• Bez informování mě změnily pobočku zásilkovny. Také pracuji v internetovém obchodě, vím že bývají pobočky plné a nepřijímají, ale bez kontaktování zákazníka si nedovolíme změnit pobočku.

Reakce obchodu Upraženo.cz

Upřímně nás mrzí, že jste s dodáním vaší objednávky nebyla spokojená. Nicméně jsme v tom trochu nevinně - dodání jsme avizovali 14.6., a v této lhůtě byla také vaše objednávka připravena k vyzvednutí. A jelikož sama pracujete v e-shopu, tak se vám možná také někdy stalo, že Zásilkovna balík přesměrovala na jinou pobočku sama od sebe. Ani my bychom si nedovolili měnit zákazníkovi pobočku Zásilkovny.

Za změnou doručení tedy nebyl zlý úmysl, ale přesměrování Zásilkovny, o kterém jsme my bohužel neměli ani tušení. S úpzdravem Upraženo.cz

Reakce obchodu Upraženo.cz

Moc vám děkujeme za recenzi a budeme rádi, když nám dáte vědět, co můžeme příště vylepšit :) S pozdravem tým Upraženo.cz

• Káva výborná
    • Dlouhá dodací lhůta, konkurence umí rycleji
    • Balení....

Reakce obchodu Upraženo.cz

Děkujeme vám za zpětnou vazbu, jak jsme již řešili, vaše zásilka bohužel byla během cesty poškozena. Věříme, že další objednávka již dopadla v pořádku :). S pozdravem tým Upraženo.cz

• Rychlost, zasilkovna

Kapsle pro nesspresso preslazene, bez pěny, s kávou to nemá nic společného… takové horší nesscafe 3v1 v kapsli

Reakce obchodu Upraženo.cz

Mrzí nás, že jste s kapslemi nebyla příliš spokojená. Jak se říká tisíc lidí, tisíc chutí a zatím jsme takovouto zpětnou vazbu na chuť od zákazníků neměli. Věříme ale, že se vám s jinými kapslemi trefíme do vkusu :) S pozdravem tým Upraženo.cz

Obj.30.3.dosud jsem nedostala výzvu k vyzvednutí.

Reakce obchodu Upraženo.cz

Dobrý den, doručení vaší objednávky jsme avizovali na 7.4., čemuž se tak i stalo - dodání na výdejní místo v Brně trvá déle jelikož se jedná o naši zpřátelenou pobočku, kam odesíláme balíčky pouze jednou týdně. Kompenzací za delší čekání je pak doprava zdarma :) S pozdravem Upraženo.cz

• neodpovídají za maily, pokud se to týká problému

"čokoládové" kapsle do nespressa se při použití komplet roztavily (zkouseno na dvou ruznych modelech), vysledná chut nápoje nápadně po plastu. Při dotazu co s tím na jejich podporu, nikdo ani po mesici neodpovedel. nesolidní pristup, nemůžu doporučit ani s pistoli u hlavy.

Reakce obchodu Upraženo.cz

Moc nás mrzí, že jste nebyla spokojená s nákupem. Bohužel zprávu od vás jsme nikde nenašli, psali jsme vám proto na základě této recenze e-mail, abychom s vámi reklamaci vyřešili. Pistoli u hlavy vám určitě nikdo nedrží, vždy se snažíme vyjít našim zákazníkům vstříc, což je možné vidět v absolutní většině recenzí :) S pozdravem tým Upraženo.cz

chuť kávy

Reakce obchodu Upraženo.cz

Moc vám děkujeme za recenzi a těšíme se zase příště :) Věříme, že nedoporučení je vzhledem k procentuálnímu hodnocení pouze překlap :) S pozdravem tým Upraženo.cz

• kapsle maji casto problem "prasknout" v kavovaru a misto toho protika jen voda
    • slaba az vodova chut, je treba si dat dve kapsle

u zbozi "Testovací balíček, Origen Coffee – 80 kapslí pro Nespresso kávovary" mi prisla uplne jina kava nez je uvadena u produktu a pouze deseti kusove baleni ( 20+20+20+10).

Kontaktoval jsem obchod pro vysvetleni a pripadnou nahradu/kompenzaci ale zatim bez odezvy..

Reakce obchodu Upraženo.cz

bohužel jsme od Vás žádný email neobdrželi. Prosím, napište nám znovu na [email protected] a reklamaci samozřejmě co nejdříve vyřešíme. Problém s neprotékajícími kapslemi prověříme a omlouváme se za něj. Mohlo se jednat o vadnou várku od dodavatele. S pozdravem tým Upraženo.cz

Nejdříve zaměnili balík a přišlo úplně něco jiného než bylo objednáno.
    Správný balíček dorazil po týdnu od objednání, sušenky měly roztrhaný obal (tedy na vyhození).

Komunikace po doručení špatné zásilky fungovala dobře, ihned druhý den zaslali kurýra pro vyzvednutí špatné zásilky.

Reakce obchodu Upraženo.cz

Dobrý den, záměna balíků nás opravdu mrzí (v jeden den se nám sešla dvě stejná jména zákazníků, a proto došlo k záměně). K roztrhnutí obalu od sušenek muselo dojít při přepravě zboží. Jako kompenzaci jsme Vám zaslali sušenky znovu. Je nám líto, že došlo k těmto nepříjemným událostem. Doufáme, že jste s produkty, i přes komplikace spokojená. S pozdravem tým Upraženo.cz

Zboží uhrazeno a na potvrzené objednávce je uvedeno : "(termín dodání je čistě orientační). V případě osobního odběru prosím vyčkejte na zprávu, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí. " Takže již 6 dnů čekám, kdy bude objednaná a zaplacená káva upražena a připravena k vyzvednutí.
    Takže asi tak.

Reakce obchodu Upraženo.cz

Dobrý den, pane Luboši, mrzí nás, že jste s rychlostí doručení nebyl spokojen. V kategorii zrnková káva upozorňujeme , že doručení zrnkové kávy může trvat déle, pražíme podle došlých objednávek. Stejně tak v rekapitulaci objednávky píšeme očekávané datum doručení, což bylo ve vašem případě 2. 6., jelikož jste si zásilku nechal poslat na náš spřátelený obchod v Brně, kam zásilky posíláme většinou dvakrát týdně. Doručení na výdejnu v Brně bohužel trvá déle, na druhou stranu je ale zdarma. Ačkoliv jsme nesplnili vaše očekávání, co se rychlosti týče, doufáme, že vám naše káva bude chutnat a budete s ní spokojen. S pozdravem tým Upraženo.cz

Obchod je v pohodě, ale Objednané zboží (čokolády Dolce Gusto) jsou vodove, bez chuti.

Reakce obchodu Upraženo.cz

Děkujeme vám za recenzi a mrzí nás, že jste s produkty nebyla spokojená. Jak se říká, tisíc lidí, tisíc chutí, na vámi zvolené produkty máme veskrze pozitivní ohlasy a je škoda, že jsme se vám netrefili do chuti. U většiny čokolád je doporučeno použít jednu kapsli na zhruba 180 ml vody, nápoj je potom chuťově výrazný :)

• Recenze smazána na žádost zákazníka.

• relativně dobrá nabídka produktů (podle jejich názvů)
    • nedobrá chuť produktů

Reakce obchodu Upraženo.cz

Dobrý den, rádi s vámi reklamací kapslí vyřešíme. Mrzí nás, že jste s chutí některých produktů nebyl spokojen, ale jak se říká "tisíc lidí, tisíc chutí". Na spokojenosti našich zákazníků si zakládáme a věříme, že dokážeme situaci vyřešit k vaší spokojenosti :) Ozvěte se nám prosím na mail [email protected] s produkty, které vám nevyhovovaly. My jsme vás zkoušeli kontaktovat, ale zatím bez úspěchu :) S pozdravem tým Upraženo.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Rychle dodání
    Kapsle dobré, když zrovna vytečnou do hrnečku, víc jak polovina kapslí teče úplně mimo.

Reakce obchodu Upraženo.cz

Dobrý den, mohli bychom poprosit o informaci, o které kapsle se jedná? Prosím napište nám na [email protected], rádi bychom situaci vyřešili k vaší spokojenosti :)

• Rýchle dodanie, dobrá kombinácia.
    • Kávové kapsule akoby boli málo doplnené, káva má vodovú, nekvalitnú chuť

• Rychlé vyřízení objednávky. Vše přišlo v pořádku. Levnější.
    • Vše strašně přeslazené. Cappuccino ani kává s mlékem nechutná vůbec jako káva. Nikde na stránkách jsem nenašla složení, ani zda se jedná o kávu instantní či mletou. Cappuccino obsahuje zřejmě instantní kávu nevalné kvality protože to chutná jako preslazena melta. Již nikdy více. S originálem, či třeba s kapslemi z Lidlu se to nedá srovnat.

Nedoporučuji. Přeslazené, nechutná jako káva.

Bohužel kapsle do Dolce Gusta nesedí, při přípravě kafe teče voda okolo. Několik kapslí bylo poškozených, ale i u ostatních kapslí je to stejné.

• Byli doručené jiné příchutě.Omluva žádná jen vysvětlení ,že neprepsali nabídku.