• velmi ochotná podpora
    • super výběr
    • podrobné informace
    • rychlé doručení
    • pokud píšou skladem, tak je to skladem

Původně jsem chtěl projektor koupit na Smarty, ale bohužel jsem zjistil, že zelený text "skladem" ještě v tomto roce neznamená "skladem" a zelený text "expedice: zítra", neznamená expedice zítra, ale spíš za 10 dní a to ještě možná. Na videoprojektory.cz mi nejen velmi ochotně poradili, ale expedice proběhla za chvilku po objednání a projektor jen díky nim dorazil v termínu, kdy jsme jej potřebovali.

• Rychle doruceni
    • Velmi seriozni jednani
    • Profesionalita
    • Vynikajici stranky, prehledne, barevne prijemne, nepodbizive, dobre filtrovani
    • zbozi nema nadsazene hodnoty
    • Na strankach ,mi chybi svatozar. :-D

Tady davam 4 hvezdicky navic pac normalne to nejde. :-) **** Proc 4? Protoze 9ka je magicke cislo a verim se prinese obchodu prosperitu.

• dobré ceny
    • skvělá komunikace
    • rychlé doručení
    • odborníci na svém místě
    • široký sortiment
    • o žádné nevím :)

jen víc takových eshopů a lidí, kteří dělají svou práci pro zákazníky, ví co prodavají a hlavně tomu rozumí

• Rychlost dodání a příznivá cena

• vše rychle a v pořádku
    • posláno pouze v původní krabici, bez další ochrany (balík byl v autě doručovatele pod hromadou dalších krabic včetně pneumatik - řidič chvátal ....)

Reakce obchodu VIDEOPROJEKTORY.cz

Bohužel v dnešní době je obecně problém s přepravními firmami, nicméně se snažíme zvolit vždy tu nejspolehlivější. Máme jen velmi malou možnost toto ovlivnit. Jsme však rádi, že Vám zboží přišlo v pořádku, i když jak píšete to měl řidič všelijak v autě neporovnané...