• Rychlá dodávka
    • Zboží mi přijde nekvalitní
    • Na první pohled zklamání
    • Špatně odlité tenké plasty
    • Zboží jsem vracela
    • Za tu cenu rozhodně nedoporučuji

Obchod jako takový v pořádku, ale zboží se mi nejeví kvalitně. Působí strašně lacině. Po koupi mi začaly na internetu vyskakovat další 3 jakože české značky se stejným produktem a nápadně podobným vzhledem. Moc bych za to nedala, že se vše vyrábí v Číně z levného plastu za pár haléřů. Nalepí se logo a ejkle český produkt.

Reakce obchodu VIFsports

Děkujeme za recenzi! Ano, máte pravdu, jedná se o OEM produkt, který tedy můžete vidět i u jiných prodejců v Česku, kteří nás kopírují 1:1 úplně ve všem. Je pro nás ale ctí být pro ně vzorem, stejně jako sportovním partnerem téměř 80 tisíc českých sportovců, sportovních a profesionálních týmů. Za kvalitou si opravdu stojíme, což potvrzuje i naše pozice jedničky trhu nebo třeba doživotní záruka. Pěkný den, tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

• rychlé doručení

doručení proběhlo hned následující den po objednání

Děkujeme za recenzi! Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

Rychlé vyřízení i dodání objednaných brýlí

Děkujeme za recenzi! Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

• Bryle dorazily brzy, co se tyce objednavky, vse bylo v poradku. Nicmene bryle dorazily pouzivane, spinave od makeupu, ohmatane. Tedy vracim.

Reakce obchodu VIFsports

Děkujeme za recenzi! To určitě není v pořádku, brýle vám samozřejmě vyměníme, je možné, že se brýle, které byly na roadshow dostaly zpět do skladu a při kontrole nám to uniklo, za což se moc omlouváme. Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

Velmi rychlé doručení.

Děkujeme za recenzi! Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

S obchodem mám dobré zkušenosti, velice rychle reagují na emailovou komunikaci a rovněž velice rychle vyřídili mou reklamaci brýlí, protože můj první kus brýlí dorazil s malou vadou.

• Doprava zdarma
    • Rychla reakcia
    • Dobry eshop

Děkujeme za recenzi! Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

Rychle dodání, druhý den po objednání jsem měl brýle doma.

• Rychlost dodání.

Děkujeme za recenzi! Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

• Zbozi 2.den doma. Skvela kvalita i cena.

• Rychlé zpracování objednávky
    • Velký výběr
    • Přijetelné ceny
    • Skvělá kvalita výrobku

Kvalita, rychlost dodání. Super brýle

Děkujeme za recenzi! Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

Myslím si, že to není žádná Česká značka, ale že jsou to pouze překupnici. Jejich brýle prodávaji i jiné značky. Takže jen změní logo na skle a nebo v případě Aliexpressu tam není vůbec žádné logo za třetinovou cenu.

Reakce obchodu VIFsports

Děkujeme za recenzi! Ano, máte pravdu, jedná se o OEM produkt, který tedy můžete vidět i u jiných prodejců v Česku, kteří nás kopírují 1:1 úplně ve všem. Je pro nás ale ctí být pro ně vzorem, stejně jako sportovním partnerem téměř 80 tisíc českých sportovců, sportovních a profesionálních týmů nebo třeba 8 olympioniků, kteří právě v Paříži bojují o medaile a jsou zároveň našimi ambasadory. Za kvalitou si opravdu stojíme, což potvrzuje i naše pozice jedničky trhu. Pěkný den, tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

Čekal jsem od nich poněkud více. Bohužel se jedná o pouhé nekvalitní čínské brýle alá Aliexpress, na kterých je vlastní brand a je neskutečně, neskutečně napálená marže. Kromě loga naprosto identické brýle co z Aliexpress za 300 Kč i s dopravou. Tady jen 5x dražší. Bohužel jsem to zjistil trošku pozdě a vracet se mi je nechce. Identické brýle s nemorální marží dnes prodává i řada jiných prodejců. No jsem hlupák, ale co už.

Reakce obchodu VIFsports

Děkujeme za recenzi! Můžeme vás ujistit, že máme vyšší produkční náklady, než třeba Oakley, kde platíte marži ještě 10x větší :) A ano, máte pravdu, jedná se o OEM produkt, který tedy můžete vidět i u jiných prodejců v Česku, kteří nás kopírují 1:1 úplně ve všem. Je pro nás ale ctí být pro ně vzorem, stejně jako sportovním partnerem téměř 80 tisíc českých sportovců, sportovních a profesionálních týmů nebo třeba 8 olympioniků, kteří právě v Paříži bojují o medaile a jsou zároveň našimi ambasadory. Za kvalitou si opravdu stojíme, což potvrzuje i naše pozice jedničky trhu. Pěkný večer, tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

• Odpoledne objednáno, druhý den ráno bylo doma

Děkujeme za recenzi! Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

rychlé vyřízení, syn měl radost.

• rychlost doručení

Děkujeme za recenzi! Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

Absolutní nespokojenost.... materiál jako by to bylo objednáno přímo z Číny.... Myslím že i za 500,- by to bylo drahé...Bohužel obrovské zklamání...V reklamě píší že plavou a ani to není pravda... natož to ostatní vše okolo...
    Jak by řekl Andrejko Sorry Jako... nikdy více!

Reakce obchodu VIFsports

Dobrý den, díky za recenzi, nikde jsme nikdy nepsali, že brýle plavou, ba naopak, na tyto dotazy vždy odpovídáme, že z fyzikálních důvodů, kdy těžiště brýlí je na středu, nelze, aby brýle plavaly. Ohledně materiálu - využíváme nejnovější technologie Grilamidu TR90, což je extra odolný a téměř nezničitelný termoplast, na který nabízíme i doživotní záruku. Díky své nízké hmotnosti vám tak asi mohou připadat brýle křehké, ale opak je pravdou. V rámci ČR a SR máme více jak 75 000 spokojených zákazníků, takže ve kvalitě fakt problém nebude :) Díky a fajn den, tým VIF

• Rychlost dodání do druhého dne
    • Vše výborně zabaleno a ochráněno proti poškození

Děkujeme za recenzi! Tým www.vifsports.cz a www.vifsports.sk

Super kvalitní produkty a rychlá doprava. Fakt super!