• Neni to,co maji na strankach

Zboží, které je uváděno skladem není!!! Dodací lhůta víc jak měsíc.

• Co mám hodnotit když jsem nic nedostal!

Při objednávání setu za dost peněz ,které jsem při objednání ihned odeslal,nebylo nikde uvedeno,že se jedná o zboží,které není na skladě. Tak obchod má mé nemalé peníze,já nemám nic a čekám a čekám až zboží bude.Doufám,že to bude co nejdříve,protože toto zastavilo práci již sjednaného truhláře,instalatéra a elektrikáře.Následně malíře. Tak se mi celá zorganisovaná akce rozpadla.Jsem naštvaný.

Pokud budu hodnotit dopravu a oznámení o doručení bylo nedostačné.
    1) museli jsme se sami informovat, kdy zboží dorazí
    2) sms zprávu jsme obdrželi v den doručení
    3) dopravce ( smluvní) byl velice neochotný a neměl terminál na zaplacení kartou, kdyby jsem nedošel vybrat tak by se zboží muselo vrátit, navíc zboží donesl jen do dveří a ne na místo, kde patří .
    4) při tak vysoké částce je jasné, že obnos nemusím mít u sebe, zvláště o oznámení v den doručení
    5) jsou to služby , které si platíme a podle toho by také měly vypadat

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme Vám za poslání Vaší recenze ohledně našeho internetového obchodu, ale také za připomínky k dopravě, kterými se budeme určitě zabývat. Bohužel dopravce nemá platební terminál, platit lze opravdu pouze převodem před dodáním zboží nebo v hotovosti na místě. Zboží mělo být dle avizace doručeno za první uzamykatelné dveře, pokud se tak nestalo, měl jste kontaktovat neprodleně náš obchod. Za případné komplikace se Vám omlouváme. Přejeme Vám spokojenost se zakoupeným zbožím.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

myčka nebyla skladem, byt bylo uvedeno na internetu, že skladem je

Dobrý den
    velmi nás mrzí negativní recenze, musím ovšem podotknout, že u výrobku je dostupnost psána. Hned následující pracovní den Vás kontaktovala operátorka s možným dodacím termínem i náhradních spotřebičů a omluvou. Komunikace mezi Vámi a operátorkou dále probíhala naprosto v pořádku. Přeji příjemný den.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Sklokeramická deska nefunguje, elektrikář ji zapojil a nešla. Trouba je jiná než jsme si objednali, měla mít černé knoflíky a madlo, ale došla se stříbrnými knoflíky a stříbrným madlem a nám se toto provedení do kuchyně bohužel nehodí. Digestoř ani nemluvím.

Vážený zákazníku,
    Vaše situace nás velmi mrzí, na Vaši reklamaci jsme ihned reagovali, Váš kontakt jsme předali výrobci, který s Vámi nefunkčnost desky řeší formou návštěvy servisního technika u Vás. Co se týká barevného provedení, je nám líto, že jste nebyli spokojeni a omlouváme se za nedorozumění. Náprava na našich stránkách proběhla pravidelnou aktualizací setových kombinací, nicméně v množství setů se může vyskytnout chyba v náhledu obrázku.

• zajímavá cena v setu
    • velmi omezená komunikace se zákazníkem

1)Zboží stále nedorazilo
    2)Sama jsem si musela zavolat, abych se dozvěděla, že vlastně nebylo skladem
    3)Expedovali, ale nenapsali prostřednictvím koho zajišťují dopravu, že to je Top Trans, jsem se dozvěděla až v pátek odpoledne hodinu před dodáním na adresu a platební karty samozřejmě nelze použít, tak se moje spotřebiče vozí někde po Brně

Reakce obchodu Vestavne sety

velmi nás mrzí Vaše zpožděná dodávka, bohužel nedokážeme ovlivnit zpožděné naskladnění zboží, které je ve výrobě. Informaci o dopravci uvádíme na svých stránkách v sekci Doprava zboží. Dopravce se Vám měl ozvat a informovat o čase dodání zásilky. Nápravu jsem sjednali. Velmi se Vám omlouváme za komplikace.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

Katastrofa, 2 měsíce zaplacený spotřebiče a 5x oddálený termín dodání a v dnešní době neskutečné.

Dobrý den Vážený zákazníku,
    ještě jednou se Vám omlouváme, potýkáme se momentálně s nedokončenou výrobou jedné obchodní značky, která stále výrobu nových spotřebičů odsouvá. Toto bohužel ovlivnit nedokážeme. Děkujeme Vám za recenzi. Přejeme Vám, aby jste s novými spotřebičemi byl spokojený.

• zajimavé ceny
    • u všeho píšou obvykle skladem, bohužel toto neplatí

Vážený zákazníku,
    u spoustu výrobců dochází k inovaci sortimentu, místy zaostává výroba aktuálních i nových modelů, výroby a naskladnění neprobíhají vždy dle plánu. Vzhledem k počtu setových kombinací nejsme schopni ihned reagovat na tyto změny, které jsou leckdy i dočasné. Jakmile vytvoříte objednávku, budeme Vás neprodleně informovat o jejím stavu. Pokud by nastal problém s dostupností a cenou, budeme Vás kontaktovat s co nejlepším možným řešením. Jsme tu pro Vás a záleží nám na tom, aby jste byli maximálně spokojeni!
    Děkujeme za pochopení, zdraví
    Adéla Hanáčková, jednatelka společnosti

• zaujala sleva
    • nedodržení objednávky,velice špatná komunikace,

nebrat a vůbec zde nic nekupovat pouze slibují a nicnedodrží

Dobrý den Vážený zákazníku,
    vzniklá situace nás velice mrzí, vašimi připomínkami se intenzivně zabýváme. Ještě jednou přijměte naši omluvu.

• DOPRAVA

Dobrý den paní Sychrová,
    děkujeme za Vaši kladnou recenzi a pozitivní hodnocení.
    I přes naši snahu se občas vyskytnou okolnosti, které nejsou předvídatelné. A s nepřiměřeným chováním některých řidičů se trápíme stále. Dá se to řešit dodatečně s příslušným nadřízeným, ale to v danou chvíli příliš nepomůže.
    Doufáme, že budete s novými spotřebiči co nejvíce spokojeni a že Vám plně vynahradí tyto nepříjemnosti.

• Prepravni spolecnost

Dobrý den Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše doporučení a kladné hodnocení našich služeb. Vždy se snažíme, abychom našim zákazníkům nabídli co největší pohodlí při nákupu zboží. Velice nás mrzí nedobrá zkušennost s přepravní společností. Sjednáváme nápravu.

• přehlednost

Po zakoupení zboží mi bylo ze strany obchodu oznámeno, že cena, uvedená u zboží v eshopu i v objednávce neplatí a že skutečná cena je cca. 3x větší. Odporné chování.

• V nabídce je zboží uvedeno, ve skutečnosti již není.

• Naprosto nepouzitelna komunikace obchodu - informace bud predem nepredany nebo predany jine nez na kterych jsme se puvodne domluvili

• Jedinou výhodou bylo, že mi vyšli vstříc s termínem dodání
    • Zboží bylo nefunkční, po podání reklamace obchod údajně kdesi vyplnil online formulář, žádná reakce, proto jsem jsem si zavolal na servisní středisko, kde mi hned sdělili kontakt na servisního technika, který dorazil a zboží bylo po 14 dnech uvedeno do provozu. Ze strany servisního technika maximální vstřícnost (ETD Příbram) a ochota. Obchod se již o můj problém nikterak nezajímal a bylo mu jedno, že 14 dní nemám na čem vařit. Ani omluva za vzniklé komplikace a vlastně s reklamací mi vůbec nezařídili......

• sestavené sety, za lákavé ceny u kterých ovšem nemají zjištěno, zda se ještě vůbec vyrábí
    • neschopné pracovníky, konkrétně p. Doležalová, která ani po deseti dnech od zrušení mé objednávky a telefonického upozornění nebyla schopna zařídit, aby nabídka byla stažena z webových stránek společnosti

Nepochopím, jak mohou stále inzerovat zboží, které již nemohou dodat, ani telefonické upozornění a deset dnů pracovnici nestačí na nápravu.
    Jednalo se konkrétně o vestavný set AKZM 6600 IXL + ACM 828 LX a číslo mé objednávky ES06162.
    Celé to na mě dělá dojem, že se tak trochu jedná o klamavou reklamu..... Super cena a ve finále Vám nabídnou jiný set, samozřejmě dražší varianta....

Vážená paní Miškaninová,

velmi nás mrzí vaše hodnocení. Momentální situace je u výrobců složitá. U spoustu výrobců dochází k inovaci sortimentu, zaostává výroba aktuálních i nových modelů, výroby a naskladnění neprobíhají vždy dle plánu. Nejsme schopni ihned reagovat na tyto změny, které jsou i leckdy pouze dočasné. Vždy když si u nás zákazník vytvoří objednávku, komunikujeme neprodleně, v případě, že nastane problém s dostupností, ihned mu nabízíme adekvátní náhradu. Stejně tak to proběhlo i u Vás. Bohužel momentálně nemá firma Whirlpool k dispozici desku podobného funkčního i cenového charakteru, čeká se na výrobu. Byla Vám nabídnuta co možná nejbližší varianta s dotazem na upřesnění fcí a upřímnou omluvou. Věřte, že některé situace jsou z naší strany neovlivnitelné. Zákazníky rozhodně neklameme, připouštíme, že část vaší nespokojenosti neseme na našich bedrech :-), pro nápravy děláme maximum! K paní Doležalové a její komunikaci s Vámi nemám výtky, byla rychlá, profesionální, s nabídkou a omluvou momentální nedostupnosti varné desky. Patří k nejlepším pracovníkům firmy a tento problém nedostupnosti nedokáže ovlivnit. Děkujeme za Váš názor, pokud nám dáte někdy v budoucnu šanci k nápravě - budeme se těšit!

Přeji příjemný den, zdraví
    Adéla Hanáčková jednatelka společnosti

• Velice špatná komunika ze strany obchodu. Na dodání zboží jsem byla s obchodem domluvena na pondělí 14.7 2014 moje maminka si kvůli dodání této objednávky vzala dovolenou a celý den čekala na dodání doluveného zboží s paní operátorkou, která se mě výslovně ptala, kdy přesně chci zboží doručit, ale ani se neobtěžovali mi zavolat že zboží ten den nepřivezou a kdybych já sama paní operátorce nezavolala moje maminka by tam stále vyhlížela auto s objednávkou.

Vážená paní Terezo,

velmi nás mrzí Vaše negativní recenze. Přemýšlím, jak nejlépe odpovědět. Víte, i přes veškerou snahu se občas okolnosti seběhnou tak, že už je není možné jakkoli ovlivnit. Byl to i Váš případ. V první řadě jsme Vás měli kontaktovat, máte naprostou pravdu. Jedna kolegyně spoléhala na druhou a vzájemně se neinformovaly. To je zásadní chyba, z té jsme si vzali velké ponaučení a navázali na ni další opatření. Aby se neopakovala.

Věřte, že podobné situace jsou spíše výjimečné a snažíme se jim ze všech sil předejít. Jsme menší rodinná firma, která je stále ještě nejvíce závislá na "lidském faktoru". Nemáme automaty, nemáme naprogramované odpovědi, ani dopředu řízené procesy. Ke všem zákazníkům přistupujeme zodpovědně, individuálně, s maximální snahou co nejvíce vyhovět a uspokojit jejich konkrétní požadavky.

Paní Terezo, ještě jednou se Vám za celý tým našeho obchodu omlouvám za způsobené nepříjemnosti, velmi nás to mrzí...

Tereza Hanáčková - www.vestavne-sety.cz

• Dobrý den, jakmile jsem objednala zboží od Vaší společnosti, začaly mou mailovou schránku plnit Vaše reklamy, ačkoliv jsem si stěžovala i telefonicky. Několikrát jsem v e-mailech žádala o informaci o termínu dodání. Až na telefonický dotaz mi byl termín sdělen - dodání 10 dní, ačkoliv na internetu inzerujete, že zboží je skladem. A v neposlední řadě - dodávka byla Vaší zaměstnankyní odhadnuta na dnešní den, ale nyní je 10 hodin a já nemám žádnou informaci o tom, že by jaký-koliv přepravce hlásil Vaši dodávku. Eliášová

Bohužel nemohu doporučit obchodování s Vámi na základě své zkušenosti.

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme za hodnocení, byť negativní.Snažíme se prezentovat pouze dostupné zboží, ale v tomto případě se nám to nepodařilo. Omlouváme se za negativní zkušenost.Věříme ale, že z průměrného hodnocení našeho obchodu, toto není běžné a není to typická zkušenost našich zákazníků.

www.vestavne-sety.cz