• Výhodná cena,rychlé dodání,bezproblémová komunikace

Dobrý den Ondro,

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení, jsme velice rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený.

S přáním hezkého dne tým UniqueSport.cz

• nakoupil v obchodě UniqueSport.cz před 3 týdny

se společností UniqueSport.cz nejsem moc spokojena hned v den objednání zboží jsem odeslala i platbu - až po 5. dnech čekání jsem vůbec dostala potvrzení že jim platba vůbec dorazila... a pak po 2. dnech napsali že balíček odeslali na zásilkovnu a 4. dny trvalo než mi přišel email že balíček můžu v zásilkovně vyzvednout...jelikož jsem objednávala tejpovací pásky pro malé minko a potřebovala je docela surně jsem se s tak dlouhým čekáním ještě nesetkala....a to jsem na UniqueSport.cz mezi tím 4 x volala ani nikdo raději nezvedal telefony...ale zboží po více jak týdnu odrazilo...takže sláva !!

Dobrý den Jano,

děkujeme za Vaši recenzi.

K Vaší recenzi bychom na naši obranu rádi uvedli náš pohled. Zboží jste objednala ve středu odpoledne, nevíme z jakého důvodu nám platba dorazila až v pátek, víkend samozřejmě nemůžeme počítat do procesu, bohužel vzhledem k okolnostem místo pondělí, jsme zaslali v úterý, další dva dny putovalo zboží k Vám přes Zásilkovnu, v konečném součtu z toho týdne, než Vám zboží dorazilo, jsme čekali 3 dny na platbu a 2 dny trvala doprava, těžko jsme to mohli více uspíšit, i když tam 1denní rezerva byla, za což se omlouváme.

Pokud potřebujete zboží urgentně, pro příště doporučujeme tuto skutečnost uvést do poznámky, mohli bychom na to reagovat, zároveň vybrat rychlejší dopravu do druhého dne a především platbu, třeba platební kartou nebo na dobírku, které nabízíme a nezdrží tak celý proces objednávky.

• nakoupil v obchodě UniqueSport.cz před 3 týdny

• Rychlost , spolahlivost.

Dobrý den piŤu,

jsme rádi, že nás považujete za rychlý a spolehlivý obchod a děkujeme za Vaši recenzi a doporučení.

• nakoupil v obchodě UniqueSport.cz před 1 měsícem

• Zboží dorazilo rychle a v pořádku.

Reakce obchodu UniqueSport.cz

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený.

• nakoupil v obchodě UniqueSport.cz před 2 měsíci

• Mohu si vybrat v klidu domova

Dobrý den Ivo,

Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena a děkujeme za Vaši recenzi a doporučení.

• nakoupil v obchodě UniqueSport.cz před 2 měsíci

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nakoupil v obchodě UniqueSport.cz před 2 měsíci

• Skvělá komunikace, ochota, vstřícnost....

Dobrý den pane Nový,

velice děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Jsme rádi, že jste s naším přístupem spokojený a nakupujete u nás pravidelně :)

• nakoupil v obchodě UniqueSport.cz před 2 měsíci

• Vše zcela OK, bezchybná komunikace s obchodem, bezproblémové vyřízení požadavků.
    • Zadrhla se trochu doprava, ale to jde na vrub přepravci (zpozdění při doručení na Zásilkovnu).

Dobrý den pane Drdo,

jsme velice rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený a děkujeme za Vaši recenzi a doporučení našeho obchodu, i když se objednávka lehce zdržela při přepravě.

• nakoupil v obchodě UniqueSport.cz před 2 měsíci

Zboží bylo perfektně zabaleno, tzn., že krabička byla zabalena poškozená, což syna, jelikož to byl dárek mrzí !

Reakce obchodu UniqueSport.cz

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás byl spokojený i přes poškozený obal jak uvádíte, což si nedokážeme vysvětlit, pokud nebylo poškozeno balení, protože bychom určitě zboží v poškozeném obalu neposílali, navíc hodinky Casio jsou v designové plechové krabičce, která slouží pro uložení hodinek.

Pokud můžeme nějak pomoci, tak nás neváhejte kontaktovat.

• Jedny z nejnižších cen Skins
    • Ač je zboží označené jako skladem, tak skladem není.

Objednával jsem 3 kusy prádla Skins. Všechny tři kusy byly označeny, že jsou skladem a přitom jeden z nich nebyl.
    Vybral jsem tedy náhradní, opět označené jako sklad, opět skladem nebylo a čekal jsem dva týdny na jeho doručení. Když přišlo, zjistil jsem, že je kazové a opět řešil výměnu.
    Když jsem zkusil v mailu naznačit finanční kompenzaci neustálých problémů, bylo mi odpovězeno ve smyslu, že mám být rád, že e-shop platí poštovné...
    Fungující a seriózní eshop musí mít zboží, o kterém tvrdí, že je skladem, opravdu na skladě a v případě několika chyb u jedné objednávky alespoň nabídnout kompenzaci.

• nakoupil v obchodě UniqueSport.cz před 2 měsíci

• nejlevnější obchod v sortimentu hodinek Casio

Reakce obchodu UniqueSport.cz

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení.

Jsme velice rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Ceny se snažíme držet dlouhodobě konkurence schopné, nejen na sortiment hodinek Casio ;)

• nakoupil v obchodě UniqueSport.cz před 3 měsíci

Výborné náhradní boty. Zkušenosti ze sportovní činnosti mohu posoudit až později.

Dobrý den Mikule,

velice děkujeme za Vaši recenzi a doporučení.

Jsme velice rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena a sdílíme Vaše nadšení s ponožkobotami SKINNERS :) http://www.uniquesport.cz/cz-kategorie_475051-0-ponozkoboty-skinners.html .

• nakoupil v obchodě UniqueSport.cz před 3 měsíci

Zboží přišlo nefunkční. Odkázali mě na reklamace jinde- po 3. kontaktu - nebrali, neodpověděli na tel,, až email. Nenabídli vrácení nefunkčního zboží - tentýž den doručení

Reakce obchodu UniqueSport.cz

děkujeme za Vaši recenzi, ikdyž negativní.

Bohužel nás mrzí Váš postoj k této situaci, kterou jsme se snažili maximálně řešit, přišli jsme s návrhem na odstranění závady, který nezabral a tak Vás vyzvali k zaslání zboží do autorizovaného servisu(z důvodu urychlení reklamace), kde dostanete nejlepší možný servis. Nic jste nenamítal, až nyní v této recenzi..
    Je nám líto, ale nejsme schopni za Vás rozhodovat, jestli chcete zboží vrátit nebo reklamovat, to jste nám také nesdělil. Příště prosíme řešit všechny potíže nejdříve s námi, než abychom se vše dozvěděli až tímto způsobem.

Za vzniklé potíže se omlouváme.

• nakoupil v obchodě UniqueSport.cz před 3 měsíci

Absolutní spokojenost s obchodem, perfektní komunikace a rychlé dodání. Doporučuji!

Reakce obchodu UniqueSport.cz

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Jsme velice rádi, že jste byl s nákupem u nás absolutně spokojen.

• Rychlé doručení

Dobrý den Jirko,

jsme velice rádi, že jste byl s nákupem a rychlostí dodání spokojen a děkujeme za Vaši recenzi a doporučení.

• nakoupil v obchodě UniqueSport.cz před 4 měsíci

• Doba dodání

Vzhledem k široké konkurenci nechápu jejich lhostejnost ohledně rychlosti dodání zboží skladem - objednávka z 1.5. k dispozici až 9.5. Nikdy více!

Reakce obchodu UniqueSport.cz

děkujeme za Vaši recenzi, ikdyž negativní, ovšem pomáhá nám zlepšovat naše služby.

Objednávka byla opravdu přijata 1.5. v noci, čili zprácována další den a odeslána 4.5., bohužel jako v předešlém případě musí zákazník počítat přes Zásilkovnu s delší dodací dobou, která ovšem v tomto případě byla opravdu dlouhá do 9.5., nicméně to už bohužel nejsme schopni ovlivnit. Každopádně asi na zboží příliš nespěcháte a tudíž nechápeme Váš příspěvek, pokud ještě dnes 13.5., čeká Vaše zboží k vyzvednutí.

Za zdržení a vzniklé potíže se omlouváme.

• nakoupil v obchodě UniqueSport.cz před 4 měsíci

• hodně dlouhá doba více než týden od zaplacení do doručení

Reakce obchodu UniqueSport.cz

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Jsme rádi, že jste byl i přes delší dodací dobu, která byla způsobena formou platby a dopravy, u nás pokojen.

V případě, že potřebujete zboží urgentně, je třeba zvolit expresní kurýrní službu a např. platbu kartou nebo na dobírku, pokud zvolíte, jako ve Vašem případě, platbu předem na účet a dopravu přes Zásilkovnu, může se doba dodání vyšplhat až na zmíněný týden. Nebo nás příště kontaktujte a po domluvě spolu zvolíme pro Vás nejlepší možné řešení ;)

• nakoupil v obchodě UniqueSport.cz před 5 měsíci

Rychla dodavka, ale hlavne ocenuji komunikaci.

Reakce obchodu UniqueSport.cz

jsme velice rádi, že jste byl s nákupem a naší komunikací spokojen a děkujeme za Vaši recenzi a doporučení.

• nakoupil v obchodě UniqueSport.cz před 5 měsíci

Velmi dobré ceny ve srovnání s konkurencí.

Reakce obchodu UniqueSport.cz

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Těší nás Vaše spokojenost s nákupem u nás.

• Zboží bylo skladem

Dodání do druhého dne