• Zboží objednáno před 17 dny. Platila jsem předem. Do dnešního dne nic nedorazilo, na e-maily nikdo nereaguje. Nedoporučuji nákup a v žádném případě nedoporučuji platit předem.

Je 14 dní po potvrzené objednávce a nic se neděje zboží stále nemám!!!

Zboží bylo 5 dní ve stavu "připraveno na předání dopravci". Když jsem po 3 dnech položil dotaz, kde to vázne, odpověď byla eshopu za těžko, takže nikdo nereagoval.
    Když už nakonec objednávka dorazila, v balení chybělo 1 balení respirátorů, chirurgické roušky pro dospělé nedorazily vůbec a v každém balení s dětskými rouškami, kterých mělo být 50, 5 kusů chybělo. Telefon, kam jsem volal, abych to řešil, byl pro jistotu nedostupný. "Naštěstí" díky neschopnosti obchodu dorazilo jiného zboží o pár kousků více, tak jsem se rozhodl to nehrotit, ale už nikdy více...

Zbozi objednano 14 dnu.... obchod se neozyva ani na email.... s dotazem kde je problem.... zbozi mali psane skladem.Telefon nezvedaji.... mam nastesti platbu pri osobnom prevzeti.

• Obchod vůbec nekomunikuje
    • Zboží bylo zaplaceno a nedodano
    • Hodnotím po 1,5 měsíci

Rozhodně nikdo nic neobjednavejte

Zboží objednáno 22.2.Doposud, tedy do 5.3. nedorazilo.

Měla jsem objednáno 40 ks respirátorů. Po otevření balíků jsem měla pouze 30 ks. Jedná krabice zavřená a odruha otevřená a odebráno 10 ks.

• rychlý, levný
    • Sunway respirátor KN95 bílá 20ks - dodáno zboží jiného výrobce Oprpro NON-MEDICAL

Nedokáži zhodnotit kvalitu respirátorů, mají jen v názvu KN95

Místo 500 ks respirátorů dorazilo 50 ks. Na mail nereagují. Dovolala jsem se jen nějakému pánovi,který řekl že zboží pošlou. Už je to zase 4 dní a nic se neděje. Místo 1 ks za 8 Kč mam 1 ks za 80 A to se fakt vyplatí

• Neschopní

-Objednáno 19.2 kolem poledne, večer zpráva
    " Vážený zákazníku,
    Vaši objednávku jsme právě začali zpracovávat a v brzké době ji budeme předávat Vámi zvolenému dopravci."
    -Týden nic. 26.2 dopoledne jsem objednávku stornoval.
    -V pondělí 1.3 16:58 "Zásilka je připravena k výdeji".

Dovolat se tam nedá.

Nedoporučuji.

• Bylo mi doručeno jiné zboží

Přestože jsem ihned obchod informovala o doručení zboží, které neodpovídá objednávce, do dnešního dne nemám žádnou zpětnou vazbu o snaze problém řešit. Obchod mlčí.

• Změna ceny během objednávky, mizerná komunikace s obchodem ohledně osobního odběru.

• Zboží jsem zaplatil a zboží mi nedodali. Tuto firmu nikomu nedoporučuji
    • Totální nespolehlivost

• před měsícem jsem nakoupil bez problémů
    • tentokrát mi nic nepřišlo , už je to 10 dní od objednání a zaplacení předem
    • na emaily nikdo nereaguje , telefon nikdo nebere

Doporučuji neplatit předem . Já zaplatil a 10 dní jsem nedostal nic . Nikdo z obchodu nereaguje , tak nevím proč .

Přišlo mi o 1 balení 10 ks respirátorů méně, na moji stížnost dosud nikdo nereagoval.

Respiratory mely byt baleny po deseti kusech,prisly mi zabalene po dvaceti kusech. Takze byly prebaleny a tim padem znehodnoceny. Na muj dotaz nikdo ze spolecnosti nereagoval do dneska.

• žádná
    • zboží nedodáno
    • obchod nekomunikuje

Zboží jsem zaplatil předem, naštěstí jen 200 korun. Zboží ani po 14 dnech nedorazilo, na emaily nikdo nereaguje, kontaktní telefon nikdo nezvedá. Podle reakcí ostatních nejsem zdaleka sám, kdo takhle naletěl.

zboží, které bylo objednané dne 12.2.2021 jsem do dnešního dne neobdržela. Telefonické spojení je buď obsazené nebo telefon vyzvání nicméně za chvíli se hovor ukončí. Reakce na email žádná ,z tohoto důvodu nedoporučuji nákup v tomto obchodě, popřípadě že nechcete nebo nepospícháte na zboží a je to jedno kdy dorazí je to na uvážení.

Nedoporučuji, zboží mi nebylo dodáno po více jak 1 měsíci.

• Do dnešního dne jsem objednané zboží neobdržela.
    Nespokojenost s tímto obchodem.