• Žádná!!
    • Příšerná komunikace!!!

Bohužel musím napsat negativní recenzi. Nerada to dělám...ale v tomto obchodě NENAKUPOVAT!!!!!!! Po par dnech zkoušení se dovolat mi přišla SMS “Prosím, napište mi”
    Ihned jsem samozřejmě reagovala. Paní chtěla můj e-mail, zaslala jsem ji ho obratem zpět do sms. Přišel mi e-mail s body a ke dvoum otázkám jsem nenachazela odpověď. Jelikož klimatizaci zařizuji poprvé. Po mé odpovědi už se nikdo neozval. Do dnešního dne nemám žádnou cenovou nabídku i po tom co jsem s paní několikrát telefonovala a upřesnila si co požadujeme. Prosila a urgovala několikrát o zaslání cenové nabídky. Vždy jen slibovala a rikala jak tomu rozumí a slysela jsem stále stejné odpovědi. Opět jsem zkoušela dnes volat a zase nikdo nezvedá!! Horší NEkomunikaci jsem nezažila!!!!

• dobrá práce

• ochota,rychlost, jednání, provedení , vše v naprostém pořádku
    • žádná

• není to hned

montáž zdarma a přesně podle mého přání

• rychlost, preciznost,cena
    • komunikace,rychla realizace

Doporucuju 20.5 objednavka poslane fotky realizace, 27.5 hotovo

• Děkuji za maximální vstřícnost a ochotu paní Hudákové,reagovala vždy a ochotně na jakýkoliv můj dotaz,vyhověla mi i v přesunu termínu montáže,stoprocentní spokojenost.Zároveň chci i pochválit práci montérů,prostě firma VIP klima má pět hvězdiček Romana Lomičová

• Neschopnost
    • Neodbornost

Naprosto neochotná, arogantní a především nechápavá paní, která má na starosti komunikaci se zákazníky.
    Ani po měsíci emailové komunikace a telefonátu nebyla schopna dát termín montáže, přesto že jsem detailně popsal místo montáže obou jednotek, trasu vedení potrubí a fotografiemi doložil vše potřebné.
    Jediné čeho jsem se dočkal, byla cenová nabídka, kterou jsem odsouhlasil, poté následovaly již jen dotazy z její strany, na které bylo obratem odpovězeno, ovšem když se ,,madam" ptala třikrát na jednu a tu samou věc a není schopna si toto dohledat v již proběhlé konverzaci, vzdal jsem to a nakonec našel jinou firmu, která mi klimatizaci nainstalovala. Jednání paní Hudákové považuji za hnus, neví o co jde a ničemu nerozumí.
    Mám takový dojem, že si vybírají jen jednoduché realizace, jakmile se ale jedná o složitější montáž, začnou hrát roli tzv. mrtvého brouka a přestanou komunikovat.
    Rozhodně nedoporučuji!!! Petr Trupl

• Nepochopitelné jednání, 3krát domluvena schůzka s technikem, ani jednou nedorazil, žádná omluva, žádné zdůvodnění

Naprosto příšerná komunikace. Třikrát jsme naprosto zbytečně čekali na příjezd technika pro projednání technického řešení umístění klimatizace. Ani jednou se nikdo neomluvil, nikdo nezavolal. Takto si skutečně profesionální službu nepředstavuji. Zbytečně nám kvůli tomu 14 dní stál kus stavby. Museli jsme hledat jinde. Ač je možné, že jsou schopni udělat svoji práci - montáž dobře (dle ostatních recenzí), komunikace se zákazníkem je skutečně zoufalá. Nelze tuto firmu doporučit, riskujete přinejmenším ztrátu času.

Reakce obchodu VIP Klima

Děkujeme za recenzi,
    před zpracováním objednávky sté nás měli nejdřív kontaktovat telefonický, nebo e-mailem. Po přijetí objednávky sme Vám zpracovali nezávazní cenovou nabídku s montáži zdarma a termínem na realizaci u které by technici přišli rovno na místo a montáž dle možností uskutečnili, popřípadě nějakých komplikaci sme Vám navrhli odstoupení od objednávky a u neprovedené realizace nebudeme nic účtovat, termín sté odmítli.
    Bili sté informovaní že do měsíce Vám nemůžeme poslat technika aby šel cca 200km na schůzku z Prahy jenom na konzultaci, ještě sme Vás žádali o fotky a půdorys, bohužel sme nic nedostali.
    Vaša recenze není důvodem stížnosti, recenzi nebereme do úvahy za nespokojeného zákazníka.

• vstřícné a milé jednání, perfektní a rychlá práce

• Více naslouchat požadavkům zákazníka .

• Skvělá komunikace
    • Rychlá dodávka
    • Precizní práce na místě

Technici dorazili přesně v domluveném čase, bez řečí se dali do práce, udělali všechno přesně, jak jsem potřeboval, a makali, dokud nebylo všechno hotovo (což bylo velice rychle). Můžu jen doporučit.

• V akci je montáž bezplatná i s dopravou do 100km

Rychlá reakce a domluva.
    Šikovní a rychlí montážníci.

• RYCHLÉ PROFESIONÁLNÍ JEDNÁNÍ

• Montáž zdarma ke koupi klimatizací.

• Perfektní komunikace
    • Příznivé ceny
    • Velký výběr produktů
    • Rychle a kvalitně provedená montáž
    • Montáž a doprava zdarma

• Odborná monzáž byla rychlá ve výborné kvalitě
    • obchod inzeruje 3dny na montž ale není to pravda

• Ceny klimatizací
    • Bezproblémovost.
    • Platba po předání v hotovosti - žádná záloha.
    • Z mého subjektivního pohledu byl malý problém v komunikaci. Očekával jsem potvrzení mnou odsouhlaseného termínu. Po té jsem se 2x nedovolal na mobil. Po 3. jsem se dovolal a vše bylo v pořádku.

V pondělí 20.8.2018 jsem telefonicky kontaktoval firmu, po dohodě s paní na telefonu jsem zaslal e-mail s popisem a vybranou klimatizací a požádal o závaznou cenovou nabídku, ta přišla 21.8. Cena s montáží neobsahovala konzoli na zem a silentbloky. Po odsouhlasení ceny paní nabídla termín 23.8.2018 což mě trochu překvapilo a donutilo pohnout a rychle udělat přípravu. Termín jsem odsouhlasil e-mailem. Potvrzení jsem se nedočkal.
    Druhý den jsem opět volal, zda to platí. Paní řekla že samozřejmě.

Technici přijeli na čas, montáž split klimatizace jim trvala necelé 2,5hod. Kluci jsou bulhaři, slušní a ochotní, čeština je pro ně stále oříšek, ale domluví se v rámci možností slušně.

Požadoval jsem pro ně nestandartní motáž bez lišt a bez zásahu do zateplené fasády. Moc se jim do toho nechtělo, pořád říkali, že to takhle nejde, ale nakonec to udělali tak, jak jsem chtěl. Instalace vedla v polystyrenovém ostění dveří - cestu pro instalaci jsem jim připravil a sám si ji zednicky zapravím. Rovněž jsem si udělal el.přívod. Díky mnou požadovanému řešení museli vrtat z venku - několikrát jsem je musel ujistit, že odpadlou omítku si kdyžtak opravím sám a že je to na mou zodpovědnost. Odpadla, ale schovala to vnitřní jednotka :-)

Sami měli radost z toho, jak se jim to povedlo - jestě jednou děkuji.
    (Za zásah do fasády by mě ostatní z SVJ ukamenovali.)
    Vše tedy proběhlo naprosto profesionálně. S klidným svědomím mohu doporučit.
    Dohodnutá cena byla dodržena.

Když odjeli, začal jsem studovat papíry, objednal jsem Samsung 3,5kW. Když jsem vzal do ruky balíček s návody, polil mě pot, koukal jsem na energetický štítek slabší klimatizace 2,5kW... Po zkontrolování krabice a samotné venkovní jednotky jsem se uklidnil, na obojím byla správná hodnota. Pouze kluci v samsungu přiložili špatný štítek :-)

Za mě 100% spokojenost. Montáž je dle mých představ a po zednickém zapravení a nátěru ostění nebude nikde nic vidět, žádné lišty!!! Ani vevnitř, ani venku.

Ještě přihodím recenzi klimatizace. Model Samsung AR7580 3,5kW Wind free
    Venkovní jednotka je až neuvěřitelně tichá, velké překvapení. Mněl jsem strach kvůli sousedům.
    Vnitřní jednotka, když se dá naplno tak subjektivně hlučná, nicméně je mnohem tišší než běžné jednotky v hotelech na dovolených. Takže v tomto kontextu je i tak tichá.
    Místnost 52m3 vychladí za 30minut z 26 na 19 stupňů. Výkon více než dostatečný.
    Po přepnutí do režimu wind free je jednotka absolutně tichounká, tak že ji mohu klidně doporučit i do ložnice. Dá se při ní klidně spát a to jsem člověk, kterýho vytáčí jakýkoli hluk.
    Jen na můj vkus i při režimu wind free z jednotky "teče" studený vzduch a mít jí nad postelí nedoporučuju. Čekal jsem, že bude v tomto režimu foukat o něco méně, ale oproti klasické jednotce je to nebe a dudy.
    Ovládání přes wifi nemá cenu popisovat, vše se dá nastavit na dálku přes mobil, takže ji zapnete 30min před příchodem domů a je vychlazeno. Super. Aplikace Samsung smart home. Jen nechápu k čemu potřebuje přístup ke kontaktům, k uskutečňování hovorů, fotografiím a poloze. Při neudělení těchto oprávnění se aplikace nespustí. Tady mě Samsung pěkně na*ral...

• Montáž objednaného zařízení měla proběhnout do tří dnů od objednávky zatím je přislíbena na 2.7 tj. tři týdny od objednávky. Tím pádem se nemohu vyjádřit spokojen či nespokojen. Zatím spíše nespokojen.

• výběr modelů klimatizací
    • rychlost a komunikace
    • velmi dobré ceny
    • kvalita odvedené práce

Od objednávky po realizaci velmi dobrá a rychlá komunikace, profesionální přístup. Technici byli flexibilní, bylo vidět, že u práce přemýšlí, měli dobré návrhy možných řešení a výsledek byl podle našich představ. Firmu určitě mohu s klidným svědomím doporučit.

• Dobrý produkt účinný a tichý
    • Vysoké pracovní nasazení techniků
    • Cena s montáží neobsahuje montáž venkovní jednotky 599Kč ani cenu konzole na zeď také 599Kč