široký sortiment, časté cenové nabídky

OK

• velký sortiment

• velká nabídka
    • tragická komunikace

Objednal jsem zboží, podle eshopu skladem, uhradil online. Po týdnu jsem dostal do e-mailu dotazník spokojenosti, ale zboží nikde. Volám tedy na zákaznickou linku, kde se dozvím, že část zboží není skladem, a tak se čeká, až se do dvou týdnů naskladní.
    Chápu, že skladové zásoby se mohou měnit z minuty na minutu. Ale že o náhlé nedostupnosti objednaného a zaplaceného zboží prodejce absolutně nijak neinformuje, to je amatérismus.

Reakce obchodu uni-max

omlouváme se za způsobené komplikace - zboží je a bylo skladem v počtu 1ks - množství skladem dostupných produktů uvádíme u každého produktu na našem e-shopu - přesné množství uvádíme až do 5ks, proto jsme se domnívali, že o nedostupnosti víte.
    Objednal jste však plachty dvě a proto jsme nuceni čekat na naskladnění od dodavatele. Po naskladnění Vás budeme ihned informovat. V případě zájmu lze objednávku kdykoliv stornovat.

S pozdravem,
    Martin Svoboda
    Team uni-max

Vše OK

Zboží měli odeslat do dvou týdnů,a nic.

Vše OK

• Komunikace a rychlost

Velmi dobré jednání s klienty. Rychlé vyřízení objednávky.

Rychle a spolehlivě vyřízená objednávka.

Je blbé ,že posílají balík přes ppl jen jako firemní / obchodní, a tudíž je možné jen osobní vyzvednutí, tudíž není možné uložit do parcel shopu protože u těchto zásilek nedávají avizo o doručení, ale rovnou vám hlásí jsme u Vás a věžemi Vám balík.

• super stůl za rozumnou cenu

Široký sortiment a to hodně. velice rozumné ceny, dobrá kvalita.

• cena x výkon

• Dobrý obchod a rychlý.
    • Zboží zaplacené a stále čekám několik dnů. Ve stejnou dobu objednávky od jiných, dávno dorazily.

První zkušenost a je negativní.

Reakce obchodu uni-max

velice se omlouvám za zdržení - měli jsme potíž napárovat Vaši platbu běžným převodem. Již jsme ji na základě Vašeho upozornění dohledali a zboží budeme v pondělí odesílat.

S pozdravem,
    Martin Svoboda
    Team uni-max

• Zatím dobré

spokojenost ,rychlost

• Slevy

Služby i výrobek jsou perfektní.