• nakoupil v obchodě Upraženo.cz před 2 týdny

Děkujeme. ♥

• nakoupil v obchodě Upraženo.cz před 3 týdny

• velký výběr kávy

Reakce obchodu Upraženo.cz

Nejen velký výběr, ale i maximální kvalita, za tím si stojíme! Děkujeme! :-)

• nakoupil v obchodě Upraženo.cz před 1 měsícem

• Rychlá komunikace i doprava, přátelský přístup, kvalitní zboží

Děkujeme! :-)

• nakoupil v obchodě Upraženo.cz před 2 měsíci

Reakce obchodu Upraženo.cz

děkujeme za recenzi! Vašeho názoru si velice vážíme, v současnosti přecházíme na nový web, který bude ještě rychlejší, tak se může stát, že Vaši objednávku vyřídíme ještě dřív, než vůbec objednáte, no není to super? :o) Tak určitě sledujte. ;-)

• nakoupil v obchodě Upraženo.cz před 3 měsíci

• velký výběr kapslí do nespressa

Výborná alternativa originálních kapslí. Vyzkoušeno, spokojenost.
    Při poslední objednávce chybějící dekalcifikační sáčky - okamžitě napraveno a odesláno - kdyby tak fungovaly jiné e-shopy, byl by svět veselejší :-)

Dobrý den Pavle,

děkujeme za recenzi, taky nám udělala svět veselejší! Vašeho názoru si velice vážíme, v současnosti přecházíme na nový web a rozšiřujeme naši nabídku, tak nezapomeňte sledovat stránky a odebírat náš newsletter, aby Vám nic neuniklo! ;)

• nakoupil v obchodě Upraženo.cz před 3 měsíci

S obchodem je vše OK. Problém je doprava. Nelze vybrat jiného dopravce, než Českou poštu. Trvalo mi skoro 14 dní, než jsem se k balíku dobral. No prostě "normální" Česká pošta. Balík nedovezou a na poště ho pak nemohou najít. A když ho najdou, tak je obal v katastrofálním stavu. Pokud nebude možnost dopravy přes jiného dopravce, už bych tady nic neobjednal.

Dobrý den pane Malý,

děkujeme za recenzi! Vašeho názoru si velice vážíme, a proto nyní nabízíme dopravu i pomocí kurýra PPL nebo přes Zásilkovnu. Nezapomeňte sledovat náš web a newsletter, aby Vám neunikly žádné novinky. ;)

• jsem velice spokojena

Reakce obchodu Upraženo.cz

děkujeme za recenzi! Vašeho názoru si velice vážíme, v současnosti přecházíme na nový web a rozšiřujeme naši nabídku, tak nezapomeňte sledovat naše sociální sítě a odebírat newsletter, aby Vám nic neuniklo! ;)

• nakoupil v obchodě Upraženo.cz před 3 měsíci

- úžasný výběr kvalitního zboží
    - dobré ceny
    - mimořádně rychlé dodání

Dobrý den Heleno,

• nakoupil v obchodě Upraženo.cz před 3 měsíci

Nakupovala jsem již podruhé a vždy všechno bez jediného problému.

Dobrý den Helen,

• Velky vyber
    • Rychle dodani

• nakoupil v obchodě Upraženo.cz před 4 měsíci

Spolehlivý prodejce se širokou nabídkou za skvělé ceny. Jsem velmi spokojená.

Dobrý den Heleno,

děkujeme za recenzi! Vašeho názoru si velice vážíme, v současnosti přecházíme na nový web a neustále rozšiřujeme naši nabídku, tak nezapomeňte odebírat náš newsletter, aby Vám nic neuniklo. ;)

• nakoupil v obchodě Upraženo.cz před 4 měsíci

Reakce obchodu Upraženo.cz

děkujeme za recenzi! Vašeho názoru si velice vážíme, v současnosti přecházíme na nový web, který bude ještě rychlejší, tak se může stát, že Vaši objednávku vyřídíme ještě dřív, než vůbec objednáte, no není to super? :-) Tak určitě sledujte. ;-)

• nakoupil v obchodě Upraženo.cz před 6 měsíci

Rychlé dodání, dobré ceny, dobré kafe.

Reakce obchodu Upraženo.cz

děkujeme za recenzi! Vašeho názoru si velice vážíme, v současnosti přecházíme na nový web a rozšiřujeme nabídku, tak nezapomeňte sledovat náš facebook a instagram, aby Vám neunikly žádné novinky. ;)

• Dobrá komunikace, rychlé dodání

Reakce obchodu Upraženo.cz

děkujeme za recenzi! Vašeho názoru si velice vážíme, v současnosti přecházíme na nový web a rozšiřujeme nabídku, tak nezapomeňte odebírat náš newsletter, aby Vám neunikly žádné novinky. ;)

• Přehlednost, spolehlivost.
    • Měli jsme nesrovnalost s objednávkou, vše bylo příjemným způsobem vyřešeno. Velmi vstřícné jednání.
    • Zásilka byla odeslána obratem, prakticky okamžitě po zaplacení.
    • V poslední době se dost zúžil výběr kapslí s příchutí pro náš typ kávovaru - ale nevím, zda je to nedostatek na straně obchodu, anebo spíš výrobců a distribuce.

Reakce obchodu Upraženo.cz

děkujeme za recenzi! Vašeho názoru si velice vážíme, v současnosti přecházíme na nový web a rozšiřujeme naši nabídku, tak nezapomeňte sledovat náš newsletter, facebook a instagram, aby Vám žádné novinky neunikly. ;)

• nakoupil v obchodě Upraženo.cz před 7 měsíci

rychlé vyřízení objednávky, vlastně obratem

• nakoupil v obchodě Upraženo.cz před 7 měsíci

• rychlost , vzorky kávy, ochota

Reakce obchodu Upraženo.cz

děkujeme za recenzi! Vašeho názoru si velice vážíme, nezapomeňte sledovat náš nový web a newsletter, aby Vám neunikly žádné novinky. :)

• nakoupil v obchodě Upraženo.cz před 8 měsíci

• Druh zboží, který není obvyklý a za přijatelné ceny.
    • K přepravě zboží je využívána Česká pošta.

Dobrý den Michale,

děkujeme za recenzi! Vašeho názoru si velice vážíme, a proto nyní nabízíme dopravu i pomocí kurýra PPL. Nezapomeňte sledovat náš web a newsletter, aby Vám neunikly žádné novinky. ;)

• nakoupil v obchodě Upraženo.cz před 8 měsíci

super

Reakce obchodu Upraženo.cz

děkujeme za recenzi! Vašeho názoru si velice vážíme, nezapomeňte sledovat náš newsletter a eshop, aby Vám neunikly žádné novinky. :)

• nakoupil v obchodě Upraženo.cz před 9 měsíci

• Vzhledem,že máme dodávku krátkou dobu ochutnávek moc nebylo.Zatím dobré.Podporujeme české výrobce.

Dobrý den Jarko,

děkujeme za recenzi! Vašeho názoru si velice vážíme, v současnosti přecházíme na nový web a rozšiřujeme naši nabídku, tak nezapomeňte sledovat. :)