> Kontrola klimatizace a jednání s p.Hudákovou i s mechaniky naprosto
    > perfektní. Funkce klimatizace O.K.

• super jednání , i přes víkend

• rychlost a preciznost

Byl jsem velice spokojen, při objednání mně vyšli vstříc s požadovaným termínem a montéři byli velmi ochotní a slušní.
    Práci provedli perfektně.
    Cena za materiál a montáž byla velmi příznívá.
    Vip Klima mohu jen doporučit.
    Jiří

Varuji - tento obchod je naprosto neseriózní. Při objednávce Vám slibí cokoliv, při montáži to pak "nejde". Montéři při montáži způsobili značné škody, firma se tím ale vůbec nezabývá - na maily prostě nereagují, fotky škod je nezajímají. Upozornila jsem je, že nedodržují české zákony, když nereagují na reklamaci (mám fotky před a po montáži). Firma mi vůbec nedala možnost poskytnout recenzi zde na Heureku, pomocí obvyklého prokliku. Objednávala jsem mailem a žádala jsem o oficiální objednávku, ale napsali mi, že prý jako objednávka slouží faktura (!). O možnost přidání recenze jsem musela kontaktovat podporu Heureky. Problematická komunikace s montéry - jeden vůbec nemluvil česky, druhý jen lámaně, platbu vyžadují v hotovosti.

• Hlavně kvalita a rychlost realizace od objednání v neděli jsem objednal a v úterý už jsem měl ráno zaměstnance VIP-KLIMA u dveří s novou klimatizací. Práce čistá rychlá a hlavně kvalitní.

Rychlost kvalita flexibilita

Rychlá čistá akce, naprostá spokojenost

Minulý rok jsem s firmou měl drobný problém s termínem předsezonní přípravy, který jsem jim uvedl do hodnocení. Nicméně práce byla provedena odborně a kvalitně.

Letos jsem byl maximálně spokojen. Firemní technici jsou na vysoké odborné úrovni. Termín byl velice rychlý a technici vstřícní. Firmu vřele doporučuji. Josef Dudl

Máme klimu od VIP-klima čerstvě cca 14 dní, 2 jednotky. Dům není postavený úplně ideálně a technici to neměli vůbec jednoduché. Musím ale říci, že jsme s montáží maximálně spokojeni. Pánové byli příjemní, moc se snažili, aby vše bylo 100%, uklidili po sobě, vše vysvětlili, vyzkoušeli. Trvalo to opravdu dlouho, ale proto, že pracovali pečlivě v rámci naší ne ideální stavby, ještě se za to omluvili... Já VIP-klima doporučuji!

Vše proběhlo tak jak má. Reakce okamžitá a montáž sice ne do 3 dnů, ale do 5 byla na stěně a už topíme.
    Pánové byli slušný a vše vysvětlili v češtině.

Velká spokojenost. Paní na telefonu je velice ochotná a příjemná. Okamžitě reagují na vytvořenou objednávku. Plní vše, tak jak je domluveno. Doporučuji.
    Doporučuji. Okamžitě reagují na vytvořenou objednávku. Paní velice příjemná a ochotná. Jsou solidní.
    Navíc opravdu dodrží slovo a vrátí na účet i bonus 1.000,- Kč za doporučení, kde to jinde máte? Prostě spokojenost.

• Perfektní komunikace
    • Kvalitně provedena montáž
    • Montáž a doprava zdarma

Firmu VIP Klima hodnotím velice pozitivně vše na čem jsme se domluvil bylo realizováno dle představ naprostá spokojenost velice ochotná paní na telefonu.
    Mohu jen doporučit.Naprostá spokojenost. Rychlá bezproblémová montáž. Výhodná cena, včetně dodání a montáže zdarma.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Paní, která dělá návrhy realizací, tomu evidentně nerozumí.

Už při úvodní kalkulaci mne udivilo, že navrhovaný chladicí výkon vnější jednotky činí pouze 4 kW a vnitřních jednotek v součtu 7 kW. Chladicí výkon vnější jednotky by měl být vždy alespoň stejný, jako mají vnitřní jednotky. Raději se poohlédněte jinde - nikdo není tak bohaty, aby kupoval sice "levné" věci, ale výsledku na houby...

• Slušné seny
    • dobrá komunikace- v recenzích je zmiňována jazyková bariéra-nesmysl, technik plyně hovoří česky
    • úklid po montáži-"čisté" předání
    • bezproblémový přístup
    • Rychlost montáže

Objednávali jsme klimatizaci po telefonu. Ihned nám do emailu přišla cenová nabídka. Neskutečná rychlost z důvodu toho že po odsouhlasení nabídky byla za 2 dny provedená montáž.
    Jak tu lidé píšou že technici neumějí česky tak to není vůbec pravda. Pánové vše vysvětlili, poradili kde by bylo nejlepší usadit klimatizaci.
    Po montáži po sobě vše uklidili.

Za náší firmu 1*

• Výhodná cena klimatizace i montáže
    • Schopní a slušní montéři
    • Optimalizují se na nízkou cenu, takže občas je třeba trochu trpělivosti při sjednávání termínů.

V září 2018 jsme v eshopu zakoupili splitovou klimatizaci Mitsubishi, na kterou jsme i od VIP klima dostali dobrou referenci.
    Dva pánové ji nainstalovali během pár hodin, ačkoliv to u nás v domku nebylo úplně triviální. Konstruktivně jsme našli vhodné umístění, nenadělali při montáži, přezouvali se, uklidili po sobě. Musel jsem si jen dořešit vedení kabelu 220V ale to jsem nechtěl platit navíc. Po roce klima perfektně funguje, naprostá spokojenost s Mitsubishi, a teď v září jsem je volal na roční servis, který byl také proveden velmi kvalitně.
    Pánové (montéři zřejmě z Bulharska) mluví slušně česky a dá se s nimi dobře domluvit.
    Když čtu některé negativní příspěvky o špatné komunikaci, no - všude uvádí jedno tlf. číslo které může být občas přetížené, a s následným dojednáváním termínu je třeba trocha trpělivosti, ale s kterými řemeslníky ji nepotřebujete? Tohle není jen o prodeji ale o docela náročných řemeslných službách.
    Celkově jsem s VIP Klima spokojen a určitě bychom je angažovali znovu - doporučujeme!

• Slušné seny
    • Rychlost dodávky
    • úklid po montáži-"čisté" předání
    • základní objasnění manipulace s klimou
    • bezproblémový přístup

Přes mail objednáno, přišla cenová nabídka, po odsouhlasení ani ne za týden montáž a zprovoznění.
    Velmi seriózní jednání, montážníci rychlí, precizní, a hlavně předávají vše v uklizeném stavu.
    Po 2 letech, kdy nám montovali první klimošku a byl jsem naprosto spokojen, jsem tuto firmu "oslovil znovu", a opět perfektní výsledek.
    Na místě se dohodl servis, který hned provedli, vše po sobě uklidili, a po cca 2 hod. byli vč. montáže nové hotovi.
    Vřele doporučuji, mí známí byli na mé doporučení s VIP-klima též naprosto spokojeni.
    Kéž by byly i ostatní firmy takto vstřícné, spolehlivé a seriózní.

• Ignorace reklamace
    • Špatná komunikace

Dne 22.7.2019 jsem poslal reklamaci klimatizace. Do dnešního dne tj. 3.9.2019 nemám vyjádření. Firma nekomunikuje a vykrucuje se z vyřízení reklamace.

Montáž proběhne hlavně rychle, kvalitně rozhodně NE!!! Je jim úplně jedno jak a co provrtají a kam co přidělají. Při montáži se s nikým nedomluvíte. A když, tak hodně lámanou češtinou s jedním technikem. Důrazně varuji před touto firmou!!!

Reakce obchodu VIP Klima

v prvním řadě Vám děkujeme za recenzi,
    Na Vaši reklamaci jsme reagovali písemně s obeznámením že se u Vás neprovedl servis včas protože jste to odmítli, po roku a půl se Vám již něco nelíbilo a požadujete opravu která se již pro klimatizaci nevztahuje a platnost záruky na klimatizaci je ukončená.
    Záruka se nevztahuje na vady vzniklé za provozu zařízení, při kterém nebyl prováděny pravidelní servis prohlídky spojen s kontrolou a čištěním zařízení minimálně 1x až 2x ročně(s přihlédnutím k místním podmínkám provozu, namáhání a znečištěním zařízení).

Děkuji za ochotu a vstřícnost pí Hudákové,která mi velmi dobře poradila při koupi klimatizace.
    Zárověň bych chtěla velmi pochválit dvojici zahraničních techniků- montérů,kteří pracovali rychle, precizně a svědomitě a čistě.Firma VIP -KLIMA na ně může být právem hrdá. Za mě TOP a 5 hvězdiček.Spokojená zákaznice Irena Vulovičová