• Velká spokojenost. Paní na telefonu je velice ochotná a příjemná. Okamžitě reagují na vytvořenou objednávku. Plní vše, tak jak je domluveno. Doporučuji.

Doporučuji. Okamžitě reagují na vytvořenou objednávku. Paní velice příjemná a ochotná. Jsou solidní.

Budeme se na Vás i nadále těšit. hezký den

• Nemohl jsem sehnat vůní do domácí přenosné klimatizace zde ji měli a dobrá cena
    • Nemá žádné slabiny

Dobrá komunikace dobře doručení firma nemá s ničím problém mohu jen doporučit paní na info lince je příjemná a VELICE OCHOTNA není pro ně žádný problém

Budeme se na Vás i nadále těšit. hezký den

Doporučuji.

• Spolehlivá firma.
    • Perfektní domluva.
    • Naprostá spokojenost z výslednou prací.
    • nic proti-vše ok.

Firmu VIP Klima hodnotím velice pozitivně vše na čem jsme se domluvil bylo realizováno dle představ-naprostá spokojenost-velice ochotná paní na telefonu.
    Všem tuto firmu vřele doporučuji.

• + bezkonkurenční cena,
    • + flexibilta, ochota, rychlost,
    • + odbornost,
    • + plnění závazků

Firmu VIP klima jsem si vybral z toho důvodu, že byť jsem z MS kraje, tak měli bezkonkurenčně nejnižší ceny. Cena za montáž 4.800,- Kč je poloviční oproti konkurenci. Je to firma zaběhnutá, spolehlivá, ihned po sobě uklízí, navrhne řešení i u složitých montáží. Navíc opravdu dodrží slovo a vrátí na účet i bonus 1.000,- Kč za doporučení, kde to jinde máte? Prostě spokojenost.

Budeme se na Vás i nadále těšit. hezký den.

• Dobré ceny, kvalitní komunikace, montáž splnila moje očekávání
    • nevím

Byla jsem velmi spokojena s příjemným jednáním zástupcem firmy, rychlé dodání včetně montáže. Příjemná komunikace s pracujícími zajišťující montáž.

Budeme se na Vás i nadále těšit. hezký den.

• Nebyl s ničím problém, montéři byli zdatní a práce jim odsýpala od ruky. Uklidili po sobě a i obaly zlikvidovali.
    • Ohledně nabídky byla rychlá, dalo se se zpracovatelkou o všem mluvit a vše akceptovala
    • Vše proběhlo dle předchozí domluvy

byl jsme spokojeni,

Rychlost
    Komunikace

Byla jsem velmi spokojena. Velmi mile mě překvapil tým, který nám klimatizaci nainstaloval a připojil. Chlapci byli velice milí a vstřícní. Vše po sobě uklidili. Doporučuji.

• Bezkonkurenční cena, jasně daná cenovou nabídkou.
    • Perfektní práce a skvělý přístup techniků.
    • Případné problémy při montáži řešeny okamžitě - technici kladou důraz na detail a bezchybné provedení.

Montována klimatizace Toshiba multisplit se třemi jednotkami.
    Rádi tuto firmu doporučíme dále. Skvělá komunikace s paní majitelkou. Ještě jednou moc děkujeme!

Budeme se na Vás i nadále těšit. hezký den.

• Dobré ceny klimatizací.Doprava a montáž zdarma.

Zaujala mě cena a velký výběr klimatizací.Rychlá montáž.Jsem spokojen a doporučuji.

• Perfektní komunikace

Vše proběhlo přesně podle domluvy
    Byl priobjednavan WiFi modul, který není ve standardní nabídce, ale i na tom se dalo bez problémů domluvit

Budeme se na Vás i nadále těšit. hezký den.

• rychlá a velmi proklientská komunikace
    • příjemní pracovníci
    • klimatizace namontována výborně, rychle, vše po sobě uklidili
    • předány jasné informace a zaškolení

Firmu doporučujeme. Vše proběhlo naprosto bez problémů, rychle. Klimatizace namontována profesionálně, vše čisté, uklizené. Pracovníci velmi příjemní, vše profesionálně zodpověděli a poradili s provozem klimatizace. DOPORUČUJEME!!!!!!!

• dobré ceny
    • rychlé vyřízení
    • vstřícnost firmy

• af
    • sfas

asfsdf

• Sem velice spokojen rychle jednani s pani Silvii, rychle dodani , super ceny a technici OK

odporučuji dalšim klientum

Budeme se na Vás i nadále těšit. hezký den.

• Dekuji velice pekne za spolupraci.
    • V jeden den poptam a do 3dnu mam klimatizace namontovanou.
    • Velice vstricni domluva pani Silvie reaguje na email a telefon velice richke na nic sem necekala.
    • Po namontovani klimatizace si technici za sebou vsechno pouklizeli.
    • Doporučují

Super ceny
    Rýchlosť
    Vstřícnost
    Komunikace

Budeme se na Vás i nadále těšit. hezký den.

• Inzerovaná doprava zdarma neplatí po celé ČR.
    • Pod montáží jsou skryté poplatky za vrtání, konzoli atd, proto jsem raději neobjednal.

Ideální pouze pro nákup, ale pokud chci montáž a znát konečnou cenu raději to vzít klasickou cestou přes poptávku.

• rychlost, flexibilita, profesionalita

Děkuji za složitou realizaci., Od objednávky až po koncovou realizaci naprostá spokojenost, paní Silvie velmi vstřícná, pokaždé zvedne telefon, rychle vyřídila mou objednávku a technici od rána do večera dřeli na dvou jednotkách od Panasonicu a i přes úskalí s atypickým návrhem (půdní vestavba) navrhli řešení. Pro mě naprostá spokojenost, nízké ceny, na Moravě bych zaplatil daleko více, pánové hned při montáži i uklízeli, zajisté doporučím VŠEM, Milan

• Přehledné stránky.
    • Nepravdivé údaje na webových stránkách - je uvedeno "Doprava po ČR zdarma",ale ve skutečnosti se účtuje cca 2000,-Kč. Proto jsem musel objednávku zrušit.

Nedoporučuji!

Reakce obchodu VIP Klima

Dobrý den, hned na začátek bych ráda uvedla skutečnost, že pan/paní Anonym není naším zákazníkem.
    Na našem E-SHOPU máme uvedené ceny za platbu na dopravu.
    Proto považují Vaší stížnost a v podstatě nechvalné hodnocení za nepravdivé.
    Nebereme na vědomi Vaší recenzí, ale bereme Vás jak naše konkurence.
    Jak můžete vidět z recenzí ostatních zákazníků, máme spokojené klienty.
    Děkujemé velice pěkné za reakce naších zákazníku.