Velká spokojenost. Paní na telefonu je velice ochotná a příjemná. Okamžitě reagují na vytvořenou objednávku. Plní vše, tak jak je domluveno. Doporučuji.
    Doporučuji. Okamžitě reagují na vytvořenou objednávku. Paní velice příjemná a ochotná. Jsou solidní.
    Navíc opravdu dodrží slovo a vrátí na účet i bonus 1.000,- Kč za doporučení, kde to jinde máte? Prostě spokojenost.

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• Perfektní komunikace
    • Kvalitně provedena montáž
    • Montáž a doprava zdarma

Firmu VIP Klima hodnotím velice pozitivně vše na čem jsme se domluvil bylo realizováno dle představ naprostá spokojenost velice ochotná paní na telefonu.
    Mohu jen doporučit.Naprostá spokojenost. Rychlá bezproblémová montáž. Výhodná cena, včetně dodání a montáže zdarma.

• zakoupeno v VIP Klima před 2 lety

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Paní, která dělá návrhy realizací, tomu evidentně nerozumí.

Už při úvodní kalkulaci mne udivilo, že navrhovaný chladicí výkon vnější jednotky činí pouze 4 kW a vnitřních jednotek v součtu 7 kW. Chladicí výkon vnější jednotky by měl být vždy alespoň stejný, jako mají vnitřní jednotky. Raději se poohlédněte jinde - nikdo není tak bohaty, aby kupoval sice "levné" věci, ale výsledku na houby...

• Slušné seny
    • dobrá komunikace- v recenzích je zmiňována jazyková bariéra-nesmysl, technik plyně hovoří česky
    • úklid po montáži-"čisté" předání
    • bezproblémový přístup
    • Rychlost montáže

Objednávali jsme klimatizaci po telefonu. Ihned nám do emailu přišla cenová nabídka. Neskutečná rychlost z důvodu toho že po odsouhlasení nabídky byla za 2 dny provedená montáž.
    Jak tu lidé píšou že technici neumějí česky tak to není vůbec pravda. Pánové vše vysvětlili, poradili kde by bylo nejlepší usadit klimatizaci.
    Po montáži po sobě vše uklidili.

Za náší firmu 1*

• Výhodná cena klimatizace i montáže
    • Schopní a slušní montéři
    • Optimalizují se na nízkou cenu, takže občas je třeba trochu trpělivosti při sjednávání termínů.

V září 2018 jsme v eshopu zakoupili splitovou klimatizaci Mitsubishi, na kterou jsme i od VIP klima dostali dobrou referenci.
    Dva pánové ji nainstalovali během pár hodin, ačkoliv to u nás v domku nebylo úplně triviální. Konstruktivně jsme našli vhodné umístění, nenadělali při montáži, přezouvali se, uklidili po sobě. Musel jsem si jen dořešit vedení kabelu 220V ale to jsem nechtěl platit navíc. Po roce klima perfektně funguje, naprostá spokojenost s Mitsubishi, a teď v září jsem je volal na roční servis, který byl také proveden velmi kvalitně.
    Pánové (montéři zřejmě z Bulharska) mluví slušně česky a dá se s nimi dobře domluvit.
    Když čtu některé negativní příspěvky o špatné komunikaci, no - všude uvádí jedno tlf. číslo které může být občas přetížené, a s následným dojednáváním termínu je třeba trocha trpělivosti, ale s kterými řemeslníky ji nepotřebujete? Tohle není jen o prodeji ale o docela náročných řemeslných službách.
    Celkově jsem s VIP Klima spokojen a určitě bychom je angažovali znovu - doporučujeme!

• Slušné seny
    • Rychlost dodávky
    • úklid po montáži-"čisté" předání
    • základní objasnění manipulace s klimou
    • bezproblémový přístup

Přes mail objednáno, přišla cenová nabídka, po odsouhlasení ani ne za týden montáž a zprovoznění.
    Velmi seriózní jednání, montážníci rychlí, precizní, a hlavně předávají vše v uklizeném stavu.
    Po 2 letech, kdy nám montovali první klimošku a byl jsem naprosto spokojen, jsem tuto firmu "oslovil znovu", a opět perfektní výsledek.
    Na místě se dohodl servis, který hned provedli, vše po sobě uklidili, a po cca 2 hod. byli vč. montáže nové hotovi.
    Vřele doporučuji, mí známí byli na mé doporučení s VIP-klima též naprosto spokojeni.
    Kéž by byly i ostatní firmy takto vstřícné, spolehlivé a seriózní.

• Ignorace reklamace
    • Špatná komunikace

Dne 22.7.2019 jsem poslal reklamaci klimatizace. Do dnešního dne tj. 3.9.2019 nemám vyjádření. Firma nekomunikuje a vykrucuje se z vyřízení reklamace.

Montáž proběhne hlavně rychle, kvalitně rozhodně NE!!! Je jim úplně jedno jak a co provrtají a kam co přidělají. Při montáži se s nikým nedomluvíte. A když, tak hodně lámanou češtinou s jedním technikem. Důrazně varuji před touto firmou!!!

Reakce obchodu VIP Klima

v prvním řadě Vám děkujeme za recenzi,
    Na Vaši reklamaci jsme reagovali písemně s obeznámením že se u Vás neprovedl servis včas protože jste to odmítli, po roku a půl se Vám již něco nelíbilo a požadujete opravu která se již pro klimatizaci nevztahuje a platnost záruky na klimatizaci je ukončená.
    Záruka se nevztahuje na vady vzniklé za provozu zařízení, při kterém nebyl prováděny pravidelní servis prohlídky spojen s kontrolou a čištěním zařízení minimálně 1x až 2x ročně(s přihlédnutím k místním podmínkám provozu, namáhání a znečištěním zařízení).

Děkuji za ochotu a vstřícnost pí Hudákové,která mi velmi dobře poradila při koupi klimatizace.
    Zárověň bych chtěla velmi pochválit dvojici zahraničních techniků- montérů,kteří pracovali rychle, precizně a svědomitě a čistě.Firma VIP -KLIMA na ně může být právem hrdá. Za mě TOP a 5 hvězdiček.Spokojená zákaznice Irena Vulovičová

• Žádná!!
    • Příšerná komunikace!!!

Bohužel musím napsat negativní recenzi. Nerada to dělám...ale v tomto obchodě NENAKUPOVAT!!!!!!! Po par dnech zkoušení se dovolat mi přišla SMS “Prosím, napište mi”
    Ihned jsem samozřejmě reagovala. Paní chtěla můj e-mail, zaslala jsem ji ho obratem zpět do sms. Přišel mi e-mail s body a ke dvoum otázkám jsem nenachazela odpověď. Jelikož klimatizaci zařizuji poprvé. Po mé odpovědi už se nikdo neozval. Do dnešního dne nemám žádnou cenovou nabídku i po tom co jsem s paní několikrát telefonovala a upřesnila si co požadujeme. Prosila a urgovala několikrát o zaslání cenové nabídky. Vždy jen slibovala a rikala jak tomu rozumí a slysela jsem stále stejné odpovědi. Opět jsem zkoušela dnes volat a zase nikdo nezvedá!! Horší NEkomunikaci jsem nezažila!!!!

• dobrá práce

• ochota,rychlost, jednání, provedení , vše v naprostém pořádku
    • žádná

• není to hned

montáž zdarma a přesně podle mého přání

• rychlost, preciznost,cena
    • komunikace,rychla realizace

Doporucuju 20.5 objednavka poslane fotky realizace, 27.5 hotovo

• Děkuji za maximální vstřícnost a ochotu paní Hudákové,reagovala vždy a ochotně na jakýkoliv můj dotaz,vyhověla mi i v přesunu termínu montáže,stoprocentní spokojenost.Zároveň chci i pochválit práci montérů,prostě firma VIP klima má pět hvězdiček Romana Lomičová

• Neschopnost
    • Neodbornost

Naprosto neochotná, arogantní a především nechápavá paní, která má na starosti komunikaci se zákazníky.
    Ani po měsíci emailové komunikace a telefonátu nebyla schopna dát termín montáže, přesto že jsem detailně popsal místo montáže obou jednotek, trasu vedení potrubí a fotografiemi doložil vše potřebné.
    Jediné čeho jsem se dočkal, byla cenová nabídka, kterou jsem odsouhlasil, poté následovaly již jen dotazy z její strany, na které bylo obratem odpovězeno, ovšem když se ,,madam" ptala třikrát na jednu a tu samou věc a není schopna si toto dohledat v již proběhlé konverzaci, vzdal jsem to a nakonec našel jinou firmu, která mi klimatizaci nainstalovala. Jednání paní Hudákové považuji za hnus, neví o co jde a ničemu nerozumí.
    Mám takový dojem, že si vybírají jen jednoduché realizace, jakmile se ale jedná o složitější montáž, začnou hrát roli tzv. mrtvého brouka a přestanou komunikovat.
    Rozhodně nedoporučuji!!! Petr Trupl

• zakoupeno v VIP Klima před 2 lety

• Nepochopitelné jednání, 3krát domluvena schůzka s technikem, ani jednou nedorazil, žádná omluva, žádné zdůvodnění

Naprosto příšerná komunikace. Třikrát jsme naprosto zbytečně čekali na příjezd technika pro projednání technického řešení umístění klimatizace. Ani jednou se nikdo neomluvil, nikdo nezavolal. Takto si skutečně profesionální službu nepředstavuji. Zbytečně nám kvůli tomu 14 dní stál kus stavby. Museli jsme hledat jinde. Ač je možné, že jsou schopni udělat svoji práci - montáž dobře (dle ostatních recenzí), komunikace se zákazníkem je skutečně zoufalá. Nelze tuto firmu doporučit, riskujete přinejmenším ztrátu času.

Reakce obchodu VIP Klima

Děkujeme za recenzi,
    před zpracováním objednávky sté nás měli nejdřív kontaktovat telefonický, nebo e-mailem. Po přijetí objednávky sme Vám zpracovali nezávazní cenovou nabídku s montáži zdarma a termínem na realizaci u které by technici přišli rovno na místo a montáž dle možností uskutečnili, popřípadě nějakých komplikaci sme Vám navrhli odstoupení od objednávky a u neprovedené realizace nebudeme nic účtovat, termín sté odmítli.
    Bili sté informovaní že do měsíce Vám nemůžeme poslat technika aby šel cca 200km na schůzku z Prahy jenom na konzultaci, ještě sme Vás žádali o fotky a půdorys, bohužel sme nic nedostali.
    Vaša recenze není důvodem stížnosti, recenzi nebereme do úvahy za nespokojeného zákazníka.

• zakoupeno v VIP Klima před 3 lety

• vstřícné a milé jednání, perfektní a rychlá práce
  • zakoupeno v VIP Klima před 3 lety

• Více naslouchat požadavkům zákazníka .