• neuvěřitelná rychlost dodání, prakticky do druhého dne :) a brýle krásně sedí, mohu jen doporučit :)

Děkujeme za recenzi! Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

Poprvé se mi stalo, že jsem zrušil objednávku na základě absolutní neochoty zaměstnance zákaznické podpory.

Reakce obchodu VIFsports

Dobrý den, Jaroslave, jak jsme vám psali, skladovost modelů u našich obchodních partnerů nedokážeme zjistit, protože do jejich aktuálních zásob nevidíme. Naše zaměstnankyně není vaše sekretářka, aby na váš rozkaz (možná by stačilo slušně poprosit a nebýt arogantní), obvolávala všechny prodejny a sháněla vámi vybraný model. Kontakt na vybrané prodejce jsme vám předali, takže třeba místo psaní nesmyslných recenzí, byste mohl čas ušetřit a zavolat na prodejnu sám. :) Za tým VIF, Jakub, CEO VIF

• Doživotní záruka

Děkujeme za recenzi! Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

Bohužel není možné vyzkoušení.

Reakce obchodu VIFsports

Děkujeme za recenzi! Bohužel nemáte pravdu, máme 11 kamenných prodejen, odkaz a interaktivní mapu najdete zde: https://www.vifsports.cz/blog/kamenne-prodejny-vif/

Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

• Rychlé doručení

Děkujeme za recenzi! Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

• rychlé a kvalitní zboží

na sport ideální, pač skvěle drží a nepadají ani neskáčou. Výběr ze spousty barev. Na slunci nezteplají, ale nedoporučuji nechávat dlouho na rozpáleném místě, například v autě pod předním sklem. Maximální spokojenost

Děkujeme za recenzi! Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

• Rychlost dodání, spolehlivost.

• Rychle vyřízení a doručení
    • Krásné a kvalitní zboží

• Rychlé doručení

Děkujeme za recenzi! Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

• Rychle dodani i vraceni penez penez pri vymene

• komunikace
    • kvalita

• za slušnou cenu dostanete 2 zorníky
    • další zorníky lze dokoupit za super cenu

uvidíme jak dlouho vydrží, mají být z kvalitního materiálu a s doživotní zárukou na vady. Zorníky mají mít nějakou povrchovou úpravu a brýle nestojí nesmyslných několik tisíc

Děkujeme za recenzi! Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

• Není možnost si brýle zkusit

Vše celkově bylo rychlé a balíček byl připravený na odeslání již o víkendu. Jedinou nevýhodu vidím v tom, že nemají kamennou prodejnu a brýle jsou k dispozici pouze v jednom obchodě v Praze, takže člověk úplně neví, co čekat

Reakce obchodu VIFsports

Děkujeme za recenzi! Bohužel nemáte pravdu, máme 10 kamenných prodejen, odkaz a interaktivní mapu najdete zde: https://www.vifsports.cz/blog/kamenne-prodejny-vif/

Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

Doručení na další den!!!

Děkujeme za recenzi! Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

• Rychlost, spolehlivost, super kvalita.

• Rychlé dodáni.

• Rychlá dodávka
    • Snadné objednání
    • Zboží mi přijde nekvalitní
    • Na první pohled zklamání
    • Špatně odlité tenké plasty
    • Zboží jsem vracela
    • Za tu cenu rozhodně nedoporučuji

Obchod jako takový v pořádku, ale zboží se mi nejeví kvalitně. Působí strašně lacině. Po koupi mi začaly na internetu vyskakovat další 3 jakože české značky se stejným produktem a nápadně podobným vzhledem. Moc bych za to nedala, že se vše vyrábí v Číně z levného plastu za pár haléřů. Nalepí se logo a ejkle český produkt.

Reakce obchodu VIFsports

Děkujeme za recenzi! Ano, máte pravdu, jedná se o OEM produkt, který tedy můžete vidět i u jiných prodejců v Česku, kteří nás kopírují 1:1 úplně ve všem. Je pro nás ale ctí být pro ně vzorem, stejně jako sportovním partnerem téměř 80 tisíc českých sportovců, sportovních a profesionálních týmů. Za kvalitou si opravdu stojíme, což potvrzuje i naše pozice jedničky trhu nebo třeba doživotní záruka. Pěkný den, tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

• rychlé doručení

doručení proběhlo hned následující den po objednání

Děkujeme za recenzi! Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

Rychlé vyřízení i dodání objednaných brýlí

Děkujeme za recenzi! Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

• Bryle dorazily brzy, co se tyce objednavky, vse bylo v poradku. Nicmene bryle dorazily pouzivane, spinave od makeupu, ohmatane. Tedy vracim.

Reakce obchodu VIFsports

Děkujeme za recenzi! To určitě není v pořádku, brýle vám samozřejmě vyměníme, je možné, že se brýle, které byly na roadshow dostaly zpět do skladu a při kontrole nám to uniklo, za což se moc omlouváme. Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk