• Osobní jednání

Vše v pořádku.

• Dlouhá dodací doba
    • Žalostná komunikace
    • Neprofesionální chování prodejce

Tento obchod/majitel má zcela zásadní problém s komunikací, bohužel i se zásadami slušného chování. Na telefonním čísle nikoho nezastihnete, na email dostanete odpověď v řádu dnů, nejrychlejší komunikace skrze chat v řádu několika hodin a to ještě ve dvou slovech. U zboží byla uvedena informace o modelové sezóně pro rok 2024, realita byla ovšem 2021/2022. Chybu může udělat každý, nicméně jsem tento fakt ověřoval přes chat s prodejcem který mi potvrdil model 2024, chtěl jsem se tak vyhnout zbytečnému vrácení zboží, bohužel marně. Objednávku jsem vytvořil a zaplatil 30.5(Čt), až do 4.6 (Út) neproběhla žádná komunikace. Odeslání proběhlo až po dvou pracovních dnech od zaplacení objednávky. Zboží jsem obdržel 5.6, obratem jsem vyplnil reklamační formulář na stránkách prodejce s odstoupením od smlouvy v zákonné lhůtě a zboží následující den odeslal včetně prilozeneho vytisknutého formuláře. Od podání reklamace se obchod neobtěžoval v podstatě týden na jakoukoli odezvu, až do 12.6, kdy přišla strohá informace, že obchod celá situace mrzí. Od té doby až do dnešního dne, není reklamace vyřízená a zaplacená částka nebyla stále vrácena na můj účet. Opakované pokusy o komunikaci s obchodníkem neúspěšné, na email nereaguje, telefon nikdo nezvedá. V podpisu jediného emailu který jsem od majitele obdržel je, že se jedná o Vášnivého sportovce. Držím palce aby se z něj jednou stal i vášnivý a slušný prodejce. Do té doby doporučuji všem se tomuto obchodu vyhnout obloukem!

Dobrý den Petře,
    děkujeme za Vaši recenzi, i když je především negativní, ale takový horor to z našeho pohledu nebyl, což jsme si ovšem vysvětlili již a omluvili se.

Problém v komunikaci vznikl především z důvodu dovolené u nás, za což jsme se omluvili, ale všechny základní emaily o přijetí objednávky a její expedici Vám dorazili.

Co se týče expedice, tak jste objednával ve čtvrtek v noci, v pátek bohužel probíhala zmíněná dovolená v expedici, vše tedy bylo připraveno po víkendu v pondělí, ale dopravce Zásilkovny jezdí brzy a tak odvezl až v úterý, balík byl u Vás ve středu.

A poslední zmiňovaná věc, modelová řada, byla naše chyba, že jsme si toto fyzicky neověřili, nicméně jsme nečekali, že když nám výrobce dodá zboží z předobjednávky pro sezonu 2024, že dodá model 2022, to jsme si také již vysvětlili a omluvili se za nedorozumění.

Nabídli jsme Vám bezplatné vrácení a kompenzaci, snažili jsme se tedy z naší strany celou situaci napravit, jak jen to šlo, i když víme, že to byla zcela nešťastná objednávka, což se nám stává tak jednou za 10 let, bohužel zrovna u Vás.

Věříme, že příště budete spokojen stejně jako většina zákazníků níže.

S přáním hezkého léta, tým UniqueSport.cz

Komunikácia a doručenie super

Dobrý den Palo,

jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a děkujeme za Vaši recenzi a doporučení.

S přáním hezkého dne, tým UniqueSport.cz

• Rychlé vyřízení, komunikace, vstřícnost.

Reakce obchodu UniqueSport.cz

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení, jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen.

S přáním hezkého dne, tým UniqueSport.cz

• Rychlost, bez problémů, byla jsem spokojená

Dobrý den Zdeno,

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena.

Rychlost, spolehlivost

Dobrý den Hanko,

jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená a děkujeme za Vaši recenzi a doporučení.

S přáním hezkého dne, tým UniqueSport.cz

• Vše v pořádku, doporučuji.

• Rychlá reakce -

Jsem celkově spokojen.

Dobrý den Miloslave,

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen.

Dobrý den Jano,

jsme rádi, že jste byla s naší rychlostí a nákupem spokojena a děkujeme za recenzi.

S přáním hezkého dne, tým UniqueSport.cz

Rychle jednani i doruceni, spokojenost.

Dobrý den Radku,

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Jsme rádi, že jste byl s naší rychlostí a nákupem u nás spokojen.

• Dobré ceny

Rychlost vyrizeni objednavky!

• Spolehlivost dobrá komunikace podpora produkru

Dobrý den Karle,

• OK.

OK.cena.

• Skvělý přístup k zákazníkovi, maximální snaha doručit zboží včas i v předvánočním přetížení. Přívětivá komunikace, férové jednání.

Tento obchod potvrzuje rčení "náš zákazník, náš pán". Naprostá spokojenost.

Zdravíme Pavle,

děkujeme za Vaši recenzi, která nás velmi potěšila, zlepšila nám všem den a jsme za ní moc rádi, toto je přesně náš cíl!

Máte u nás schovaný dárek pro příště :)

S pozdravem, tým UniqueSport.cz

• velmi rychlá a vstřícná komunikace

Reakce obchodu UniqueSport.cz

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Jsme rádi, že jste byl s naší komunikací a nákupem u nás spokojen.

S přáním hezkého dne, tým UniqueSport.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Flexibilita

Pohotové jednání, v případě problému pohotová komunice s majitelem.

Zdravíme Radku,

S přáním pevného zdraví, tým UniqueSport.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.