rychlost

• Okamžité doručení

Rychlost dodání.

• Velmi ochotný prodejce

skvělá komunikace, rychlé jednání

• Velmi dobře umí poradit s výběrem

• Schopnost poradit a najít produkt přesně podle toho, co člověk potřebuje
    • Na webu mají pro každý projektor přepočet velikosti obrazu podle promítací vzdálenosti - skvělá věc

Ani filtry na různých eshopech mi na základě mých požadavků nedokázaly najít vhodný projektor, který by byl dostupný. Až když jsem si zde vyměnil pár mailů, doporučili mi ideální kus, na který jsem předtím nikde nenarazil.

• perfektní komunikace

• velmi ochotná podpora
    • super výběr
    • podrobné informace
    • rychlé doručení
    • pokud píšou skladem, tak je to skladem

Původně jsem chtěl projektor koupit na Smarty, ale bohužel jsem zjistil, že zelený text "skladem" ještě v tomto roce neznamená "skladem" a zelený text "expedice: zítra", neznamená expedice zítra, ale spíš za 10 dní a to ještě možná. Na videoprojektory.cz mi nejen velmi ochotně poradili, ale expedice proběhla za chvilku po objednání a projektor jen díky nim dorazil v termínu, kdy jsme jej potřebovali.

• Rychle doruceni
    • Velmi seriozni jednani
    • Profesionalita
    • Vynikajici stranky, prehledne, barevne prijemne, nepodbizive, dobre filtrovani
    • zbozi nema nadsazene hodnoty
    • Na strankach ,mi chybi svatozar. :-D

Tady davam 4 hvezdicky navic pac normalne to nejde. :-) **** Proc 4? Protoze 9ka je magicke cislo a verim se prinese obchodu prosperitu.

Vše OK.

• dobré ceny
    • skvělá komunikace
    • rychlé doručení
    • odborníci na svém místě
    • široký sortiment
    • o žádné nevím :)

jen víc takových eshopů a lidí, kteří dělají svou práci pro zákazníky, ví co prodavají a hlavně tomu rozumí

• Rychlost dodání a příznivá cena

• vše rychle a v pořádku
    • posláno pouze v původní krabici, bez další ochrany (balík byl v autě doručovatele pod hromadou dalších krabic včetně pneumatik - řidič chvátal ....)

Reakce obchodu VIDEOPROJEKTORY.cz

Bohužel v dnešní době je obecně problém s přepravními firmami, nicméně se snažíme zvolit vždy tu nejspolehlivější. Máme jen velmi malou možnost toto ovlivnit. Jsme však rádi, že Vám zboží přišlo v pořádku, i když jak píšete to měl řidič všelijak v autě neporovnané...

• Opravdu rozumí tomu co prodávají. K plátnu mi byli schopní detailně popsat co je v balení, atd. - takže jsem si mohl udělat stavební přípravu + elektro instalaci + přípravu na nástěné ovládání dopředu.
    • V rámci e-shopu byla možnost platba dobírkou, což obvykle volím u dražších položek a obchodů, které neznám. Ačkoli nešlo o "na míru" upravený produkt, ale standardní verzi, po učinění objednávky mi přišel e-mail, že dobírka není možná a musím uhradit peníze dopředu na účet. Po úhradě bylo zboží ihned odesláno, takže nakoonec nebyl žádný problém.

Reakce obchodu VIDEOPROJEKTORY.cz

Jen velmi málo přepravních společností přepravuje tak dlouhé kartony, jako jsou kartony projekčních pláten. Navíc některé firmy ani nevybírají dobírky v kontextu coronavir.bezpečnostních opatření, když dříve vybírali dobírky jen v hotovosti. Proto jsme Vám navrhli realizovat dodávku projekčního plátna po platbě předem a jsme rádi, že jste na tuto naši nabídku kladně reagovali a že jste zboží v pořádku a včas obdrželi.