• velmi nevstricne jednani

Nespokojenost ... platno prislo poskozene, tim ze nebylo poskozeni z venku krabice patrne tak mi rekli ze je to moje chyba ... a jako jedine reseni po dlouhem premlouvani nabidli platno vykoupit zpet za polovicni cenu ... nu coz ... temto podnikatelum se jiz budu obloukem vyhybat ...

Reakce obchodu VIDEOPROJEKTORY.cz

Bohužel zákazník - firma POS Solutions s.r.o., resp.její zástupce pan Richard Kodym zde uvádí nepravdivá a zavádějící tvrzení, která nás poškozují. Doložitelná fakta jsou tato: Zákazník - firma POS Solutions s.r.o., resp.její zástupce pan Richard Kodym si bez konzultace s námi objednal elektrické plátno. Plátno jsme v pořádku dodali! V pořádku, tzn. karton byl originálně zabalen od výrobce, zákazník - firma POS Solutions s.r.o., resp.její zástupce pan Richard Kodym si plátno od přepravce převzal, nic nereklamoval a nainstaloval(!) si ho. Po instalaci však zákazník - firma POS Solutions s.r.o., resp.její zástupce pan Richard Kodym zjistil, že si vybral nevhodný typ plátna a chce plátno jiné. Nárok na vrácení zboží však firma POS Solutions s.r.o. jako podnikatel nemá. Přes to všechno jsme firmě POS Solutions s.r.o. ihned, během 3 hodin, tedy nikoli po dlouhém přemlouvání, jak nepravdivě uvádí, nabídli vykoupení plátna za cenu, kterou bychom u rozbaleného plátna s ťuknutým tubusem nastavili pro dalšího kupujícího. Mrzí nás, že i přes tento náš vstřícný přístup vyjadřuje zákazník - firma POS Solutions s.r.o., resp.její zástupce pan Richard Kodym nespokojenost.

Čekal jsem na zboží 10 dní, poté mi řekli,že nelze zboží vyrobit,a proto zrušili objednávku.

Reakce obchodu VIDEOPROJEKTORY.cz

Velmi nás mrzí, že jsme Vám nedokázali vyhovět. Nyní jsou velké problémy s dostupností zboží. Raději jsme volili férové jednání, v okamžiku, kdy jsme se dozvěděli od dodavatele, že zboží nebudeme schopni v původním čase dodat.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.