• Velmi odborný a zároveň osobní přístup
    • Skvěle zpracované technické parametry produktů na www
    • Dobré ceny

Pokud vybíráte projektor nebo příslušenství, jste na nejlepším místě

• široký sortiment
    • ceny
    • podrobné technické informace

• Kvalitní poradenství

• Kvalita zboží
    • Odbronost

• Včasné a bezproblémové doručení
    • Výborná cena o proti konkurenci

• velmi nevstricne jednani

Nespokojenost ... platno prislo poskozene, tim ze nebylo poskozeni z venku krabice patrne tak mi rekli ze je to moje chyba ... a jako jedine reseni po dlouhem premlouvani nabidli platno vykoupit zpet za polovicni cenu ... nu coz ... temto podnikatelum se jiz budu obloukem vyhybat ...

Reakce obchodu VIDEOPROJEKTORY.cz

Bohužel zákazník - firma POS Solutions s.r.o., resp.její zástupce pan Richard Kodym zde uvádí nepravdivá a zavádějící tvrzení, která nás poškozují. Doložitelná fakta jsou tato: Zákazník - firma POS Solutions s.r.o., resp.její zástupce pan Richard Kodym si bez konzultace s námi objednal elektrické plátno. Plátno jsme v pořádku dodali! V pořádku, tzn. karton byl originálně zabalen od výrobce, zákazník - firma POS Solutions s.r.o., resp.její zástupce pan Richard Kodym si plátno od přepravce převzal, nic nereklamoval a nainstaloval(!) si ho. Po instalaci však zákazník - firma POS Solutions s.r.o., resp.její zástupce pan Richard Kodym zjistil, že si vybral nevhodný typ plátna a chce plátno jiné. Nárok na vrácení zboží však firma POS Solutions s.r.o. jako podnikatel nemá. Přes to všechno jsme firmě POS Solutions s.r.o. ihned, během 3 hodin, tedy nikoli po dlouhém přemlouvání, jak nepravdivě uvádí, nabídli vykoupení plátna za cenu, kterou bychom u rozbaleného plátna s ťuknutým tubusem nastavili pro dalšího kupujícího. Mrzí nás, že i přes tento náš vstřícný přístup vyjadřuje zákazník - firma POS Solutions s.r.o., resp.její zástupce pan Richard Kodym nespokojenost.

Obrátil jsem na ně kvůli problému s projekčním plátnem.Odpověděli velice rychle a doporučili náhradní.Doporučuji!

• RYCHLOST DODÁNÍ

• skvělá komunikace
    • rychlé doručení
    • dobře poradí

• Profesionální podpora
    • Rychlost dodani

• velmi rychle vyřízená objednávka

Komunikace s panem Navrátilem, byly pro mě velkým přínosem a dost jsem se toho dověděl. Byla radost pak udělat objednávku.

Vstřícný přístup, ochota odborně poradit, což pro mne jako laika bylo velmi přínosné. Děkuji a vřele doporučuji.

Dobrá komunikace s obchodem a vyšli mi maximálně vstříc.

• Velká ochota a schopnost poradit.
  • Príjemné jednanie

• rychlá komunikace, na vybrané zboží prodloužená záruka

• Nejlepší cena
    • Skvělá komunikace