• Zatím nic
    • Také jsem objednala 27.11 ,zatím nic nedorazilo,byly to 2 stavebnice Bunchems, pokud,to bude nějaký čínský padělek,budu slušně řečeno velice naštvaná a samozřejmě to budu řešit dál.I když s touhle absolutně nekomunikujici firmou ti bude složitější..NIKdY VÍCE!

Katastrofa

Reakce obchodu TV zboží

Dobrý den, v minulém týdnu došlo k přetížení linky, což způsobilo její výpadek. Jelikož reagujete jako anonym nejsme schopni prověřit stav Vaší objednávky. Prosíme tedy o sdělení čísla objednávky. Co se týká stavebnice, máme tento produkt skladem a tudíž nevidíme problém, proč by Vaše objednávka neměla být dokončena.
    Moc děkujeme.

• Nízké ceny
    • Zboží jsem objednala 28.11 a do teď žádné reakce,kde mám zboží,telefon jeden je vypnutý či neexistuje a druhý zvoní a nikdo nebere,na meil píší a žádná reakce a platba předem což už dávno mají peníze na účtě a nic....asi jsem přišla o peníze....což mě mrzí jelikož jsem si objednala 2 x bunchems pro deti...

Chtěla bych vrátit peníze a objednam jinde....prvně co se mi toto stalo

Reakce obchodu TV zboží

Dobrý den, k problémům s komunikací došlo kvůli problémům přetížení linky a jejímu výpadku. Co se týká dlouhé doby dodání, je způsobena vysokým objemem objednávek. Stav Vaší objednávky nejsme schopni v tuto chvíli prověřit, jelikož reagujete jako anonym.

• Zboží mám objednané i zaplacené cca 14 dní a stále nic nedorazilo,kkomunikace nefunguje a telefon nedostupný.

Reakce obchodu TV zboží

Dobrý den paní Jarinová, veškeré produkty, které máte objednané, máme skladem a jako bonus za zpoždění dostanete větší balení stavebnic. Ke zpoždění dochází kvůli zvýšenému nárůstu objednávek před vánoci.
    Děkujeme za pochopení a schovívavost.

• Klamání zákazníka
    • Zaslání jiného zboží než bylo objednáno
    • Délka trvání objednávky, ale to se obchod omluvil

Objednal jsem si dráhu SpaceRail LEVEL 2 klasik, přišla svítící, objednal jsem si stavebnici Bunchems jako dárek na Vánoce a přišla napodobenina jiného názvu. Obchod přitom na stránkách inzeruje stavebnici daného názvu a dokonce i originál obal (Bunchems). Jednoznačně podvodný e-shop. Na e-mail doposud nemám odpověď. Nikdo mě neinformoval o tom, že zboží není originál. Pokud se mi obchod neozve a nebude řešit jak dál s danou situací, dám podnět na inspekci, protože evidentně podle reakcí zde je nás víc a ať se na mě nikdo nezlobí, to je podvod na lidi. Vydělávat na padělcích s tím, že budu záměrně klamat zákazníka. Nechápu, že jim to prochází. A já teď budu akorát za někoho, co šel na tržnici k čongovi a koupil šmejd za stovku.

• Předstírají, že mají zboží skladem a přitom nemají.
    • Dlouhá doba doručení (jelikož zboží po objednání zákazníka teprve objednávají u dodavatele).
    • Nakonec Vám dorazí jiné zboží než které objednáte (přišla nějaká napodobenina)
    • Odpověď na můj dotaz "jak to vypadá s objednávkou" jim trvala 5 pracovních dní.

• absolutně žádné
    • Dodavatel vůbec nereaguje v případě reklamace, telefony jsou nefunkční nebo je neberou, na emaily neodpovídají !! U některých recenzí mají odpovědi na úrovni dítěte v základní škole. Rozhodně nedoporučuji od nich objednávat !!

V žádném případě nedoporučuji v tomto e-shopu nakupovat !!

Velice dobrá komunikace

• Při pozdějším dodání jsme byli emailem informováni.

Obchod prodává zboží neznačkové s nafoceným originál obalem, ale nikde nepíše, že je to jen napodobenina z Číny. Telefon hluchý nebo neexistuje, komunikace mailem žádná..., odběrné píší i na Uloženkách v místě bydliště, ale není to pravda, je to jen v Č. Budějovicích, prostě zavčasu jsem od nákupu odstoupila....

• Objednala jsem dle prezentovaného zboží originál BUNCHEMS - Mega pack, opravdu dobrá cena! Obdržela jsem ovšem "čínskou náhradou" ThornBall Clusters.

Ostatní zboží dobrý, ale jestli je super, tak to se dozvím až po vánocích!

Rychlé vyřízení objednávky

• Neodpovídají na email, neberou telefony

rychlost, jednoduchost, spolehlivost, dobrá cena

• Klamání zákazníka. Nabízejí originál stavebnici Bunchems, dorazila však napodobenina.

• super rychlost
    • skvěle jednáni

velmi rýchlý

Bylo doručeno jiné zboží než bylo objednáno a na reklamaci firma nereaguje.

• Platba není možná online - tím pádem delší doba zpracování objednávky.

Ze dvou objednaných produktů mi dorazil jeden + druhý byl zaměněn za jiné zboží. Musela jsem obchod na chybu upozornit. Chyba byla naštěstí docela rychle napravena, nevyžádané zboží odvezeno a objednané dodáno, ale bez jakékoliv omluvy za komplikace, která by byla na místě.

• Rychlost doručení.

• Bezproblemovy nakup