Spokojenost

Objednávka byla odeslána ještě ten samý den a druhý den už byla u nás. Díky.

• Specializace na projektory
    • Vyhodná cena
    • Dárek k objednávce

Obchodník odeslal objednávku hned druhý den. K objednávce jsem obdržel navíc dva dárky, projekční plátno a 5m hdmi kabel, který bych jinak musel kupovat.

• skvělá nabídka
    • dobré ceny
    • spolehlivé doručení

Před zakoupením jsem konzultoval svou volbu, dobré poradenství a ochotný přístup

• Ochotní a poradili

• konzultace
    • rychlé odpovědi

více takových obchodníků

Čekal jsem na zboží 10 dní, poté mi řekli,že nelze zboží vyrobit,a proto zrušili objednávku.

Reakce obchodu VIDEOPROJEKTORY.cz

Velmi nás mrzí, že jsme Vám nedokázali vyhovět. Nyní jsou velké problémy s dostupností zboží. Raději jsme volili férové jednání, v okamžiku, kdy jsme se dozvěděli od dodavatele, že zboží nebudeme schopni v původním čase dodat.

• Super spolupráce, porada a doporučení ideálního výrobku.
    • Rychlá expedice, jeden den dopoledne objednáno, druhý den doručeno.

Perfektní spolupráce, komunikace, doporučení ideálního výrobku pro potřeby zákazníka, rychlá expedice, jeden den dopoledne objednáno, druhý den doručeno. Super.

• Odborné rady
    • Rychlost dodávky
    • Přehledný web
    • Projekční kalkulačka

Videoprojektory a příslušenství jedině v tomto obchodě. Nejlepší je, že dokáží rychle a odborně poradit. Na emaily odpovídají prakticky obratem. Nic není problém, vše jde domluvit, zařídit, vyměnit. Moc děkuji za spolupráci. Se sestavou, kterou mám nyní doma jsem opravdu spokojen.

• Skvělá komunikace s prodejcem

• Dobre ceny a osobní přístup. Poradi po telefonu a vše vysvětli.

Ideální pro nákup projektoru.

• Prijemna, vecna a odborna komunikace
    • zadna snaha prosadit drazsi vyrobek
    • ochota vyjit vstrict
    • nenadsazena vydrz lamp
    • rychle vyrizeni
    • velmi dobre webove stranky

Co se tyce "ochota vyjit vstrict" tak k projektoru byl HDMI kabel, ktery v pripade potreby nebyl problem vymenit pokud mezi kabely nebyl velky cenovy rozdil. Doplneni k vydrzi lamp. Prakticky vsude jsem videl vyssi hodnoty. Nekde i trojnasobne. Rovnez musim vyzdvihnout webove stranky. V porovnani s vetsinou se v nich velmi dobre orientuje a rovnez zpracovani je takove prijemne, nevnucujici.

• Komunikace, cena,rychlost

Jsem spokojený s nákupem.

• Ochota,erudované poradenství,rychlost dodání zásilky

• profesionální přístup

Musím ocenit profesionální přístup pana Navrátila, který mi ochotně poradil s výběrem zboží, navrhl adekvátní možnosti a po objednání zboží zajistil nejrychlejší dopravu. Zboží bylo doručeno přesně dle domluvy.

• ochota, poradili, rychlost dodání

Spolehlivost a rychlost

• spolehlivý obchod, zboží převážně skladem
    • dobré ceny
    • dobrý popis zboží

spolehlivý obchod

• Rychlá dodávka i v předvánočním čase. Zboží, které bylo v e-shopu uvedené jako skladem, opravdu skladem bylo:).

Bez problemu