• Perfektní komunikace
    • Okamžité řešení problémů
    • Spolehlivý obchod
    • Profesionální přístup

Objednala jsem vestavný set - celkem šest spotřebičů. Komunikace s obchodem byla na velmi vysoké úrovni a domluva byla perfektní, jednání okamžité. Tato firma je velmi spolehlivá a bude-li potřeba, využiji její služby opět a s radostí.
    Horší to bylo s přepravní společností TopTrans, která moje zboží blokovala v depu v místě mého bydliště 3 dny a blokovala by dál, kdyby nezakročila firma, u které jsem zboží zakoupila. Přepravní společnost donutila k doslova okamžitému doručení. Celkový dojem z obchodu je tedy výborný a doporučuji všem.

Dobrý den paní Petro,
    velmi nás potěšila Vaše recenze. Vaše vysoké hodnocení je pro nás odměnou, děkujeme. Jsme rádi, že se vše doručilo v pořádku a za prodlení dopravce se ještě jednou omlouváme.

Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• konzultace se zástupcem společnosti při výběru varné sestavy

Reakce obchodu Vestavne sety

velmi nás potěšila Vaše recenze, jsme za ni rádi.
    Přejeme pěkný den.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• široký výběr zboží, mnoho možností kombinovat spotřebiče, perfektní komunikace
    • žádné jsem neobjevila

Vstřícnost k zákazníkovi, snaha co nejlépe vyhovět všem požadavkům, vyřízení objednávky obratem, všem vřele doporučuji

Vážená paní Moniko,
    děkujeme za zaslání pochvalné recenze. Těšíme se na další případné setkání na stránkách našeho obchodu.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

perfektní komunikace, info o tom, kdy bude set kompletní a jestli mi to vyhovuje (kompletace do 14 dnů)

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme za 100% hodnocení. Poctivě a ochotně se věnujeme každému zákazníkovi.

jeden z lepších

Reakce obchodu Vestavne sety

děkujeme za zaslání pochvalné recenze pro náš obchod i zaměstnance.Věříme, že se na nás obrátíte i při dalším nákupu.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Zboží si mohu v klidu doma vybrat.
    • Nevím o žádných slabinách.

Doporučuji tento obchod ostatním zákazníkům,s výrobky jsem spokojená,zatím zkouším co všechno umí.

• zajímavá cena v setu
    • velmi omezená komunikace se zákazníkem

1)Zboží stále nedorazilo
    2)Sama jsem si musela zavolat, abych se dozvěděla, že vlastně nebylo skladem
    3)Expedovali, ale nenapsali prostřednictvím koho zajišťují dopravu, že to je Top Trans, jsem se dozvěděla až v pátek odpoledne hodinu před dodáním na adresu a platební karty samozřejmě nelze použít, tak se moje spotřebiče vozí někde po Brně

Reakce obchodu Vestavne sety

velmi nás mrzí Vaše zpožděná dodávka, bohužel nedokážeme ovlivnit zpožděné naskladnění zboží, které je ve výrobě. Informaci o dopravci uvádíme na svých stránkách v sekci Doprava zboží. Dopravce se Vám měl ozvat a informovat o čase dodání zásilky. Nápravu jsem sjednali. Velmi se Vám omlouváme za komplikace.

• + cena
    • - obvykle skladem?
    • - nelze platit kartou

Ve čtvrtek jsem objednala , v pátek mi přišla zpráva , že v půlce týdne zboží orazí a dorazilo ve středu . Jen nefungují hodiny u trouby , ale měla jsem na zapojení servisáka od elektroluxu , takže mi na záruku objednal nové. Jinak spokojená

Dobrý den paní Mariko,
    Naše dopravní společnost bohužel nemá zavedený platební terminál, víme, že je to již vcelku běžná záležitost. Do budoucna to snad již bude možné. Sledujte naše obchodní podmínky.
    S úctou Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Obchod nabizi velky vyber spotřebiču za vyhodne ceny, možnos poskladat vlastni set podle vlastnnich potřeb

Obchod doporučuji všem kdo chce kvalitu za dobru cenu

Reakce obchodu Vestavne sety

Vaše pozitivní hodnocení nás velmi těší. Snažíme se, abychom našim zákazníkům nabídli co nejlepší služby. Děkujeme.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Dodaci lhuta skoro 2 měsíce!

Dobrý den Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za hodnocení. Vaše dodávka byla zpožděna díky nové výrobě Vašich vybraných spotřebičů. Velmi se omlouváme, ale toto bohužel ovlivnit nedokážeme.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

super nemám co bych vytkla.

Dobrý den paní Pánková,
    moc děkujeme za Vašich 100% a Vaše doporučení. Jsme rádi, že jste byla s našimi službami spokojená. Náš tým se snaží, aby každý z našich zákazníků měl důvod se k nám vracet.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Výhodná cena a rychlost vyřízení.
    • -

Ano, doporučuji ostatním.

Reakce obchodu Vestavne sety

Vaše pozitivní reakce je velmi příjemná. Děkujeme za ni. Zpětné vazby od spokojených zákazníků jsou pro nás motivující a velmi si jich ceníme. Děkujeme i za doporučení pro další zákazníky.

• Přehlednost
    • Možnost si složit set z různých značek

Reakce obchodu Vestavne sety

velmi nás potěšila Vaše recenze, jsme za ni rádi.
    Set složený z různých obchodních značek si můžete zvolit vyplněním bezplatného formuláře vpravo nahoře - sekce Sestavte si svůj set.
    S úctou Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Cena,kvalita.
    • Žádné.

Doporučuji.

Dobrý den pane Petře,
    děkujeme za pochvalnou recenzi. Doufáme, že budete se zakoupeným zbožím co nejdéle spokojený. Těšíme se na další případné setkání na stránkách našeho obchodu.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Velmi široký sortiment zboží.

Vynikající komunikace a kvalitní znalost zboží.

Dobrý den pane Láďo,
    děkujeme za nákup z našeho obchodu, za kladné hodnocení našeho týmu a za doporučení pro další nakupující. Vážíme si každého zákazníka a spokojenost všech nakupujících je u nás na 1. místě.

OK

Dobrý den Vážený zákazníku,
    moc děkujeme za Vašich 100% a Vaše doporučení. Jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojený. Náš tým se snaží, aby každý z našich zákazníků měl důvod se k nám vracet.

• Skvělé ceny

Jednoznačně doporučuji

Dobrý den pane Kamile,
    Vaše kladné hodnocení a doporučení je pro nás tou nejlepší vizitkou, děkujeme za něj.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• Neměli sice na skladě myčku a lednici, ale vyšli mi maximálně vstříc a nabídli alternativu.
    • Žádné

Maximální spokojenost

Dobrý den paní Johanko,

• výborná komunikace
    • vše zařídí bez problému

Určitě doporučuji, předem jsem si volala, jestli veškeré zboží v setu mají skladem a s paní se dalo výborně domluvit. Digestoř mi poslali o dva dny později, ale to jsem předem věděla. Určitě doporučuji

Dobrý den paní Janíková,
    děkujeme za Vaši pochvalnou recenzi, která vždy našemu týmu udělá radost. Věříme, že budete spokojena i se svými novými spotřebičemi a při dalším nákupu na našich stránkách se budeme opět těšit. Děkujeme Vám.
    Zdraví Váš tým www.vestavne-sety.cz.

• velmi výhodné ceny setů

Dobrý den paní Eliško,
    děkujeme za Vaše kladné hodnocení a věříme, že se na nás obrátíte i při dalším nákupu.