• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

• Rychlé doručení zboží.

Dobrý den Miroslave,

děkujeme za recenzi s jsme rádi, že jste byl u nás spokojen, příště se pokusíme být 100% ;)

S pozdravem, tým UniqueSport.cz

Vse v pořádku , jen delší dodací lhůta, ale před Vánocemi se není čemu divit

Dobrý den Kláro,

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Jsme rádi, že jste byla spokojena i přes malé zpoždění ve Vánoční špičce.

• Výborná komunikace
    • Dobrá cena
    • Přehledné webovky

Naprostá spokojenost

• Velký výběr zboží, komunikace.

all ok

Reakce obchodu UniqueSport.cz

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení, vážíme si toho!

• Bez problémů

Dobrý den Vendy,

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Jsme rádi, že nákup u nás proběhl bez problémů.

• Výborná komunikace
    • Velká ochota

Vše proběhlo úplně bez problémů. Veškeré požadavky vyřešeny rychle a přesně. Mohu jen doporučit.

Dobrý den Andělo,

jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás, naší komunikací a ochotou velmi spokojena a děkujeme za Vaši recenzi a doporučení.

• dobrý výběr
    • přehledný e-shop
    • dodací doba
    • komunikace

Kromě trochu delší dodací doby OK. Navíc jsem nedostal od obchodu žádné potvrzení objednávky, pouze od heureky informaci o jejím přijetí. Zboží bylo skladem, objednával jsem v neděli a v úterý odpoledne jsem tedy obchodu napsal na chat na jejich stránkách. Po cca 2 hodinách mi přišel i email, že zboží bylo odesláno, což ale nebyla pravda, protože Zásilkovna stále na doručení obchodem čekala až do středy. I tak bych obchod doporučil, může se to stát, zvlášť v této složitější době.

Reakce obchodu UniqueSport.cz

děkujeme za Vaši recenzi.

Objednával jste přes Heureka košík, tedy potvrzení objednávky Vám přijde od Heureky, to mi bohužel neovlivníme.

Expedice se protáhla o 1 den, za delší dodací dobu se omlouváme, dopravci jsou aktuálně také zahlceni, ale myslím, že každý dělá co může v této nelehké době.

• Velký výběr kvalitního zboží

Reakce obchodu UniqueSport.cz

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Jsme rádi, že jste byl s naší nabídkou i nákupem spokojen.

• Velký výběr.

Dobrý den Roberte,

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás i nabídkou spokojený.

Reakce obchodu UniqueSport.cz

jsme rádi, že jste byl s naší rychlostí a nákupem spokojený a děkujeme za Vaši recenzi a doporučení.

S přáním pevného zdraví, tým UniqueSport.cz

Škoda vysoké hranice pro poštovné

Reakce obchodu UniqueSport.cz

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení.

Pokud máte na mysli poštovné zdarma, tak ho nabízíme již od 3tis. Kč, na některé vybrané produkty i pod touto hranicí ;)

• Dodání do druhého dne

Reakce obchodu UniqueSport.cz

jsme rádi, že jste s nákupem u nás a rychlostí spokojený a děkujeme za Vaši recenzi a doporučení.

S pozdravem, tým UniqueSport.cz

• Velký sortiment zboží a spolehlivost při nákupu.
    • Výhodné ceny

Dobrý den Ringo,

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Jsme rádi, že jste s naší nabídkou kvalitního sportovního vybavení a cenami spokojený.

Přejeme hezký den, tým UniqueSport.cz

Peníze byly od rána na účtu, ale zboží odeslali až další den a bylo pouze v krabici výrobku-bez dalšího obalení např. folií - bylo vidět, co se posílá.

Reakce obchodu UniqueSport.cz

děkujeme za Vaši recenzi, i když není zcela pozitivní, ale pomáhá nám zlepšovat naše služby.

Objednala jste si Bosu míč v sobotu, peníze opravdu dorazily v pondělí 14., ale bez poplatku za nadrozměrnou zásilku, který jsme Vám tedy odpustili, zaslali jsme v úterý přímo z depa Zásilkovny a další den bylo připraveno k vyzvednutí, což by tak bylo stejně, i kdybychom poslali v pondělí z naší domovské pobočky, protože doprava přes Zásilkovnu je delší, tedy jsme vycházeli z našich letitých zkušeností s touto dopravou a opravdu nedošlo k žádnému zdržení.

Co se týče balení, tak Bosu je dostatečně zabaleno od výrobce a není třeba ho dále balit proti poškození a plýtvat tak dalším materiálem, natož tím neekologickým jako je fólie. Opravdu takto tento typ zboží posíláme několik let, dle našeho to není svou povahou nijak choulostivé zboží a jste první, kdo na to poukazuje, ale chápeme Vás.

S přáním hezkého dne, tým UniqueSport.cz

vše v pohodě

Dobrý den Jirko,

velice děkujeme za pohodový nákup, jsme rádi, že jste byl spokojen.

• Solidní cena zboží

Dobrý den Jeldo,

jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás a cenami spokojený.

S přáním hezkého dne, tým UniqueSport.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Rychlost vyřízení objednávky