vše perfektní ,cena , dodání

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme za 100% hodnocení našeho obchodu, které je pro nás odměnou. Doufáme, že budete se zakoupeným zbožím spokojen a věříme, že se na nás obrátíte i v budoucnu.

• Přehlednost stránek.
    • Nevím

Dobrá cena rýchlé dodání a doprava zdarma.

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme Vám za 100% hodnocení našich služeb. Vždy se snažíme, abychom našim zákazníkům nabídli co největší pohodlí a snadný výběr při nákupu zboží. A pozitivní hodnocení je jednou z odměn...
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

Katastrofa, 2 měsíce zaplacený spotřebiče a 5x oddálený termín dodání a v dnešní době neskutečné.

Dobrý den Vážený zákazníku,
    ještě jednou se Vám omlouváme, potýkáme se momentálně s nedokončenou výrobou jedné obchodní značky, která stále výrobu nových spotřebičů odsouvá. Toto bohužel ovlivnit nedokážeme. Děkujeme Vám za recenzi. Přejeme Vám, aby jste s novými spotřebičemi byl spokojený.

• zajimavé ceny
    • u všeho píšou obvykle skladem, bohužel toto neplatí

Vážený zákazníku,
    u spoustu výrobců dochází k inovaci sortimentu, místy zaostává výroba aktuálních i nových modelů, výroby a naskladnění neprobíhají vždy dle plánu. Vzhledem k počtu setových kombinací nejsme schopni ihned reagovat na tyto změny, které jsou leckdy i dočasné. Jakmile vytvoříte objednávku, budeme Vás neprodleně informovat o jejím stavu. Pokud by nastal problém s dostupností a cenou, budeme Vás kontaktovat s co nejlepším možným řešením. Jsme tu pro Vás a záleží nám na tom, aby jste byli maximálně spokojeni!
    Děkujeme za pochopení, zdraví
    Adéla Hanáčková, jednatelka společnosti

• Skvělá komunikace, doporučeny modely, které mi vyhovují.
    • Žádné

Vše probíhalo k mé spokojenosti.

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme za zaslání pochvalné recenze pro náš obchod i zaměstnance, velice nás potěšila. Věříme, že se na nás obrátíte i při dalším nákupu.

• zaujala sleva
    • nedodržení objednávky,velice špatná komunikace,

nebrat a vůbec zde nic nekupovat pouze slibují a nicnedodrží

Dobrý den Vážený zákazníku,
    vzniklá situace nás velice mrzí, vašimi připomínkami se intenzivně zabýváme. Ještě jednou přijměte naši omluvu.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• má velmi dobře zpracované web stránky a lze si přesně vyfiltrovat požadované spotřebiče

Dobrý den paní Martino,
    Děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení, které nás potěšilo. Snažíme se, aby byl web pro zákazníky co nejpřehlednější a Vy tak můžete nakupovat z pohodlí domova.

• nevim

doporucuji

Reakce obchodu Vestavne sety

Vaše pozitivní reakce je velmi příjemná - děkujeme za ni.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• velmi rychlá odezva na veškeré dotazy, příjemná komunikace
    • trochu nepřehledné webové stránky

obchod určitě doporučuji, velmi příjemná komunikace a snaha vyhovět zákazníkovi, dobré ceny

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme za vřelé doporučení dalším zákazníkům a 100% recenzi - to opravdu moc potěší.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Vše v pořádku,firma komunikuje *****, set trouby a plotny luxusní, zatím vyskoušeno jen na čisto.Ale asi strach mit nemusíme. Přišlo vše v pořadku i pres špatné zkušenosti s dopravcem.Zatim luxus práce

V pohode

Dobrý den Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vašich 100%. Jsme rádi, že jste byla se službami našeho obchodu spokojený, děkujeme za pochvalu i doporučení pro další zákazníky! Snažíme se, abychom našich zákazníkům nabídli co největší pohodlí a snadný výběr při nákupu zboží.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• vše najednou a super komunikace a vstřícnost
    • občas je něco v nabídce, co již není skladem

chvalitebný

Dobrý den Vážený zákazníku,
    děkujeme za kladnou recenzi, občas se opravdu stane, že má výrobce výpadek nebo se model již nevyrábí, ale díky aktivní komunikaci se zákazníkem většinou vždy najdeme shodu, tak jako i u Vás, příště se budeme těšit! Snažíme se aktualizovat sety dle nabídky výrobců, ne vždy to ale časově vychází.
    Přeji pěkný den, zdraví
    Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Cena, spolehlivost s termínem dodání

Nákup jsem dělal na poslední chvíli, vyšli mi vstříc s termínem dodání. Jedním slovem spokojenost.

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme za 100% hodnocení našeho obchodu. Doufáme, že budete se zakoupeným zbožím spokojen a věříme, že se na nás obrátíte i v budoucnu.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• rychlost a vstřícná komunikace
    • nevím

spokojenost

• DOPRAVA

Dobrý den paní Sychrová,
    děkujeme za Vaši kladnou recenzi a pozitivní hodnocení.
    I přes naši snahu se občas vyskytnou okolnosti, které nejsou předvídatelné. A s nepřiměřeným chováním některých řidičů se trápíme stále. Dá se to řešit dodatečně s příslušným nadřízeným, ale to v danou chvíli příliš nepomůže.
    Doufáme, že budete s novými spotřebiči co nejvíce spokojeni a že Vám plně vynahradí tyto nepříjemnosti.

všechno v pořádku

Dobrý den Vážený zákazníku,
    moc děkujeme za Vašich 100%. Velice jste nás potěšil. Jsme rádi, že jste byla s našimi službami spokojený. Náš tým se snaží, aby každý z našich zákazníků měl důvod se k nám vracet.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Komunikace,vstricnost,dohoda ohledne terminu doruceni,slusne ceny.
    • Slabsi web-trochu hure beha na mobilnich zarizenich. Na PC ok.

At si kazdy zkusi sam :-) ...

Dobrý den pane marku,
    děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení a za připomínku, kterou se intenzivně zabýváme. V budoucnu jsme Vám kdykoli k dispozici. Třeba i jen radou, doporučením, názorem. Těšíme se na další případnou spolupráci.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Přehledné webové stránky.
    • Kvalitní zboží za dobré ceny.
    • Výběr z několika kvalitních značek spotřebičů.

Tento obchod doporučuji Všem zákaznikům, kteří hledají kvalitní zboží za dobrou cenu.
    Zboží nám bylo dodáno v pořádku a do čtyř pracovních dní od objednání.

Dobrý den paní Hano,
    Vaše pozitivní reakce je velmi příjemná. Děkujeme za ni. Zpětné vazby od spokojených zákazníků jsou pro nás motivující a velmi si jich ceníme. Děkujeme i za doporučení pro další zákazníky.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Najdu a bez problémů objednám.

Vyberete si z mnoha variací a určitě budete spokojeni.

Dobrý den Vážený zákazníku,
    Vaše pozitivní hodnocení nám udělalo velkou radost, děkujeme i za doporučení dalším zákazníkům.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Ochota a informovanost personálu, příjemné ceny.
    • ?

Byla jsem spokojená.

Reakce obchodu Vestavne sety

Děkujeme za kladnou recenzi!

Adéla Hanáčková jednatelka společnosti