Objednala jsem 200 ks respirátorů. Při převzetí jsem zaplatila 200 ks respirátorů. Po otevření balíku jsem zjistila, že dodali 150 ks respirátorů. Reklamovala jsem zásilku, slíbili že ihned odešlou 50 ks respirátorů. Po druhé urgenci odeslali 49 ks respirátorů.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• velmi rychlé
    • nebyla inzerovaná kvalita

zavádějící název, respirátor nemá třídu FFP2, je to pouze v názvu, chybí výrobce, certifikát podivný

Doposud jsem nedostal žádnou zprávu objednaném zboží, bylo uvedeno že zboží je skladem, pořád nic

• Objednávka nebyla doručena celá!!
    • Okrádají lidi!

Objednala jsem si dohromady 150 respirátorů, po týdnu, kdy jsem je vybalila a spočítala, jsem zjistila, že mi bylo zasláno pouze 100 respirátorů a 50 jich chybí!!! Takže jsem vlastně zaplatila za respirátory z Číny, jako za ty, které bych si mohla koupit v lékárně! Přišla jsem skoro o 400 Kč, které už nejspíš neuvidím. Dle mého jsou to zloději, co tohle provádí skoro všem. Dle recenzí nejsem jediná, komu se stalo, že by mu nepřišlo všechno jak mělo!! A omluva obchodu? Prý že to zaměstnanec popletl!! Tak asi zaměstnávají lidi, co neumí počítat. Když se to stalo už tolika lidem!! A to nemluvím o lidech, které nenapadlo si ty respirátory přepočítat!! Samotnou mě to napadlo až po týdnu, kdy se mi zdálo, že je tam těch respirátorů nějak málo! Takže za mě jsou to zloději a už nikdy více!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu ukrdepo

Dobrý den za tuto skutečnost se omlouváme a pokud po převzetí zákazník zjistí že zboží je poškozeno nebo chybí tak nás kontaktuje a my věc okamžitě řešíme protože lidský faktor prostě neovlivníme a cokoliv se může stát i po cestě k vám.
    A nekontaktovat nás a psát tady o zlodějích je trošku přehnané. Tak vás poprosím o kontakt emailem a chybějící zboží nahradíme a nebo rozdílovou částku vrátíme. A zrovna v této době byla extrémní poptávka a náš eshop byl zahlcen a těchto chyb nastalo více a všechny se snažíme vyřešit normálně je to jen o domluvě a určitě to nebyl úmysl.

Děkuji za pochopení
    Ukrdepo

• zboží je rychle doručeno
    • Obchod jsem využila již dvakrát a pokaždé mi bylo doručeno jiné zboží než jsem si objednala,( jednalo se o respirátory, zaslaný jiný typ), měl jiný kód, než byl v objednávce a v druhém případě i jiné provedení, (plíšek na nose byl navrchu a já si objednala se zašitím v respirátoru). Zkoušela jsem se dovolat do obchodu, ale bohužel nedovolala. Po přečtení recenzí jsem zjistila, že tuto zkušenost mají i jiní zákazníci.

Obchod nedoporučuji, pro záměnu objednaného zboží .

• Krabičky pomačkané,viditelně otevřené a opět přelepené. Po přepočítání množství respirátorů,chybělo 8 kusů. Nikdy více tento obchod,zloději..!!

Reakce obchodu ukrdepo

8 ks ihned odesíláme. Příště prosíme o kontakt a za toto se omlouváme.

Ukrdepo

Toto vaše zboží je nekvalitní

Do dnešního dne jsem nedostal zprávu o vychytání zboží k odběru.

• Nikdo nereaguje na telefon

• špatná komunikace
    • pozdní dodání
    • nekompletní dodání

Zboží objednáno 28.1., bylo skladem. Zaplaceno 29.1. převodem. Přišla faktura, nebyla kompletní. Na emaily z 1.2. a další z 3.2. nereagovali, opětovně se jim nedařilo vůbec dovolat. Až jsem se dovolala 5.2., kdy se operátorka omluvila, že toho mají moc a ten den zboží odchází a ten den zašlo opravenou fakturu. Tak se opravdu stalo, faktura dorazila, zboží dorazilo dnes. Ze zaplacených 50ks respirátorů však dorazilo pouze 25ks a já řeším zase, kde je zbylá část. Tak proto nedoporučuji.

• Došlo mi částečně něco jiného než jsem si objednala.

• Potvrdili objednávku a tím to skončilo.

• Žádná komunikace . Zboží nedorazilo . Tel. číslo nikdo nezvedá.

Něco deklarováno a něco jiného dodáno, na krabičce polep v češtině jako maska KN95/FFP2 ,ale v krabičce respirátory z číny s označením pouze KN95, jiný typ pří výběru na internetu jiný dodaný vizuálně

Dorazilo míň kusů než bylo objednáno

Dobrý den vážení,

Objednal jsem si u Vás 50ks respirátorů, uvedených ve vaší nabídce.
    Zásilku jsem v určené zásilkovně zaplatil a převzal. Potud vše OK.
    Po rozbalení papírového obalu se uvnitř objevili 3ks papírových krabic napůl rozbalených (ani jedna nebyla uzavřená). Po přepočítání dodaných respirátorů 6ks chybělo do 50ks objednaných a zaplacených.
    Takže nemohu být zajisté spokojen!

Reakce obchodu ukrdepo

Prosím o informaci na email [email protected] kolik ks chybí a zdarma i z dárkem dopošleme určitě to nebylo záměrně ale chybou pracovníka za tuto skutečnost se omlouváme. Co se týče krabic můžeme reklamovat zásilkovně.
    M.Hrncir

• Velikost vỳrobku neodpovídá dospělému člověku

Reakce obchodu ukrdepo

Velikost je standartní někomu může připadat těsný ale respirátor musí mít pevné hrubé gumičky a být těsný přes lícní kosti tak aby neprofukovalo u žen to může být volnější ale dospělému muži by mělo sedět pokud se opravdu nejedná o 3xl .To by mohl být problém .

A pokud vám výrobek nevyhovuje a nebyl vybalen s ochranné folie rádi ho odebereme zpět a vrátíme peníze

• zboží dosud nebylo doručeno, ani mi nebylo oznámeno datum doručení

Zbozi bylo dobre zabaleno ale ac obchod ma napsano respiratory s certifikaci pro CR, vyrobce je Polsko a maji oznaceni kde ceska certifikace chybi, vratit z hygienickych duvodu nelze. Priste uz radsi v lekarne nebo tam, kde si je muzu pres obal prohlednout.

Reakce obchodu ukrdepo

Dobrý den norma je daná pro celou Evropu neexistuje norma jen pro českou republiku. A pokud máte zájem tak vám vzoreček rádi odešleme.