Vše v pořádku. Nakupuji zde ráda.

• Super zboží, dodání rychlé.

• Rychlé dodání!

Obchod při objednávání zboží informoval, že dodání bude trvat asi 20 dní. Od objednání zboží je to týden, tak zatím čekám.

• velký výběr
    • originální věci
    • kvalitní

s tímto obchodem jsem maximálně spokojená, když byl nějaký problém, ne z jejich strany, byli vstřícní a spolu jsme vyřešili

100% spokojenost

rychlé vyřízení objednávky

S tímto obchodem jsem moc spokojená. Velkou výhodou je krátká doba dodání. Tento nákup nebyl první, občas si o jednávám zboží a to si myslím, že mluví samo za sebe. Kdybych nebyla spokojená, nic bych si podruhé neobjednala.

Nakupovala jsem zde poprvé a byla jsem velmi mile překvapena rychlosti vyřízení mé objednávky

Určitě si zde objednat.Rychlé dodání,kvalitní zabalení výrobku a hezké výrobky.Moc jsem potěšila ty nejmenší.Marcela

• Rychle dodání

Rychlé dodání

Výborná komunikace, pečlivě zabaleno

Super

• Velmi zajímavý sortiment, dobrá komunikace, rychlé dodání - vše k mé spokojenosti

• Rychlé vyřízení.
    • Za tuto cenu by mělo být zboží kvalitněji vyrobeno. Kovové části odřené.

S obchodem nemáme zkušenosti, prodej proběhl v pořádku. Asi jsme narazili na trojkový kus z Asie, došla barva. Kovový rám celý odřený.

Reakce obchodu Velký Košík

Dobrý den, mrzí nás, že jste nebyl spokojen. Za kvalitou našeho zboží si stojíme a je možné, že jste obdržel vadný kus. Máte možnost zboží v případě vaší nespokojenosti vrátit ve 14 denní lhůtě, případně vyreklamovat rozbitý kus. Prosím kontaktujte náš zákaznický servis na e-mail [email protected], nebo telefonicky na čísle 245 008 200.

dobrý

• Rychlé dodání požadovaného zboží. Dobrá informovanost o dodání a pohybu zboží.

velký výběr zboží

Vždy přijde vše v pořádku