• bezproblémová objednávka

Děkujeme.

• Rychlost komunikace, krásné kytice , šikovní zaměstnanci. Určitě se do obchodu budu vracet. Diky.

Reakce obchodu VezuKytku.cz

Děkujeme Vám za kladný ohlas... Hezký víkend.

• Velmi vstřícné jednání, ochota

Děkujeme!

• Rychlý a spolehlivý

• Skvělá komunikace

Děkujeme Vám.

• Rychlé a spolehlivé dodání kytice na pohřeb. Kytici jsme objednávali z Brna na pohřeb, který byl v Praze, doručení bylo včas a vše bylo v pořádku. O všem jme byli informováni.

Reakce obchodu VezuKytku.cz

Děkujeme Vám za hodnocení i projevenou důvěru na dálku při nákupu kytice a služby.

Maximální spokojenost, ochota, vstřícnost

Děkujeme Vám.

• Krásné čerstvé květiny.

Děkujeme.

• výborná komunikace. Krásně zpracované vazby smutečních květin.

Reakce obchodu VezuKytku.cz

Dobrý den. Paní Vacková, děkujeme Vám za reakci.

Profesionální přístup, absolutně čerstvé květy, nádherná práce a vše s úsměvem.

Reakce obchodu VezuKytku.cz

Děkujeme a přejeme Vám pohodové jarní dny :)

• Velmi milá komnikace s obchodem, snadná objednávka, česrstvé a krásně uvázané květiny, dodané téměř obratem.

Děkujeme .

vše bylo v pořádku a jsem spokojená

Reakce obchodu VezuKytku.cz

Děkujeme Vám a přejeme hezký vikend.

• kvalita
    • ceny
    • komunikace
    • výběr

Děkujeme. Vše dle objednávky a upřesnění, kytice krásné.

My děkujeme!

Příjemné osobní jednání v prodejně v Praze. Slečna/paní se mnou ochotně vyplnila na počkání internetovou objednávku.
    Objednávka byla doručena dle vybraného času s avízem před dodáním i po dodání.
    Po objednávce jsem ještě potřebovala doplnit textaci na stuhu (doplnění během víkendu s doručením v úterý) a bylo mi i v takto krátkém čase před doručením vyhověno.

• velmi kvalitní servis
    • přehledné webovky
    • hezký výběr, ale pouze na fotkách
    • mám zkušenost jenom jednu zkušenost s obchodem
    • kytky které vidíte na fotkách, nemusí být ty co dostanete
    • posílal jsem zprávu, žádné odpovědi se mi nedostalo

(zpráva z 13.2. 2024)

Dobrý večer, dnes mi byla přivezena “růžová kytice čerstvých květin a musím říct, ze jsem poměrně zklamaný. Kytka je poměrně hezka ale i přesto jakou velikost jsem koupil, tak neodpovídá na fotce. Píšete průměr 40cm, což vaše kytice nesplňuje na obrázku, čímž vytvoříte zákazníkovi iluzi o kytici.
    “Velká kytice” za 2199,- kč mi přijde suma pro opravdu velkou kytici, samotná kytice je vyhodnocena na nejakych 1650, když jsem to pocital. Dekuju za vaše služby a jsem si jist, ze už od vás nebudu nikdy nakupovat.

přeji hezky den, Svoboda

Reakce obchodu VezuKytku.cz

Dobrý den, omlouváme se, že jsme nereagovali na Vaši stížnost, kterou jsme až nyní našli ve složce nevyžádaná pošta. Mrzí nás, že jste s našimi službami nebyl spokojen. Všechny informace ohledně složení a doručení kytic uvádíme pravdivě v detailu kytice. Každá míchaná kytice je originál, každá má tedy jiné složení a pokud chcete uvázat co nejpodobnější kytici vámi vybranému vzoru, je dobré nám to dát vědět v kolonce poznámka.
    Průměr každé kytice kontrolujeme před odesláním a fotíme je z blízka, z dálky to nedává smysl.
    Z Vaší stížnosti ale chápeme, že problém byl v tom, že kytice odpovídala průměrem, ale neodpovídala cenou. Bohužel nevíme podle jakého ceníku jste si cenu naší kytice přepočítal, každé květinářství má vlastní cenotvorbu, aktuální ceník je vždy k dispozici u nás na prodejně, případně na vyžádání můžeme zaslat položkový rozpočet kytice e-mailem. Váš e-mail pro reklamaci navíc neobsahuje žádné fotografie k důvodné reklamaci, pouze Váš názor.
    V případě jakéhokoliv problému jsme zákazníkům ihned k dispozici i na našem telefonu, online na chatu i fyzicky na prodejně.

• Kvalita, cena

Děkujeme.

• rychlé dodáni, krásná kytice

Určitě ještě využiji. Rychlé dodání, výborná komunikace, kvalitní květiny

Děkujeme!

Vše jak má být, navíc ceny přijatelné, mohu doporučit...