnost se s nimi vyrovnat též po jazykové stránce

V rámci možností montáže klimatizace s vnější jednotkou v Plzni v době realizace naší objednávky nesporně nejlepší nabídka, což se na 100% potvrdilo. Za největší přednost považujeme velký výběr výrobků různých značek za velmi výhodné ceny, komplexní zajištění včetně dopravy a montáže, přehledně uspořádanou nabídku na webu a působnost po celé ČR. Zájemcům o klimatizaci vyžadující montáž proto doporučujeme nabídku této firmy pro své úvahy určitě neopominout.

• Vše co bylo dohodnuto splněno v termínu a kvalitně

• Bezproblémová dohoda
    • Perfektní komunikace s obchodem - téměř okamžitá reakce na jakýkoliv dotaz, připomínku, atd.
    • Zameření proběhlo v přesně určenou hodinu, stejně tak montáž
    • Odhad délky montáže - splněno a dle předpokladů
    • Montáž, i když jsme v patře, bez problémů a dle mých představ, i když se trochu lišila od zaměření
    • Cena neměnná, i když byla montáž jedné z jednotek složitější proti původnímu předpokladu
    • Nic mě nenapadá

Mohu doporučit

• Nízká spotřeba energie.
    • Dobrá energetická třída.
    • Dobrá cena.
    • Dodání a montáž zdarma.

Naprostá spokojenost.
    Rychlá bezproblémová montáž.
    Výhodná cena, včetně dodání a montáže zdarma.
    Bezvadná domluva jak s obchodem, tak s montážní skupinou.
    Co bylo domluveno to platilo.
    Doporučuji tento obchod pro tyto kladné vlastnosti.

• +cena
    • +rychlost
    • +vstřícnost
    • +co se dohodne to platí
    • -nic

Doporučuji.

• Poměr kvalita - cena
    • Trochu horší komunikace

S touto firmou jsem ve výsledku spokojený. Dodali co měli, přijeli, kdy měli, udělali co měli, zaplatil jsem předem stanovenou cenu. Jako každému řemeslníkovi, ale musíte stát "za zadkem".

Moc Vám děkuji za hodnocení,

Budeme se na Vás i nadále těšit. hezký den

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Dobrá a vstřícná komunikace.
    • Co slíbeno,tak dodrženo.
    • Dobře odvedená práce.
    • Rozumná cena.