• Perfektní servis, ochota, vstřícnost. Zboží dorazilo přesně dle domluvy do 3 pracovních dnů naprosto v pořádku. Za mne maximální spokojenost.
    • Nevím

• velmi příznivá cena ve srovnání s ostatními obchody

Vše proběhlo OK, za mě plná spokojenost s obchodem

• Pán majitel tak trošku kecá, zvlášť při zpoždění zásilky... Slibuje dodání dárků za zdržení atd...ale kde nic tu nic No nic nevadí hlavně, že jsem se dočkal a vše funguje Ale přišla mi nabíječka Velké Británie bez EU adaptéru

Dodací lhůta psaná neodpovídá realitě. Sám obchod následně nabízí bonus za čekání, které pak ale nedostanete Víc jsem s obchodem nekomunikoval. Nicméně objednané zboží přišlo a funkční, i když jsem musel ještě shánět EU adaptér na nabíječku

Reakce obchodu Viashop

v létě bylo hektické a nešťastné období. Pokud máte na nás nějakou urgenci, tak mi to prosím napište. Nesnáším, když někdo řeší něco na soc.sítích nebo na recenzích apod. , přitom já ani netuším, že byla někde chyba. Prosím pište Vaše urgence na [email protected] a do předmětu udávejte "náprava" . Děkuji

Rád všem vyhovím

S přátelským pozdravem
    Majitel eshopu

• výborná komunikace

Přemýšlel jsem o nové koloběžce, tak jsem brouzdal po internetu a recenzích na různé druhy kolobrnd. Padla mě do oka právě tato a proto jsem hledal vhodný e-shop který jí bude mít.Narazil jsem na Via-shop právě ještě díky doporučení.Kontaktoval jsem je pomocí e-mailu s dotazem, asi za 2 hodiny přímo telefon z daného e-shopu a strašně milý a ochotný pán ,asi majitel odpověděl na mé dotazy.Koloběžku jsem ihned objednal a zaplatil.Bylo strašné překvapení ,že jsem k dané koloběžce ještě vyhrál mobilní telefon.Mile mě to překvapilo.Další překvapení bylo ,že koloběžka byla ve čtvrtek doma.Koloběžka jede skvěle, nedá se to srovnat s tou ,co jsem měl předtím ,jen nějaká muška se najde .Lehce něco klepe u předního kola ,zatím nevím co a mlátil kotouč o brzdu, tu jsem lehce povolil a zjistil ,že přední kotouč je křivej jako luk, ale na funkčnost to asi moc velký vliv snad mít nebude.Jediné ,co mě možná trochu mrzí je ,že koloběžka během té chvilky na daném e-shopu je o 1000 kč levnější....

• Komunikace v pořádku a rychlost dodání taky perfektní!!!!

• Ceny
    • Nedodržují uváděný termín dodání

Objednával jsem koloběžku (po přečtení ostatních recenzí raději na dobírku) s uvedeným popiskem "skladem, do 4 dnů na vaší adrese", ale balík dorazil až po 8 dnech (přepravní společnosti to nebylo, předání přepravci dle sledování zásilky proběhlo den předem). Od e-shopu jsem obdržel jediný mail, a to o přijetí objednávky ihned po jejím vytvoření, a pak až od přepravní společnosti. Takže za nedodržení uváděných termínů a chybou komunikaci musím snížit hodnocení. Jinak ale vše ok, cena příznivá a zboží dorazilo jaké mělo, v pořádku a funkční.

• Dobrá cena
    • Náhradní díly
    • Servis
    • Zatím o žádné nevím

Všechno ok.

dobrý den, toto byl můj první nákup v tomto obchodě. Zboží dorazilo v pořádku a skvěle funguje. Bohužel ke kolobce chybí český návod, hlavně nastavení Psetinks menu. Jinak není co vytknout.

• Rychlost, spolehlivost, dobrá komunikace

S obchodem jsem neměla žádná problém, vše proběhlo v pořádku a objednala bych si klidně zboží znovu.

informace,dostupnost,komunikace o dodávce....spokojenost

k obchodu bez připomínek, zboží super

• nadstandartně zabaleno
    • výborná komunikace