Obchod nedoporučuji, objednané zboží neodpovídalo tomu co bylo objednáno. Velikost byla malá. Zboží bylo vráceno v zákonné lhutě. Nikdo nekomunikuje , peníze nevrátili. Budu si stezovat na ČOI

Zboží zatím nedorazilo

• Nedodali objednané zboží

25.2. objednáno, potvrzená objednávka, na objednávce se pracuje a 11.3. stále nic

Jiz podruhe jsem zde nakoupila a podruhe mi nebyla dorucena kompletni objednavka. Poprve se vse vyresilo, obchod reagoval na mou reklamaci a vse bylo doposlano.
    Podruhe mi opet nebyla dorucena kompletni objednavka, obchod na emaily nereaguje uz 3 tydny. Nemela bych potrebu psat spatnou recenzi, kdyby se obchod zase ozval jako prvne. Ale bohuzel.
    Nedoporucuji.

Obchod nedoporučuji! Zaplatil jsem největší balení antibakteriálního gelu, dodáno bylo nejmenší! Další objednávku jsem udělal u jiné firmy-spolehlivé.

• špatná komunikace se zákazníkem

Objednané zboží dorazilo bez jakéhokoliv dodacího listu a bez faktury. Jelikož jsem nakupoval respirátory pro zaměstnance naší firmy a dobírku jsem hradil přepravci ze svých prostředků, nemohu dodnes částku vyúčtovat firmě.
    Žádost o zaslání faktury jsem okamžitě po obdržení zásilky odeslal e-mailem, ale dodnes vše zůstává bez jakékoliv odezvy.

• Špatná komunikace
    • Chaos při vyřizování objednávky
    • Obdržela jsem jiné zboží než jsem si objednala
    • Respirátory měly padělanou CE

nedodali, nekomunikují

• Nulova komunikace - NEDOPORUCUJI jeste ze jsem nedal platbu predem

Objednane respiratory osobni odber uz dva tydny a bez reakce ... I po urgenci ... Bez odezvy, ani telefon nikdo nezveda ... Jeste, ze jsem nedal platbu predem ...
    Eshop nedoporucuji!

• žádná komunikace

Obdržel jsem jiné zboží než bylo objednáno.
    Antibakt. gel místo 300ml jsem obdržel 50ml.
    Respirátory jsem objednal se skrytým plíškem, ale obdržel jsem s plíškem nalepeným z venku. Z balíku 10 ks jsou 4 ks poškozené - děravé, a z druhého balíku se respirátory nedají nosit ,protože šňůrky za uši jsou silné jako šňůra na prádlo.
    Posílal jsem i foto s prosbou o vysvětlení, ale nic žádná reakce.

Přišlo jiné zboží než bylo objednáno, jednalo se o respirátory černé barvy FFP2, místo toho přišly bez označení a s výdechovým ventilem, takže nepoužitelné.

• dodáno jiné zboží
    • nulová komunikace obchodu
    • naprostá tragédie
    • objednávka předána dopravci ČTVRTÝ PRACOVNÍ DEN od zaplacení

Objednávám prostřednictvím internetu opravdu často. S takovými tragickými službami a tragickou (žádnou) komunikací ze strany obchodu jsem se ještě nesetkal. Pokud můžete utíkejte!

• Bohužel jsem nedostal požadované množství. Na email nikdo nereagoval a až po 3 dnech mně byl zvednut telefon.

• Obchod absolutně nekomunikuje

Nedoporučuji

Dlouhá dodací lhůta

Zboží vůbec nedorazilo. Můj email s dotazem na termín dodání - bez jakékoliv reakce. Nedoporučuji.

3 tydny zaplaceno predem, nekomunikuji ani mejlem, nezvedaji tel.... nedoruceno nic....

2krát jsem psala email, kdy si mohu respirátory vyzvednout a žádná odpověď. Nereagují. Pro mne neprofesionální jednání.

• Sehnala jsem co jsem chtěla za dobrou cenu
    • Bylo mi zasláno poloviční množství
    • Obchod nereaguje

Objednala a zaplatila jsem 2x100 kusů chirurgických roušek, bylo mi doručeno 2x50ks. Obchod jsem opakovaně upozornila, že došlo k chybě, do dnešního dne mi ani jednou neodpověděli. Opravdu špatný přístup.