• Objednal jsem si zboží, a přišlo mi neúplné. Majitel na výzvy nereaguje. Ani na maily , telefon nezvedá.

Už bych neobjednal.

• 100% ZLODĚJI
    • Kratochvíl Tomáš
    • KRADOU o 106

Zloději
    pozor zaplatil jsem objednavku a nic neposlali už zrušily jeden obchod kugoo.cz a teď na VIASHOP KRADOU DÁL.
    na maily neodpovidaji a telefon neberou
    Peníze samozřejmě nevrátil od září 2023
    Předáno na policii a ty to mají taky v piči do teď nikoho nepostihly ani nenašli

• Rozhodne v zadnem pripade nedoporucuji, objednala jsem dva balicky colostra a bylo mi doruceno jen jedno, mesic a neco volam, pisi a zadna odezva, pouze jednou odepsali na mail a tim to skoncilo.
    • v zadnem pripade si tu nic neobjednavejte!!!!!!

• Perfektní servis, ochota, vstřícnost. Zboží dorazilo přesně dle domluvy do 3 pracovních dnů naprosto v pořádku. Za mne maximální spokojenost.
    • Nevím

• velmi příznivá cena ve srovnání s ostatními obchody

Vše proběhlo OK, za mě plná spokojenost s obchodem

• Pán majitel tak trošku kecá, zvlášť při zpoždění zásilky... Slibuje dodání dárků za zdržení atd...ale kde nic tu nic No nic nevadí hlavně, že jsem se dočkal a vše funguje Ale přišla mi nabíječka Velké Británie bez EU adaptéru

Dodací lhůta psaná neodpovídá realitě. Sám obchod následně nabízí bonus za čekání, které pak ale nedostanete Víc jsem s obchodem nekomunikoval. Nicméně objednané zboží přišlo a funkční, i když jsem musel ještě shánět EU adaptér na nabíječku

Reakce obchodu Viashop

v létě bylo hektické a nešťastné období. Pokud máte na nás nějakou urgenci, tak mi to prosím napište. Nesnáším, když někdo řeší něco na soc.sítích nebo na recenzích apod. , přitom já ani netuším, že byla někde chyba. Prosím pište Vaše urgence na [email protected] a do předmětu udávejte "náprava" . Děkuji

Rád všem vyhovím

S přátelským pozdravem
    Majitel eshopu

• Obdrzel sem elektrickou kolobezku kugoo kirin 2 pro dne 14 září 2022 ,dnes je 2.10 A obchod nebyl schopen po upomince mi poslat vůbec záruční list což je hodně důležitý dokument jelikož cena kolobezky je 22 tisíc tak chce člověk Zaruku jedno vím jistě v tomto obchodě bych si už nic neobjednaval Petr

Reakce obchodu Viashop

záruční list máte v balíku se zbožím již od výrobce/dodavatele a faktura vám byla přilepena na balík, pokud byla vlivem přepravy stržena, tak nás neváhejte kontaktovat o přeposlání faktury.

Vše proběhlo v pořádku

• musím pochválit ochotu komunikace obchodu
    • rychlost doručení
    • škoda, všech negativních recenzí - za nás spokojenost

Vše funguje jak má. Škoda všech negativních recenzí. Ovšem když jsme zlé recenze pročítali i s reakcí obchodu, tak Viashop jedná správně

• výborná komunikace

Přemýšlel jsem o nové koloběžce, tak jsem brouzdal po internetu a recenzích na různé druhy kolobrnd. Padla mě do oka právě tato a proto jsem hledal vhodný e-shop který jí bude mít.Narazil jsem na Via-shop právě ještě díky doporučení.Kontaktoval jsem je pomocí e-mailu s dotazem, asi za 2 hodiny přímo telefon z daného e-shopu a strašně milý a ochotný pán ,asi majitel odpověděl na mé dotazy.Koloběžku jsem ihned objednal a zaplatil.Bylo strašné překvapení ,že jsem k dané koloběžce ještě vyhrál mobilní telefon.Mile mě to překvapilo.Další překvapení bylo ,že koloběžka byla ve čtvrtek doma.Koloběžka jede skvěle, nedá se to srovnat s tou ,co jsem měl předtím ,jen nějaká muška se najde .Lehce něco klepe u předního kola ,zatím nevím co a mlátil kotouč o brzdu, tu jsem lehce povolil a zjistil ,že přední kotouč je křivej jako luk, ale na funkčnost to asi moc velký vliv snad mít nebude.Jediné ,co mě možná trochu mrzí je ,že koloběžka během té chvilky na daném e-shopu je o 1000 kč levnější....

• netuším
    • Komunikace nulová nepřišlo ani potvrzení objednávky
    • Nedodržují uváděný termín dodání
    • I když jsem společnosti vishop dal prostor a čas pro zdárné vyřešení nastalé situace, tak přestali komunikovat
    • Nedoporučuji obchod

Nejhorší zkušenost jakou jsem kdy zažil.
    Koupě e koloběžky u viashop
    Lžou hned od začátku, nedodržují nic co píší a slibují.
    Objednal jsem, zaplatil a nepřišlo ani potvrzení objednávky ani platby, musel jsem si to vytelefonovat sám abych věděl kam jsem poslal moje peníze.
    Zboží skladem u dodavatele, u vás do 4-10 dní.... čekal jsem téměř tři týdny, bez peněz, bez jediné zprávy . Vše jsem si musel zase sám vytelefonovat, když se mi náhodou povedlo někam dovolat. Telefon neberou na zprávy nereagují.
    Tak po téměř třech týdnech jsem dostal za své peníze to co jsem si objednal. Po rozbalení jsem zjistil malé oděrky a škrábance, ne nechtěl jsem po zkušenostech s tímto obchodem nic reklamovat, už jsem neměl sílu něco psát, telefonovat někomu koho to nezajímá.
    cca po měsíci se objevila vážnější porucha, závada která mi braní v řádném užívání e koloběžky.
    Chtěl bych být vidět ve dne a chtěl bych vidět v noci. Závadu jsem nafotil, řádně popsal a vyplnil reklamační formulář u viashop....
    Po několika dnech , citace

Dobrý den, Reklamace se zamítá a to jako bezpředmětná . Mechanické/spotřební části koloběžky po uplynulé delší doby užívání nemůže mít povahu vadného/nefunkčního kusu koloběžky. S přátelským pozdravem Servisní tým Viashop

Ještě jednou jsem se dotazoval jak může být pevně vestavěné světlo spotřební věc na kterou se nevztahuje záruka u cca měsíc staré e koloběžky, viashop už nereaguje.
    Pokoušel jsem se kontaktovat viashop, nereaguje...

Vážený anonyme,

Vaše slátaniny ani nehodlám číst co jste si s partou z SK smysleli.
    Prosím už jen úřední komunikace, to platí i pro podporovatele smyšlených negativních recenzí podpora Heureka.cz

Majitel eshopu

• Komunikace v pořádku a rychlost dodání taky perfektní!!!!

• slušnost
    • výhoda nákupu
    • rychlost dodání
    • servis

Vše proběhlo v pořádku . Obchod doporučuji

• doručení
    • komunikace

Objednal jsem si kugoo kirin M4 pro , nepřišel mi mail o potvrzené objednávce. Zavolal jsem do obchodu a prej na gmail.com občas nedojdou automatické zpravy obchodu. Pán mi email přeposllal, omluvil se a třetí den mi došla koloběžkaa dokonce s vyšší kapacitou baterie 18ah.

Obchod doporučuji

• Bonus zdarma

Velice doporučuji tento obchod. Objednal jsem koloběžku Kugoo Kirin M4PRO 16ah a platil převodem. Za 3 dny mě přišla nová verze Kugoo Kirin M4PRO 18ah se silnější baterií. Navíc jsem dostal mobilní telefon, jelikož viashop.cz má soutěž, o které jsem ani nevěděl. Velice doporučuji tento obchod a určitě nakoupím znovu.

Komunikace nulová nepřišlo ani potvrzení objednávky.