• výběr zboží (37)
  • zboží není skladem (3)

Vse ok

• Skvĕlé
  • nakoupil v obchodě Velký Košík před 2 týdny

• super zboží, doporučuji všem :-)
  • nakoupil v obchodě Velký Košík před 2 týdny

objednávku jsem uhradila platební kartou - až po mé urgenci platbu po čtyřech dnech dohledali, další čtyři dny urgencí trvalo, než konečně vyexpedovali a poslali mi číslo zásilky, ve výsledku spolu s doklady k mé zásilce, zaslali i balící list /včetně adresy/ a návod od zásilky někoho jiného, byl to můj, myslím, třetí nákup a doposud bylo vše OK, tak nevím, co se stalo :-(

Reakce obchodu Velký Košík

Dobrý den. Velmi se omlouváme za potíže spojené s vaší objednávkou. Stala jste se součástí série nešťastných náhod. Technická chyba v našem systému způsobila nepropsání vaší objednávky a v součinnosti s právě probíhanou inventurou došlo k dalšímu následnému zdržení expedice. Děkujeme za kontaktování našeho zákaznického centra, děláme vše pro napravení vzniklé situace a dopravení vašeho balíčku k vám v nejkratším možném čase. Věříme, že jsme neztratili vaši důvěru.

• nakoupil v obchodě Velký Košík před 1 měsícem

Vše v pořádku

• nakoupil v obchodě Velký Košík před 2 týdny

• rychle dodano a v poradku

vyhoda vse rychle

• nakoupil v obchodě Velký Košík před 2 týdny

široký sortiment zboží,rychlé dodání, rozumné ceny

Dobré

• nakoupil v obchodě Velký Košík před 2 týdny

• vždy vše probíhá v pořádku
  • nakoupil v obchodě Velký Košík před 2 týdny

• zboží již nebylo na skladě, to mi moc mrzí

nakupuji opakovaně , a jsem spokojená

vždy všechno v pořádku

Rychlé vyřízení objednávky

• nakoupil v obchodě Velký Košík před 2 týdny

Vše je vždy v naprostém pořádku

• Pohodlný nákup z domu
  • nakoupil v obchodě Velký Košík před 3 týdny

Při objednání mi bylo oznámeno, že je zboží na skladě. Zboží mi však nebylo dodáno ani mě nijak neinformovali až po mé urgenci ,mi bylo sděleno, že zboží není na skladě a že čekají na naskladnění. S takovým přístupem jsem se ještě nesetkala a proto tento eshop nedoporučuji.

Reakce obchodu Velký Košík

Dobrý den. Velmi nás mrzí vaše negativní zkušenost. Rádi bychom však uvedli fakta na pravou míru. Vámi objednávané zboží ve chvíli vytvoření objednávky bylo uváděno jako nedostupné a potvrzena byla pouze vaše objednávka, nikoliv dostupnost vybraného produktu. Následující den po přijetí vaší objednávky a ověření platby byla objednávka postoupena k realizaci a byl vám odeslán email informující o předpokládaném termínu expedice z důvodu nedostupnosti zboží. Dva dny poté jste objednávku na svou žádost zrušila. Zboží, které nemáme skladem a čekáme na jeho znovu naskladnění můžeme v rámci objednávek pouze předrezervovat.

• nakoupil v obchodě Velký Košík před 3 týdny

S nákupem jsem spokojena, můžu jen doporučit.

rychlost

• nakoupil v obchodě Velký Košík před 1 měsícem

• chtěl jsem si zboží vyzvednout ZDARMA jak jak inzerujete , ale ono nic - nechali jste si zaplatit dobnášku do domu a já jsem měl púl dne zabitej !!!!!

Vzhledem k povaze zboží (lehký plech.gril , uvnitř ještě vystlaný jak nevím co ) , tak jsem si ho mohl vyzvednout ZDARMA JAK JSTE INZEROVALI v místě a nemusel jsem tvrdnout doma

Reakce obchodu Velký Košík

Dobrý den, mrzí nás jakékoliv nedorozumění, ke kterému mohlo dojít. Z vaší připomínky bohužel není zřejmé, kde přesně nastala chyba. Každopádně Vertikální párty grill sice přesahuje limity pro výdejní místa sítě Zásilkovna, ale bez obav jste mohl využít služeb konkurenčních GEISpointů, které rovněž nabízíme. To, že jste sám zvolil doručení kurýrem jsme bohužel nemohli více ovlivnit.

Přehledná nabídka zboží.
    Ochotný personál.

• nakoupil v obchodě Velký Košík před 3 týdny

Příjemné nakupování, přehledná a široká nabídka, dobré ceny.