• nakoupil v obchodě Vestavne sety před 2 týdny

S obchodem jsem spokojená byl to můj první nákup vřele doporučuji.

• nakoupil v obchodě Vestavne sety před 4 týdny

• Velmi dobrá komunikace s personálem
    • Ihned vyřešen problém při vyprodání výrobku a nabídnuta alternativa
  • nakoupil v obchodě Vestavne sety před 2 měsíci

• Velice rychlé jednání a rychlé dodání
  • nakoupil v obchodě Vestavne sety před 2 měsíci

• rychlé jendnání
    • rychlá dodávka
    • inzeruje sboží, které se již nevyrábí
  • nakoupil v obchodě Vestavne sety před 3 měsíci

• Rychlé vyřízení, platba při převzetí.
  • nakoupil v obchodě Vestavne sety před 3 měsíci

• nakoupil v obchodě Vestavne sety před 5 měsíci

• Vše v naprostém pořádku. Rychlé doručení. Trouba i deska jsou skvělé,moc si je užívám. Žádné chyby jsem nenašla a všem vřele doporučuji.

• super komunikace
  • nakoupil v obchodě Vestavne sety před 5 měsíci

Sklokeramická deska nefunguje, elektrikář ji zapojil a nešla. Trouba je jiná než jsme si objednali, měla mít černé knoflíky a madlo, ale došla se stříbrnými knoflíky a stříbrným madlem a nám se toto provedení do kuchyně bohužel nehodí. Digestoř ani nemluvím.

• nakoupil v obchodě Vestavne sety před 6 měsíci

• S dodáním naprostá spokojenost, rychlost byla přímo brutální, vzhledem k tomu, že jsme si ještě potvrzovali změnu, za dva dny od potvrzení objednávky a odeslání platby byl setík u nás doma...
    • Varná deska již nebyla z důvodu právě probíhající obměny zboží u výrobce AEG skladem, set jsme obratem obměnili, nahradili vybranou mikrovlnkou AEG stejného designu ve stejné ceně, takže poskytnutá sleva zůstala zachována ( vybranou varnou desku se mi podařilo sehnat jinde, kde ji měli ještě skladem)
    • Velmi dobrá komunikace
    • Doprava Toptrans - trochu jsem se bála, po některých hodnoceních na webu, ale vychytala jsem velice ochotného pana řidiče, který přijel včas a se zbožím mi pomohl až do bytu, i když nemusel
    • Zboží bylo dobře zabaleno, obaly nepoškozené - zatím jsem ale nerozbalovala (čeká na instalaci, zatím probíhají úpravy kuchyně).

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme za nákup z našeho obchodu, za 100% kladné hodnocení našeho týmu a za doporučení pro další nakupující. Vážíme si každého zákazníka a spokojenost všech nakupujících je u nás na 1. místě.

• nakoupil v obchodě Vestavne sety před 7 měsíci

Super obchodni komunikace.

Dobrý den pane Michale,
    děkujeme za kladnou recenzi, spokojený zákazník je u nás vždy na prvním místě!

• nakoupil v obchodě Vestavne sety před 8 měsíci

• Zboží došlo v pořádku a v krátkém čase.

Dobrý den pane Vítku,
    moc děkujeme za Vašich 100% a Vaše doporučení. Jsme rádi, že jste byla s našimi službami spokojený. Náš tým se snaží, aby každý z našich zákazníků měl důvod se k nám vracet.

• nakoupil v obchodě Vestavne sety před 10 měsíci

rychlý, velmi vstřícný, velká spokojenost, vřele doporučuji

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme za kladnou recenci, pro naše zákazníky děláme maximum!

• nakoupil v obchodě Vestavne sety před 10 měsíci

• Objednávku jsem změnit, jelikož obchod mi nemohl vyhovět, na mou žádost objednávku bez problémů zrušil. Dobrá komunikace.

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme za Vašich 100%. Jsme rádi, že jste byl se službami našeho obchodu spokojený, děkujeme za pochvalu i doporučení pro další zákazníky. Snažíme se, abychom našich zákazníkům nabídli co největší pohodlí a snadný výběr při nákupu zboží.

• nakoupil v obchodě Vestavne sety před 1 rokem

• Perfektní konfigurace vestavných spotřebičů.

Velice spokojen. Kratká dodací doba.

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme za Vaše doporučení a 100% recenzi. Vážíme si každého zákazníka a spokojenost všech nakupujících je u nás na prvním místě. Věříme, že se na nás obrátíte i v budoucnu.

• nakoupil v obchodě Vestavne sety před 1 rokem

• Rychlé vyřízení a rychle doručení

Dobrý den paní Janko,
    děkujeme za perfektní recenzi :-),
    zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Nejnižší cena zakoupeného zboží
    • Doprava zdarma
    • Rychlá komunikace
    • Zboží nebylo skladem, bylo nutné čekat

Dobrý e-shop s nízkými cenami a širokým výběrem.

Dobrý den pane Václave,
    děkujeme za shrnutí našich služeb a kladnou recenzi, těší nás, že jste spokojen!

• nakoupil v obchodě Vestavne sety před 1 rokem

• dobrá cena, dobrá komunikace s obchodem, rychlé doručení

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme za recenzi, snažíme se pro zákazníka dělat maximum, prodejem spotřebiče u nás péče o zákazníka nekončí! Budeme se těšit v budoucnu, zdraví
    Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• nakoupil v obchodě Vestavne sety před 2 lety

Zboží mám zatím ještě zabalené, ale doufám, že to bude vše v naprostém pořádku. (čekám na dodání kuchyně na míru)

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme za velmi kladné hodnocení. Doufáme, že budete se spotřebiči spokojen :).

• nakoupil v obchodě Vestavne sety před 2 lety

• Perfektní komunikace
    • Okamžité řešení problémů
    • Spolehlivý obchod
    • Profesionální přístup

Objednala jsem vestavný set - celkem šest spotřebičů. Komunikace s obchodem byla na velmi vysoké úrovni a domluva byla perfektní, jednání okamžité. Tato firma je velmi spolehlivá a bude-li potřeba, využiji její služby opět a s radostí.
    Horší to bylo s přepravní společností TopTrans, která moje zboží blokovala v depu v místě mého bydliště 3 dny a blokovala by dál, kdyby nezakročila firma, u které jsem zboží zakoupila. Přepravní společnost donutila k doslova okamžitému doručení. Celkový dojem z obchodu je tedy výborný a doporučuji všem.

Dobrý den paní Petro,
    velmi nás potěšila Vaše recenze. Vaše vysoké hodnocení je pro nás odměnou, děkujeme. Jsme rádi, že se vše doručilo v pořádku a za prodlení dopravce se ještě jednou omlouváme.